Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Bu-hu-hu! Me is here!^^

#1
Heyah!^^ so, sa ma prezint...

So, my real name... nu e necesar, nu?... oke, so, sunt fata din Bucuresti, cateodata o iau cam razna si ma dau drept baiat O_o no comment... anyway, sunt o fire vesela, foarte energica, am si o dubla personalitate.... no, really!O.o *dap, stiu, am nevoie de un psihiatru^^"* so hobby-uri: sa ascult muzica, sa desenez, sa scriu cateodata si sa stau in casa *yep, i'm a house rat*... imi plac toate genurile de muzica, mai putzin manelele si populara >.<... in ultimul timp ascult in special rock^^... trupele preferate: Fall Out Boy, Linkin Park, My Chemical Romance, Maximum the Hormone si multe altele^^... animeuri preferate: Loveless, Gravitation, Elfen Lied, Yami No Matsuei si altele, nu-mi aduc acum aminte ">.>

so, daca avetzi intrebari, nelamuriri, nu ezitatzi sa ma intrebatzi^^... so zbye and have a nice day! ^_^

#2
Bine ai venit Ritsu-Chan sau anonima pentru ca nu ne spui numele tau 4
[Imagine: 36343631.png]Ura e cea mai mare sursa de energie dintr-o fiinta omeneasca.[Imagine: 36343631.png]

#3
Umm bine ai venit Ritsu-chan !Hehe se pare ca nu sunt singura ciudata[in legatura cu dubla personalitate si statul in casa [Imagine: whistle.gif] ]
About the music ..yeah si eu ascult tot genul ala si derivate de`ale lui ...
Sper sa iti faci cati mai multi prieteni pe aici dar cred ca pe majoritatea dintre ei deja ii cunosti ^^'
Well iti urez happy positing and no spam [e veche da e la moda >_< ]


#4
salut ritsu-chan printre noi! OMG! in sfarsit un fan loveless! credeam ca sunt singura de pe forumXD sper sa ne intelegem din moment ce avem aceleasi gusturi la animeuri si muzica (i luv rock 19< )
Have fun!

#5
so cand am vazut ce trupe itzi plac am zis ca trebuie sa te cunosc clar..glumeshti?linkin park love it XD My Chemical Romance whwre?i love it 2 and nu deci cand am vazut Maximum the Hormone am zis ca nu sunt singura careuia ii place trupa asta adica ..de fiecare data cand intrebam pe cine el zicea "uhmm nu prea ascult ^ ^" " sau chesti de genul4 ador sa desenez XD sa stau in casa XD (bine imi place shi sa ies dar doar daca e vorba de prieteni..) oricum bine ai venit shi dupa mine o sa ne intzelegem bine 4
back in black
I'll bite you, so don't bite me.
I am all the little things you hate

[Imagine: zvx369.png]
I was a sinner, a bad girl, Lord pardon me
I was deaf, dumb and blind, but know I can't see



#6
bun venit pe animezup Ritsu-chan! :welcome:
ei bine si mie imi place sa stau in casa daca as putea as sta toata ziua.muzica ascult orice(in afara de manele)dar imi place si mie rock-ul
happy posting&no spam!

#7
welcomes ^^ . happy posting sedere placuta si see ya around.

need me, pm me Wink .

#8
:36:bun41 venit Ritzu-Chan!distractie placuta pe forum.

#9
Bine ai venit, Ritsu-chan, fata din Bucuresti ^^
It's really nice to have another Linkin Park fan here! 3
Vad insa ca nu ai inca o lista foarte bogata de anime-uri. Cu putin noroc, o sa o imbogatesti in timp 3
Manga-uri nu citesti?




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)