Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Brook

#1
[Imagine: 161005.jpg]
Yohohohoho!!!

Dead-Bones Brook prefera inside jokes with himself, glume de genul: Nu mai pot lupta, am febra musculara. Chiar daca... nu am muschi! Yohohohoho!!! saaaau: Nu pot sa imi cred ochilor! Chiar daca... nu am ochi! Yohohohoho!!! si pentru ca sunt glumele lui, nu ii place daca cineva ii fura replica, asa cum a facut-o odata Chopper. Brook e un schelet si de asemenea un gentleman si chiar daca realizezi din serie ca e inalt, nu m-am gandit ca are 2m 66cm, jfc. Nu are maniere cand vine vorba de mancare si deseori ragaie sau devine gazos dupa masa, insa daca se scuza, nu are nimic. De asemenea le cere mereu fetelor sa ii arate lenjeria, dar daca accepta, acesta roseste si devine incredibil de agitat. In ciuda tuturor acestora, Brook e foarte priceput cand vine vorba de o lupta si chiar daca a consumat Fructul Diavolului, el poate sa se deplaseze pe apa *???* folosindu-si picioarele de schelet si alergand cu putere. E un muzician foarte priceput, un pervers si ii plac glumele legate de oase. Chiar daca in primele sale intalniri cu restul camarazilor acesta i-a bagat in sperieti, acum a devenit un camarad pe care se pot baza si care ii incanta cu arta sa. Yohohohoho!!!
[Imagine: ak8THBQ.png]





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)