Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Blizzard's Drawings

#1
Well, m-am gandit sa culeg si eu cateva pareri despre desenele mele (no mercy, be objective)...

Buu (my version)
Kon'pachi? (inspirat de pe net - long time ago)
3 Pack Drawing ^^
Nameless Drawing
Guitar Guy
....
Madman


btw, ingorati diferitele semnaturi (sunt nickuri d-ale mele de pe diferite forumuri >.< ... daca nu aveti incredere ca desenele sunt ale mele le pot semna cu numele de pe acest forum 4) si scuzati calitatea care lasa de dorit (nu am scanner)

Si ceva pentru final, un desen la care lucrez: Drujbarul nebun 21 (mai exact il termin cand gasesc pixul negru sa-i fac conturul si poate alte detalii minore 9)

Astept parerile voastre bune si rele ^^
[Imagine: tumblr_li0ro6G3F81qfnbk6o1_500.gif]

#2
Nu e frumos sa crezi asa si sa scrii de asta. Pentru ca ma rog, fiecare cu reputatia sa, cu gusturile si parerile sale! Nu e important cite comm-uri ai la tread, dar cit talent, cite art-uri si cita rabdare ai. Te poti ruga in parte, dar nu-ti garanteaza ca vei avea 10% de com dintre cei pe care ai rugat. Invata de la altii sa fii rabdator, si sa mergi mai departe facind dublu, triplu,.....post cu desene si te va observa cineva intr-un sfirsit>.<.
Asaca acum am trecut sa vad ce e mai nou peaici...so...desenezi dragut, se cunoaste stilul dur, adica de actiune. Nu-ti place sa faci fetele dupa flocoasa coafura^^, dar iti ies bine. Incearca sa mai lucrezi la anatomie, sa faci corpul, nu haina...oki...! Succese!^^




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)