Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Bioshock Infinite

#11
Copilas sterge`te la gura si vezi sa nu te rupi ! Faci vre`o criza , un atac cerebral si ramane pamantu` fara umbra ! Si daca suferi de sincopa, eu zic sa te tratezi cat de repede poti .
Daca ai fi avut creierasul destul de dezvoltat dragul meu pubertin erai in stare sa citesti o fraza si ai fi inteles ca sugestiile mele nu sunt deloc pe langa , ba dimpotriva.La capitolul plot/story twists , recomandarile mele spala pe jos cu "superbul" tau SH2 si prastia de TheSuffering.Daca nu realizezi asta suferi de mai multe , nu doar de sincopa si dependenta de lunar.
Vezi ce face cloru` mai copilas ? Nu tot ce prinde se baga in gurita , mai bobocel mai ! Te`ai lamurit ? Daca nu , scurt pe doi , esti prost fiule.Si pe cat esti de prost, pe atat esti de plin de tine , deci de cacat.
Nu fi trist insa , ai reusit sa ma amuzi, ca deh , prostia in doze mici poate fi comica.O sa`l rog pe Bogdan sa faca curat pe aici , nu are rost sa ramana murdaria asta pe topicului unui joc foarte bun.
My armor is CONTEMPT! My shield is DISGUST ! My sword is HATRED !
Let none survive ! No pity ! No remorse ! No fear !
[Imagine: sith_stamp_by_chocolate_scone_d3143ko.gif]

#12
(01-05-2013, 01:11 AM)MSGaBe A scris: O sa`l rog pe Bogdan sa faca curat pe aici , nu are rost sa ramana murdaria asta pe topicului unui joc foarte bun.



"Doamnaaaa, Gigel ma bate!"



Bine puiule, fugi la mamica.
Innocence proves nothing

[Imagine: itswG.jpg]

#13
Cum zici tu fiule , cum zici tu. Tot prost esti.Si nu uita sa te tratezi / duci la dezintoxicare... faptul ca esti foarte prost cred ca iti e suficient.
My armor is CONTEMPT! My shield is DISGUST ! My sword is HATRED !
Let none survive ! No pity ! No remorse ! No fear !
[Imagine: sith_stamp_by_chocolate_scone_d3143ko.gif]

#14
Jocul asta este grozav, este primul joc Bioshock care l-am terminat (am avut o tentativa aproape reusita cu Bioshock 2).In ceea ce riveste story-ul, hmmm a fost cam deep si neasteptat zic eu, probabil si din cauza ca ajunsese sa vb mult atunci si nu am dat asa mare importanta dialogului de la final pana cand l-am vazut pe Booker 'botezat' de fica-sa and then i was like..."gotta play this game again".Nivelul meu preferat a fost pe departe casa de nebuni in care intalneai inamicul acela super creepy, Boy of Slience.
Anyway, jocul este unul bun, mai ales in vremurile acestea grele, in care trebuie sa sapi adanc sa gasesti ceva bun de jucat.

Cheers!
[Imagine: 2dhv6ed.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)