Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Bleach News

#41
200?omg,inca 13 saptamani de porcarii,doamne,ce le place sa traga de timp...orcum ms mult,ca miai zis
[Imagine: Alugays.png]
1) Esti pe net
2) Esti pe forumul AnimeZup
3) Imi citesti semnatura
5) Nu ai observat ca lipseste punctul 4
6) Tocmai ai verificat daca exista punctul 4
7) Zambesti, sau chiar razi

#42
man, ţi-am zis, nu e nimic oficial, ce am auzit şi eu pe site-uri.. so, don't blame me dacă nu e adevarat 21
[center]If you f**k with me, you get burned Smile

Bleach România | Sannins - traduceri manga

[Imagine: webmaster.png]
[/center]

#43
ok,sper totusi sa nu fie adevarat,21)orcum mersi mult,decat deloc e mai bine si un zvon....spor la updates....4
[Imagine: Alugays.png]
1) Esti pe net
2) Esti pe forumul AnimeZup
3) Imi citesti semnatura
5) Nu ai observat ca lipseste punctul 4
6) Tocmai ai verificat daca exista punctul 4
7) Zambesti, sau chiar razi

#44
Salut! Am o vestă bună şi una rea, vestea bună întâi, episodul 188 a fost subbed de Dattebayo şi este intitulat "Duel! Amagai vs. Ichigo", vestea rea acum, urmatorul episod va aparea abia luna viitoare în 7.

Episodul poate fi descarcat de pe site-ul oficial cu ajutorul unui client BitTorrent sau uTorrent

Urmariti episodul online

Discutati despre el aici sau pe Bleach forum


Vă dorim lectură placută!!

Urmatorul episod în 07.10.2008 - "The Fallen Shinigami's Pride"

[center][Imagine: 188p.jpg][/center]
[center]If you f**k with me, you get burned Smile

Bleach România | Sannins - traduceri manga

[Imagine: webmaster.png]
[/center]

#45
Salut! Am veşti noi de pe front. Se pare pe 7 octombrie va fi ultimul episod din fillere, se va reveni de unde a ramas manga.
Episoadele vor ieşi de acum încolo Martea în Japonia iar în engleză să speram că Miercurea.

Urmatorul episod (189) este intitulat "The Fallen Shinigami's Pride" şi va ieşi după cum am mai spus, în 7 octombrie.

Odată cu trecerea timpului a aparut un nou trailer al celui de-al treilea film Bleach care va fi difuzat în cinematografele japoneze în 13.12.2008 iar la noi va aparea abia anul viitor.

Click AICI pentru trailer.

Sumar: O explozie continand un reiatsu misterios (particule spirituale) are loc in Soul Society - mai exact in Seireitei - provocand distrugerea acestuia.In acelasi moment Rukia pierde ceva important schimband-o semn ca ceva nu este in regula in Soul Society.Kurosaki Ichigo este trimis de Urahara Kisuke pentru a investiga acest fenomen ciudat ce se petrece in Seireitei.Odata ajuns la fata locului Ichigo este atacat de shinigami care nu isi mai aduc aminte de el sau de Rukia.Ramas singur si neputincios , Ichigo trebuie sa o gaseasca pe Rukia si sa descopere cauza misteriosului reiatsu pana nu-i prea tarziu.

Multumim Kronos pentru traducere 4
[center]If you f**k with me, you get burned Smile

Bleach România | Sannins - traduceri manga

[Imagine: webmaster.png]
[/center]

#46
Am revenit cu ultimul episod din fillerele care ne plictisesc aşa mult.
Acesta este intitulat "The Fallen Shinigami's Pride"

Poate fi descarcat de pe Dattebayo cu ajutorul unui client BitTorrent sau uTorrent

Dacă nu vreti să-l descarcati, vizionati-l Online

Discutati despre el aici sau pe bleach forum


Vă dorim vizionare placută!!

Urmatorul episod în 14.10.2008 - "Hueco Mundo Chapter, Restart!"
[center]If you f**k with me, you get burned Smile

Bleach România | Sannins - traduceri manga

[Imagine: webmaster.png]
[/center]

#47
Ultimele episoade din bleach, 190 respectiv 191 au fost subbed de Dattebayo şi pot fi luate de pe site-ul oficial cu ajutorul unui client BitTorrent sau uTorrent

Urmariti episodul 190 online

Urmariti episodul 191 online

Discutati despre ele pe bleach forum


Vă dorim vizionare placută!!

Urmatorul episod în 28.10.2008 - "Nel's Secret, a Big-Breasted Beauty Joins the Battle!?"

[center][Imagine: 190.jpg]

[Imagine: 191.jpg][/center]
[center]If you f**k with me, you get burned Smile

Bleach România | Sannins - traduceri manga

[Imagine: webmaster.png]
[/center]

#48
Episoadele 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199 au fost subbed.

Acestea pot fi descarcate de pe Dattebayo cu ajutorul unui client BitTorrent sau uTorrent

Urmariti on-line:


Bleach 192
Bleach 193
Bleach 194
Bleach 195
Bleach 196
Bleach 197
Bleach 198
Bleach 199

Vizionare placuta
[center]If you f**k with me, you get burned Smile

Bleach România | Sannins - traduceri manga

[Imagine: webmaster.png]
[/center]

#49
"Ultima noutate a fost dezvaluita de Kubo Tite intr-un interviu. Conform acestuia Isshin urmeaza sa aibe un rol important in viitor (bine, asta nu e cine stie ce veste), dar pe langa asta a lasat de inteles ca va exista un mini-arc despre Isshin, desi acesta e pregatit abia dupa arcul ce urmeaza. Ca sa fie mai clar, arcul de acum e arrancar arc (excluzand pe cel de filler cu zanpakuto-urile), cel care a inceput o data cu aparitia lui Ulquiorra si a vizarzilor, dupa acesta mai urmeaaza inca un arc cu un subiect necunoscut deocamdata si abia apoi urmeaza mini-arcul cu Isshin.

Altceva ce a precizat Kubo e faptul ca acele cadavre agatate gasite de Mayuri in "depozitul" lui Szael Aporro vor avea o mare importanta in poveste (se crede ca cele doua cadavre ar fi Cirucci si Dordonii, dar sunt doar presupuneri ale fanilor, desi exista o asemanare destul de mare a partii de jos a corpului)."


www.bleach.animezup.com




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)