Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Boze

#1
sunt incepatoare, mi-am luat primavara trecuta un Nikon D3000 si am inceput sa fac poze Smile Imi place, mi se pare un hobby super si va rog sa imi dati sfaturi, critici.. orice Smile astept pareri Smile

[Imagine: down_from_the_sky_by_yama_desu-d2xx4tv.jpg]

[Imagine: Wasteland_by_Yama_desu.jpg]

[Imagine: Paint_by_Yama_desu.jpg]

[Imagine: In_the_Mirror_by_Yama_desu.jpg]

[Imagine: CountrySide_by_Yama_desu.jpg]
[Imagine: chibi_467.gif][Imagine: Space_Surfer_by_Yama_desu.jpg]

#2
Adorabil! Sunt foarte dragute pozele. Cel mai mult imi place prima si ultima. Ador apusul, mai ales felul in care l-ai fotografiat. Culorile sunt superbe, nu am ce sa comentez.
Si ultima, celalt fave*hehe*, e atat de sweet! Imi place ca doar o parte din flori ies in evidenta, restul sunt blurish.
Te pricepi, continua!

#3
wooow O.o sunt niste poze foarte reusite dupa parerea mea sunt atat de super..8 le iubesc cred ca te-ai chinuit mult ca sa iti iasa asa bine5 o iubesc pe cea cu pasarea e geniala si floarea deci sunt super draguta 8 mai vrea pozehug
[Imagine: n3w6eu.jpg]

#4
Uuu15
Sunt foarte reusite pozele. Imi plac mult. Mai ales prima, a patra si ultima. De astea m-am indragostit cel mai mult:X Si celelalte sunt superbe. Ai talent, nu te lasa.Nu cred ca ar fi cazul sa critic pozele. Pentru ca, cum am mai sus, imi plac mult.
[Imagine: Hm757.png]





#5
Multumesc mult pentru comm si incurajari, ma bucur ca va plac Smile
Moar:

This Land is Your Land

talentul 21

On a Wire

1 more 10
[Imagine: chibi_467.gif][Imagine: Space_Surfer_by_Yama_desu.jpg]

#6
(27-10-2010, 09:46 AM)Crăci A scris: Să ne intrăm în pâine...

1) Per total, ştii ce să pozezi.
2) Schimbă-ţi aparatu', e de toată jena, sau poate ca mişti tu poza, sau el nu focalizează bine imagine, rezolvă repede... arată urât.
3) AÅŸ putea sa spun ca unele poze sunt chiar bune. De exemplu cea cu cerul ÅŸi cu 2/4 din lac.
4) Acea poză cu ''This Land is Your Land''. Sorry nu prea cred ca tu ai facut-o.
5) Baftă!

App. sunt editate şi para editate. Mai frumos e cu, culorile naturale. So, după părerea mea, lasă-le normale 3

Mersi mult Smile
2). Aparatul nu pot sa-l schimb pt k nu a fost nici ieftin (cel putin pt mne) si nu imi permit sa dau mai mult pe un aparat foto.. unde e poza miscata?? unele sunt facute cu vechiul meu aparat si poate este si asta de vina..
4). "This land is your land" e o poza facut langa Sena cand am fost in Franta.. am facut-o cu un Kodak ZD710 parca (vechiul meu aparat) si daca vrei caut originalul si il postez ca sa te conving Smile
daca ai vazut-o la altcineva atunci pot sa explic; am fost cu mai multe persoane in acea excursie si stiu ca eu si inca o fata am facut poza respectiva. Dar asta e a mea..
daca nu te-ai convins, spune-mi te rog frumos de ce crezi ca nu eu am facut poza, pt ca sunt chiar curioasa Smile

Multumesc mult pe sfaturi Smile

Edit Nya : Dacă te simţi ofensată de cum ţi s`a adresat, don`t hesitate to say. Btw, nice pics. : ]
[Imagine: chibi_467.gif][Imagine: Space_Surfer_by_Yama_desu.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)