Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Betty's hiăr !

#1
Nume real: Beatrice Alexandra
Data naÅŸterii: 2 iulie 1991
Vârstă : 20 de ani
Zodia : rac
Filme/genuri de filme: Sense and Sensibility; Pride & Prejudice; The Notebook, Sweet november , P.S. I love you , Letters to Juliet, Vincent will Meer; Nine; Alice in Wonderland, The Portret of Dorian Gray; Cardiofitness; Shrek - ce, n'am voie să fiu copil? - ; Step Up 2; Lista lui Schindler, The pianist - şi în mare parte, filmele în care joacă Johnny Depp .
Cărţi: The Hunger Games; Pride and Prejudice; Mihail Drumeş cu toate cărţile lui, Mircea Cărtărescu, Dostoievski, Camil Petrescu, Grigore Băjenaru, Marin Preda, Emil Cioran, Agatha Christie şi alţii.
Oh, poeţii preferaţi sunt Wilde, Nichita Stănescu şi Bacovia şi Eminescu - dar după el nu sunt 'moartă' .
Muzică: Lifehouse, Argument, Coldplay, Kutless, JJ Heller, Luminate; Adele; Sanctus Real; Brandon Heath; Leeland, Phil Wichkam; Steven Curtis Chapman; The Fray; The Afters, Take That and Tenth North Aveune ş.a.
Sunt la Facultatea de Litere, din Craiova. : )
Vă mai las şi pe voi să întrebaţi , deşi cred că am zis destule...



[Imagine: blahf.png]

#2
Bine ai venit pe Animezup, Betty!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Well, hello there !!!
Imi pare bine de 'cunostinta. In sfarsit am ajuns prima =]. Ei, vad ca te-ai prezentat cum ai stiut mai bine dar am cateva, doar cateva intrebari pentru tine. Daca ai fi destul de draguta sa imi raspunzi.
Cum te-ai descrie in cateva cuvinte? Dar daca ar trebui sa alegi doar unul, care ar fi acela? Sunt sigura ca ai in gand ceva. Ai un ideal in viata? Sau esti mai relaxata, toate vin de la sine? Eh, crezi in destin? Cam asta ar fi tot. Sper ca nu am atins o latura mai 'ascunsa' a ta, j/k.
Buh Bye !!!
[Imagine: ak8THBQ.png]


#4
Hei. *hugs*
Observ ca te-ai ocomodat, sau nu m-ai vad bine.
Distreaza-te.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#5
Hellau there !
Bine ai venit pe zup. Sper sa iti placa aici, sa te distrezi si sa-ti faci multi, multi prieteni. Pai, eu sunt Beki, nice to meet ya ! Ce pot sa zic o.o Se pare ca ne asemanam mult in materie de carti/muzica/filme. Deci, wow ! The Notebook cu siguranta este unul dintre cele mai reusite filme de dragoste :3 Aw, si iti place Mihail Drumes. Eu il ador, este unul dintre scriitorii mei preferati romani, mai ales ca nu ma dau eu in vand dupa autorii romani o.o Mircea Eliade iti place? Aw, si ce carti preferate ai de la Agatha Christie?
Si inca o intrebare. Cum e la facultatea de litere ? : ))
Inca o data bine ai venit si sedere placuta. Chuu !
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#6
OwO.
Am ajuns cam tarziu.. Gomenasai >.<..
Umm, deci ideea e: Welcome 21. Ceva mai simplu nu se putea :3........... Pai deci Bine ai venit pe Zup! Sa fii cuminte, sa stai on pe reguli, chestii dinastea' . xD
Intrebari nu am . 22
Cam atat..
Bai'bai! :bye:
[Imagine: sasu_naru_by_kiduutz-d5035to.jpg]
Ne? (:

#7
Hello gagica b-)

Ia zi ... facebook ai ?

Din ce oras esti ?????

si cat de lung iti este parul ??
[Imagine: i1UaYaJ.jpg]
Humans, puzzles.

#8
Mulţumesc la toţi şi'mi cer iertare că intu aşa târziu, dar am avut mici probleme cu internetul. Mă rog...

O i'au de jos în sus. :]
Zer0 : N-am facebook, aveam, l-am ÅŸters. Srry. ._."
Am spus la prezentare, Craiova. Născută în Moldova, dar anyway.

Yuuki, sweetie, thank you for everything! ^^

Beki : Mulţumesc frumos pentru întâmpinare.

Mhm, îl ador pe Mircea Eliade! And :- ? Let me see...Zece negrii mititei , Ucigaşul ABC , Pericol la End House; O crimă anunţată, 13 la cină, Petrecerea de Halloween; And Then There Were None ş.a.
E bine, e ca la orice facultate şi din păcate, nu prea ştiu ce să-ţi spun despre cum e. E puţin greu, dar trece "greul ăsta" , am început să mă obişnuiesc. ^^"

yaoi maniac, thanks.

DeDal N. ; sensibilă, FOARTE liniştită şi naivă. Un cuvânt? Primul de la prima întrebare, cred.
Nu aştept să vină lucrurile la mine, mă duc eu după ele. Vreau să am un servici bun, să public o carte şi apoi sa vizitez n ţări. Nu, nu cred în destin.

Mulţam'.
[Imagine: blahf.png]

#9
Hei dear! Intarzii si eu p'aci...ma rog.
Bun venit pe la noi, sa te distrezi, sa-ti faci multi prieteni si sa nu faci spam. And...the most important, have fun! Stiu ca am mai zis. 21
Intrebari ar fi:
1. Care este culoarea ta preferata?
2. Iti place toamna?
3. Care este anotimpul tau preferat?
4. Care parte a vietii ti-a placut sau iti place cel mai mult?
Si..cam atat. ^^
Bye, bye hug lots of hugs!
[Imagine: one_piece_quotes__luffy__quote_3__by_sky...5yul99.png]
Carpe Diem.




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)