Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

AMV-uri si rateuri XD

#1
Ehh..uite-ma si pe mine pe aici 4 Duc lipsa de ocupatie, si m-am gandit sa va sperii putin cu minunatele mele capodopere ..so enjoy guys <3

Primul...
Headstrong [Ikuto]
Ei bine..inainte de asta ..stau altele la rand, dar ma gandeam sa-l pun pe asta. Nu stiu cum ..dar uite lume ca am 3 000 de views 8D [si cand ma gandesc ca asta l-am facut din pura plictiseala ^^"]

My Only Hope [Amuto]
f**k it >< /// Blocat in unele tari, cica in Germania O+O, dar nu va bazati pe scumpul YouYube ...^^" asa e unul din primele mele MMV-uri , facut in doar 3 zile..pline de nervi T^T

[PES]~Illusions~[Nijikon 2009]
Si in sfarsit ..si castigatorul locului 15 la NijiKon 2009 XD ...ce mandra ma simt .. 15


[SHS]Beautiful World
Plictiseala+criza de timp= chestia aia de mai sus ^^"

[SHS] /// T I M E

...si intr-un final, cel mai nou de pana acum =3

M-am cam chinuit cu versurile 22 ..erau cam incapatanate 4

So I hope u like it ^_^ in pls rate and com <3

Bye Bye

[Nu platesc spitalizarea nimanui, e CRIZA omule]
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

#2
Suuuuuuuuuuuuuushiiiiii~

Well yea,eu,EU ce sa`ti comentez la your pure awesum amvs? O.o De unde stii locurile la Niji? Pentru amvuri? o.- Vreeeau siii euuuu XD In general imi place cum lucrezi,not too much effects dar nici prea putine XD That`s my fav type of editor XD
[Imagine: FES_Icon_by_ShardRenzi.jpg]

#3
Hey <33 Am trecut si eu pe aici si pot sa spun ca ai un talent innascut xD Deci toate amv-urile mi-au placut intr-un mod deosebit 8 Melodiile se imbina atat de perfect cu imaginile 15 Primul a fost superb =p~ Ah Ikuto xD E personajul meu preferat din Shugo Chara xD Imi place mult si al doilea anime . Melodia e superba 105 O ascult in prostie xD Imi plac mult acele efecte . Sunt atat de bine realizate , chiar te pricepi nu glumesc 10 Al treilea am ramas masca O.o E prea calumea xD Serios , ador melodia de la 3sudest xD Este atat de trista si atat de frumoasa 15 Se potriveste perfect cu acele secvente din anime . Efectele sunt atat de bune 8 Bravo <333 Uuu al patrulea bestial 8 Ador Kiddy Grade din toate punctele de vedere <333 Melodia incredibil de frumoasa . Si ultimul amv a fost cel mai tare , cel mai superb . Mi-au dat lacrimile >< Deci e superb , ador acele efecte , sunt atat de triste 2 Si melodia la fel ... Bravo , chiar ai talent , nu mint , astept noi amv-uri >< Te pup

Don't try to be perfect . Just be yourself .

#4
Frate, mie mi se parea ca e pustiu acest topic, si uite dragutii de voi deja m-ati vizitat :chuu:

Nu ... nu am venit ca noi AMV-uri..momentan lucrez la primul meu remix..so :dizzy: ..e cam greu ^^"
Dar am zis sa le raspund 4 ..sa nu astepte 10


Ameh
Ohh PineApple 8D Ohh..Amy. Ms, ma bucur ca-ti plac bazaconiile mele. Iar cat despre locurile de la Niji, ei bine mi le-a parat OdoriNoCho.. ca ea a fost la Niji atunci, de fapt nu stie numai primele 20 de locuri.[care s-au difuzat] Zuppy01..dar banuiesc ca le-a uitat =_=" Sry..si ms :]..si tu ai nsite amv-uri beton :X

^ToxicK kiD^
Ohh..ms mult dear ... pacat ca nu toata lumea are aceiasi parere ^^"
Si app..chioar nu inteleg de ce toata lumea plange la ultimul meu AMV ..numai eu nu O_O [poate pentru ca imi venea sa imi tai venele cand se bloca sony vegas T^T ]

Anyway..mai tarziu dau un edit ca vreau sa fac reclama si eu la ceva XD

[EDIT]

Ehh ..am sosit si cu celebrul edit..ma rog vroiam sa-l dau ieri..dar lenea-i meserie mare..so ^^"

well..Asi vrea s aspun ca m-am gandit sa deschid si eu un concurs de AMV-uri..ma rog primul meu concurs,si daca duceti lipsa de ocupatie ^^"
Winter AMV Contest

In fine..nu e mare branza..insa va fii mare branza la realizarea premiilor T_T ..ahh..sper sa nu ma prinda Craciunul anului 2010 O_O [de si nu m-ar mira O_O]

Seeya ^_^
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

#5
Well ...

Si fara sa le vad pe toate in intregime, mi-am dat seama ca sunt reusite. Sunt bune. Te pricepi la facut amv-uri.
Efectele sunt bune.
Folosesti cumva sony vegas 7 ? In sony vegas ies bine amv-urile.

Spor la munca, sa mai faci amv-uri.
[Imagine: 212ctp4.gif]
'Cause you are so beautiful
Nal sumsuiga haneun ne ibseul saranghandanmal oh
'Cause you are so beautiful
Nae geoteman meomulreo(keudae namanui).





















#6
I`m back XD
Neahh..sunt cam ocupata, asa ca nu prea am avut timp.
MEP-uri, scl...lenea..
Nanami, mersi mult ptr vizita. Ma bucur mult ca ai trecut pe aici...Mdam, sunt facut in sony vegas!Care e foooarte incapatanat -_-".
Am sa va aduc ce mai facui eu..cam vechi, dar neah.

Ptr V-day...si ptr ziua a doua nebune. XD

Love In The Ice
Stiu ca, calitatea e >.<....probleme cu pc-ul..dar neah, acu ce sa-i facem. Dar omg..e full O.o

M-am apucat de un collab, si de videoul ptr Otaku Festival [care e prin mai XD] ..puteti vedea betaurile aci ...
timpul imi e cel mai mare dusman -_-"

See Ya :]
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)