Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Boyfriend

#1
Boyfriend este o trupă de băieţi formată din 6 membrii: Donghyun, Minwoo, Youngmin, Kwangmin, Jeongmin şi Hyunseong. Melodia de debut este Boyfriend.

Donghyun
Name: Kim Donghyun
Position: Leader
Birthday: 12.02.1989

Minwoo
Name: No Minwoo
Position: Rapper, Maknae, Main Dancer
Birthday: 31.07.1995

Youngmin
Name: Jo Youngmin
Position: Vocalist
Birthday: 24.04.1995 (Older Twin)

Kwangmin
Name: Jo Kwangmin
Position: Rapper
Birthday: 24.04.1995 (Younger Twin)

Jeongmin
Name: Lee JeongMin
Position: Vocalist
Birthday: 02.01.1994

Hyunseong
Name: Hyunseong
Position: Lead Vocalist
Birthday: 09.06.1993

Sunt aşa drăguţi toţi. <3 La început preferatul meu era Donghyun, dar acum recunosc că îmi plac mai mult gemenii Jo. Tind să-l plac mai mult pe Kwangmin, dar ambii sunt adorabili. Ador melodiile Boyfriend şi You And I.
[Imagine: 2rmmhe8.gif]
[Imagine: 2my0v0p.gif]
I miss you, pretty boy♥

#2
Maaama ...cineva a facut topic despre Boyfriend si aia nu am fost eu ! Mare rusine avand in vedere ca i-am vazut inca de cand au aparut prima data la tv ( la Music bank - traiasca sfanta emisiune) .
Acum sa spun si eu .... : Toti sunt incredibil de draguti , au niste voci superbe si ....eu una sunt indragostita vasnici de Youngmin ( I mean inaintr=e de ei fusesera melodii care nu imi prea placusera - damn , alea erau cantece de somn , nu altceva - insa cand a aparut blonzeala lui Youngmin mi-au trecut toti nervii simai aveam putin si ma lipeam cu nasul de televizor 21)


p.s. : stiti ca mai lanseaza o melodie , Water Floor?
[Imagine: fgdhdr.png]

Tnx Nibbles


Stay by my side . I won\' t let you down . I\' ll never betray you . Call my name and I\' ll save you from the dark . You know I\'m never far .

I\' ll say it as many time as you need : I love you . You are my superstar <3

Nothing can\' t stop me from loving you

#3
Citat:p.s. : stiti ca mai lanseaza o melodie , Water Floor?
@Soo Youn - eu nu ştiam, dar tot tu mi-ai spus acumm câteva zile. :]]

Well, trupa e nice, chiar grozavă. În special membrii formaţiei sunt foarte cute şi asta cred că-i de bine, mai ales că noi, fetele, avem tendinţa să urmărim trupe k-pop cu membrii tineri. ^^ Am I right ? *laughs*

Oh, dino, şi eu ador gemenii Jo; nici nu ştiu pe care să aleg dintre ei - neea`, nu mai aleg între ei. 21
<3 .
Uhm, legat de noua melodie care urmează să apară Water Floor - teaser-ul este tare, iar totul pare mai masculin; şi fix aici mă refer la gemeni. xD Cool anw. ^^
Well, eu una o să fiu cu ochii pe ei. :]]

Xoxo Music xD.

#4
Vorba lui candiboo 21) nu e nici o melodie noua, e doar intro-ul lor - don't u see the full album? Well, ofc the name doesn't appear there, but "Water Floor" mai e numita si "Let's get it started" si e doar un intro pt albumul lor, dupa cum ziceam si mai sus.

Melodiile pe care le au din albumul lor sunt:

1.Let's get it started [0:59]
2.Boyfriend [3:07]
3.You and I [3:18] - melodia care o promoveaza acum
4.Boyfriend inst. [3:07]
5.You and I inst. [3:18]

And not to make spam:

Baietii sunt dragutzi, preferatul meu fiind Minwoo, fiindca e bun la dans, si arata bine @v@~ [pacat k e mai mic ca mine T___T I'm a noona], dar astept si mai multe de la ei - nu m-au convins cu mutrele lor de baieti cute ^^"

Melodii preferate: nici una, doar intro-ul, e singura care imi place, dar astept noi single-uri sa le vad talentele 15

[Edit] >> Yeah, I remembered that I have a post here. In legatura cu membrul preferat: Este si va fi Jungmin. E cute, dulce, are o voce superba, si seamana cu Onew, asa ca m-a cuprins total @_@ Je adora la el multe @_@.
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)