Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Bleach pe Animax

#1
Ce parere aveti despre Bleach la animax?
Eu cred ca totusi fac o treaba destul de buna mai ales ca e subtitrat... traducerile nu sunt perfecte insa sa le acordam credit
Ma uit vinerea & sambata noaptea cand ma plictisesc, atunci se da in reluare.
[center]If you f**k with me, you get burned Smile

Bleach România | Sannins - traduceri manga

[Imagine: webmaster.png]
[/center]

#2
Da...pai eu pe animax am inceput sa urmaresc Bleach...dupa care am continuat pe net.Sincer...ei dou doua episoade pe saptamana...si Bleach are o suta si ceva...asta ar insemna sa se termine peste muult timpp.Traducerea nu e tocmai corecta...insa nu pun accent pe acest lucru.In rest...totul e ok.Faptul ca este difuzat o data pe saptamana e singurul lucru care ma enerveaza.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#3
Prima data am vazut Bleach pe Animax si pot sa zic ca mi-a placut inca din primu episod !
E bine ca l-au bagat pe animax , e sutitrat si asta e bine , eu una daca il vedeam pe net nu intalegeam mai nimic pentru ca inca nu stiu bine engleza...Anyway..sper ca pe animax sa dea toate episoadele din Bleach 2
Don't deny our r2Ï€.
[Imagine: ri935j.png]




#4
Bleach este acuma in fiecare zi si lunea cu cate doua episoade noi din februarie pana se vor face cele 104 episoade Annimax a cumparat deci inca doua sezoane.Acum intrebare cea mai interesanta este pana la cate ep va fi difuzat cel car ese da in fiecare zi 52 sau 104.Dupa parerea mea este o mare greseala cea facut Animax-ul puteau sa bage episoadele noi de la 52 pana la 104 in fiecare zi iar luni puteau sa bage Naruto sau alt anime mai lung de pe acest canal tv cu anime-urii.
[center][Imagine: formylovelupiiableguti.png]


[Imagine: cefataare2text2.png]


[Imagine: supercelputinmieimiplacy.png][/center]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)