Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Bona;x

#1
Buna, numele meu este Andreea si am 12 ani. Locuiesc intr-un judet frumos si curat. Vreau sa-mi fac multi prieteni.

^
|| Eh aici ati aflat despre prietena mea , acum aflati despre mine .

Hei.
De unde sa incep. Stiti voi eu mi-am rugat o prietena sa-mi faca cont ca eu nu am avut timp ca sunt ocupata cu scoala. Nu prea am mai vorbit cu ea din cauza lipsei de timp si ea a inceput sa foloseasca contul . Imi cer scuze pt "greseluta" noastra . EI bine arigatou mult pentru aceste salutari calduroase . Acum adevarul despre mine . Pai tot Andreea ma cheama 4 dar prefer Irina:X Am 12-13 ani . Sunt o fire sensibila , amuzanta , prietenoasa . Eh raspunsuri pt intrebarile lu' Luka : anime-uri preferate : Naruto , Death Note , Shugo Chara , Bleach , Romeo x Juliet , etc , multe 4 Personajele preferate din anime sunt extrem de multe :Sakura, Sasuke , Ichigo , Toshiro , Amu , Misa , Ryuzaki , s.a .Culoarea preferata: toate:X . Anotimpul preferat : Vara :X Vacanta scrie pe mine .Asa e culoarea parului pai castaniu , ochii caprui , genuri de muzica pop , house , destule .
Mai nou m-am indragostiti de Japonia :X SI nu mai J-pop , J-rock ascult acum :X D ex Boa , Bih Bang , Buono , Arashi , Super Junior , Kat-tun , Plastic Tree , Night Mare , AN cafe , Wonder Girls , si multe altele posibil sa mai fie si coreene 71 Eh draga Obsession eu sunt din Pitesti , prietena mea e din alta parte , dar in orice caz sper ca acum sa te multumeasca descrierea mea . Serial favorit nu prea ma omro cu serialele 71 Cu scoala e bine , multumesc de intrebare si sunt scorpion . Eh Mittwoch cartiile nu sunt pasiunea mea , nu stiu din ce cauza nu , dar cititul imi place cand vine vorba de ficuri .Filmele , hmm...gen romance , drama , actiune . Si Eirenne primesc foarte bine criticile si chiar nu ma supara ceea ce a zis Obsession , asa este persoana ei si nu o putem schimba , fara suparare 9 Dar mersi :X

#2
Bine ai venit pe Animezup, Quidar!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
O_o Acelasi nume si varsta ca mine... plagiatori. Glumeam : - j
Mi-ai distrut sperantele cand ai zis curat... deci nu e bucuresti.

My dear, you came to the regulation or do you want to give it to me?

M-ai dat pe spate cu descrierea ta.
Atat de lunga a fost.

If you could reply and at the other questions as well.

De urat, o sa iti ureze alti.
Sper ca nu ai si tu scrisul de messenger, findca am vazut multi care scriu de parca nu au auzit de limba romana. De gramatica ta nu ma intereseaza.

Have fun around and take care.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#4
Bună, Andreea / Quidar, bine ai venit pe anime zup. Sper să te simţi bine aici şi să îţi faci cât mai mulţi prieteni noi : )

Hmmm, descrierea ta a fost cam scurtă dar nu e bai, pentru asta există întrebările. În ce judeţ trăieşti tu de este atât de curat? 39 I recall only one that may be so clean but, yeah, mai bine aştept să văd ce zici tu, să nu dau cu bâta-n baltă, as it is said.
Întrebări... în mare, s-au pus, o să mă limitez doar la :
- ai vreun serial favorit?
- cum e cu ÅŸcoala?
- ce zodie eÅŸti?

This is all. Sper să te simţi bine p'aci.

Şedere plăcută ! * hugs *

#5
Obsession, se vede pe tine ca ai 12 ani xD.


Buna, Quidar, bine ai venit pe Zup ^^. Interesant pseudonim ai, de la ce vine? [asta e si motivul care mi-a dat un bocanc in posterior pana aici] Observ faptul ca scrii corect si la subiect fara detalii si bombonele, pari simpatica. De unde anume esti?

Sunt curioasa daca ai un gen favorit de carti/filme sau daca te ocupi de gfx.

Distractie placuta pe aici xD
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#6
First of all, Quidar, bun venit pe forum 4 Hope you'll have fun and meet really nice people, make a lot of friends, so on so forth 4 Nu sunt eu cea cu intrebarile asa ca trec peste partea asta; de altfel, as avea rugamintea urmatoare: incearca sa scrii un pic mai mult in posturi - de preferat sa il editezi pe primul ca sa nu se incadreze la ceva spam-ish sau asa ceva.

Peace! ^^v


________________________________________________________


(07-10-2010, 03:40 PM)Obsession A scris: O_o Acelasi nume si varsta ca mine... plagiatori. Glumeam : - j
Mi-ai distrut sperantele cand ai zis curat... deci nu e bucuresti.

My dear, you came to the regulation or do you want to give it to me?

M-ai dat pe spate cu descrierea ta.
Atat de lunga a fost.

If you could reply and at the other questions as well.

De urat, o sa iti ureze alti.
Sper ca nu ai si tu scrisul de messenger, findca am vazut multi care scriu de parca nu au auzit de limba romana. De gramatica ta nu ma intereseaza.

Have fun around and take care.


Ramane la latitudinea ta cum privesti ceea ce voi scrie; ia-o ca pe un sfat prietenesc sau ca pe un sfat neprietenesc, nu ma priveste atata timp cat nu o sa mai vad chestii de genul.
Sectiunea este una la care le urezi bun venit celor noi, nu una unde poti sa faci exces de sarcasm si de rautati gratuite precum cele de mai sus. Eu una nu vad niciun pic de " bun venit " sau ceva primitor care sa se incadreze in tematica sectiunii, therefore I could consider your post as being extremely off-topic, report it and wait for people to make some magic and *poof* there'd be no cheap-sarcasm-quite-offensive kind of thingy here. (:

And darling, do not speak about romanian people who can't spell their own words and use abreviations - chat language and have bad grammar; to be honest, you're not the one to talk especially when, apparently, English is not your forte.



and oh my dear friend,
you're not the beginning nor the end.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)