Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Greetings from the underground

#1
Uhm, first of all, hello to everybody.
Cred ca urmatoarea etapa e prezentarea. Buun, deci sunt o fiinta ca oricare alta, am doua maini, doua picioare, un cap pe care il mai folosesc din cand in cand, si, in ciuda nick name-ului meu sunt fata.
Si, spun sincer, am mai avut un cont pe aici insa am pierdut pass-ul, si nu mai tineam minte pe ce mail am facut acel account, sorry admins [ oricum nu aveam decat doua posturi >.< ].
Nu sunt din Bucuresti, am stat in Timisoara, apoi m-am mutat la Arad and now again Timisoara :3.
Urasc fizica, chimia, matematica. Iubesc romana, o urasc pe profa. Citesc. Carti ( uneori le ador ), propozitii stuff like that. And manga. I am a lazy person.
Imi place sa vizitez, sa fac poze la chestii, sa dorm, sa stau and so on.
Sunt complicata, desi chiar nu par, si sunt o pesimista cu zambetul pe buze.
Intrebari? *laughs* Cred ca v-am plictisit indeajuns de mult...

#2
Bine ai venit pe Animezup, Mad Scientist!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Mda, cam asa ceva.
Cred ca chestia asta auto-programata e destul de inventiva. Interesant.
Anyway, thank you Zuppy.

#4
Hey 15 Buna buna 15
Bun venit pe animezup hug Sau bun venit inapoi , daca spui ca ai mai avut un cont xD . Sper sa te distrezi si sa-ti faci cat mai multi prieteni , alea alea =] . M-a interesat descrierea ta si ca sa fiu sincera semeni atat de mult cu mine =] . I'm so lazy too =]] Si deasemenea nu pot suporta acele materii care implica matematica . Bleah , ne iau tot oxigenul o_o . Deci ... cum te cheama ? Sau macar un nick ca sa stiu cum sa-ti zic =] . Am observat ca iti place manga , ce manga ai citit ? Si in legatura cu anime-uri care iti plac ? =] . In xe priveste muzica , ce tip de muzica asculti si ce trupe/cantareti iti plac ?

Well...cam atat , caci nu vreau sa te inebunesc cu intrebarile mele o_o . So, have fun :3
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#5
B3Ky thanks :3
Da, am mai avut unul =]] The nick name was Prier, so, you can call me Prier or Rose, how do you want, for me is same.
Vaii... da, matematica, mai un pic si scap de ea... chiar o urasc. Mi se pare prea... nu stiu, in fine, ai inteles tu ideea.
Da, citesc manga ~3 indeajuns de mult. Lista e indeajuns de lunga 21 asa ca am sa dau direct link-ul catre contul meu pe mal - click -
Anime-uri... greu, Higurashi, Death Note, Paradise Kiss, Durarara, Darker than Black, Nana. In legatura cu muzica, ascult de la rock [ gothic rock, heavy metal, dark rock, alternative rock etc ] pana la pop, cand am chef : )) I really don`t care about the genres, if i like a song i just listen to it, that`s my motto.

Thanks :3 See ya ~

#6
Bine ai revenit Mad Scientist , cum e Timisoara in perioada asta ?
Super inca o lenesa p-aici 21 am cateve intrebari pentru tine :

- Cati ani ai ?
- Cum te cheama de fapt ? (raspunsul precedent nu mi-a satisfacut curiozitatea )
- Ce faci ca sa te distrezi ?
- Unde te vezi peste 5 ani ?
- Hip-Hop asculti ?

Cam atat sper ca nu te-au deranjat intrebarile , daca te-au deranjeat nu raspunde 3
Ne mai vedem pe aici lenesa mica .
[center]
Sunt peste voi cu orice cuvant se zice ca sunt genial ... stii de ce ? ... pentru ca sunt .
[/center]

[center][Imagine: gunot2.jpg]
[Imagine: 44483.gif][/center]

[center]
tba
[/center]
[center][Imagine: txtmovementvh8.gif][/center]

#7
Buna si tie Sucre.
Timisoara o duce foarte bine in perioada asta, crede-ma15
Ehh, asa m-a facut mama, n-am ce sa fac>.<

1. Am 16 ani impliniti anul trecut, deci nu sunt chiar o lenesa asa de mica, zic eu.
2. Dum Dum Dum.
3. Depinde, uneori fac chiar orice sa ma distrez, in limita posibilitatilor evident. Si orice implica o partida buna de ras inseamna si ceva distractie.
4. In America.
5. Da, ascult.

Si nu, nu m-au deranjat 21 See ya dear ~

#8
Mad,bine ai venit !

Madtist -> pot sa-ti spun asa ??? please say yes !


Ce culoare iti place?

ÃŽti plac pisicile ?

ÃŽti plac HUG-urile? daca da, ai o multime de la mine hug




Spor la postat si sa-ti faci prieteni...multi prieteni ;X;X;X
Aditza's Blog

[Imagine: aditzasig-1.png] -> mersi Toxicâ„¢


#9
Thanks zoloteck for your welcoming.

Well, yes, you can say me in that way too 71
Albastru :3 ador albastrul.
Nu stiu, nu prea. Sunt momente cand imi plac pisicile si sunt momente cand nu.
Kinda... <3 thanks anyway.

See ya~




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)