Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Beyond truth

#11
Oare de ce presimt ca o sa ma indragostesc de Rey? Din cate ai spus tu, am impresia ca nu e chiar asa cuminte cum crede Ken si asta imi place mult :D
Pe mine nu ma deranjeaza asa rau roscata..o fi ea mai...hm..ciudata.. insa mai rau ma "incomodeaza" Cho..
Abia astept urmatorul capitol, sa vad cum mai decurg lucrurile intre cei 2 veri :X
(mi-a placut si scena dintre Ken si rozalie..nu pentru ca era cu ea ci pentru ca ai descris-o destul de bine..sper ca si scenele yaoi vor fi tot atat de ..detaliate :perv:.. o yeah..i'm a big perv)
Bye bye
Legile lui Murphy:
Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari.
*
Sexul este unul din cele 9 motive ale reincarnarii. Celelate 8 nu sunt importante.
*
Tot ce e bun: ori e imoral, ori este ilegal, ori ingrasa.

*My anime list*

#12
deeci,
daca mai zici ca ficu asta ii o prostie, pun mana pe tine si te fac una cu storcatoru de portocale :grr:

revenind la subiect, am gasit putine greseli de scriere/ gramatica [super...acum nu le mai gasesc]
descriere ai, si e una foarte buna
naratiune si dialog, ok, nu am ce comenta

stii, m-ai cam imbarligat putin cu acele personaje, toate odata...nu zic, am inteles actiunea dar probabil primele capitole ar fi trebuit sa te axezi pe personajele de baza si abia apoi sa mai aduci altele

in rest, cu toata rautatea mea nu prea mai am ce comenta :D

spor la scris si +1 rep. de la miky :*:*
아름다운 미녀를 좋아하면 고생한다
Heart aches when you fall in love with a beauty...

[Imagine: 127954537375290.jpg]





#13
va rog foarte mult sa imi scuzati lunga intarziere. :( Am avut foarte mult timp sa scriu urmatorul capitol dar nu am facut-o gommen:( Probabil m-am bagat in ceva pe care nu il pot duce la capat:-S/ Va promit ca in cateva zile capitolul 3 va fi gata iar la urmatorul capitol voi avea grija sa il scriu repede si sa il postez :*. Imi pare sincer rau dar pana acum nu am avut dispozitia necesara pentru a continua ficul:-S nu am vrut sa iasa ceva chiar rau din el pentru ca modul in care scriu este influentat de starea mea de spirit. Sper sa imi acceptati scuzele:*. Ja ne si sper ca urmatorul capitol sa va placa:P




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)