Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Bestia

#11
Ura,capitol nou!Incep prin a spune ca Ariel,apropo frumos nume,este un tip extrem de simpatic,de natural si de glumet,si in plus arata bine .Mi-a placut faza cu tipa artificiala,sincer,a sunat ca si cum ar fi un obiect imperfect, pe care l-a luat de la un magazin la reducere :)) .Norocos blondul, daca a obtinut dupa aproximativ 10 minute cartea de vizita a lui Matt,cred ca merita admiratia tuturor.Cu privire la tipa aceea,hmmm... s-a straduit atat de mult sa fie o "papusa" perfecta,uitand ca cel mai important este interiorul,sa fie calma si sa incerce sa comunice deschis, incat totul s-a dus pe apa sambetei din start.Si mie imi pare rau pentru ea,dar nu se potrivea deloc cu Matt,care ar face o pereche incredibil de perfecta cu Ariel.Acum la final, inchei prin a zice ca: debea astept next-ul si iti urez spor la scris.P.S: Mi s-a zis ca sunt in multe feluri dar nu ca sunt o umbra(original),este un compliment valoros.Si eu te iubesc pentru felul in care scrii si pentru multe,multe altele.Sincer,mi cam foame...cred ca o sa il mananc pe Matt,dar nu tot,stai linistita !Ii mai las si lui Ari cate ceva!
[Imagine: Touken.Ranbu.full.2064981.jpg]

#12

Interesant capitol, dar inca nu am aflat nimic de aceasta Bestie, cu care ma tot ademenesti sa citesc acest gen de fic( yaoi ma refer ). Cat despre acest capitol mi-a placut cum ai descris "prostia umana" si prin asta ma refer la actiunile lui Lucy. Prefera sa se schimbe in incercare de a fi pe plac celor din jur, astfel ajungand sa fie dispretuiti in schimb. Acest Ariel, esti sigur ca e baiat? Mie imi suna a nume de fata, sincer. :D. Iar Matt ma dezamagit in acest capitol, doar pentru ca Lucy a facut o greseala se arunca in bratele primului barbat pe care il gaseste? Il credeam mai puternic, dar fie. Astept next-ul cat mai repede.
P.S. Am mai citit fic-uri yaoi, Kira one-chan numai yaoi scrie, deci nu iti fa griji, cat timp story line-ul e bun, am sa devorez acest fic pana la ultimul cuvant al ultimului capitol.
Cat despre faptul ca nu am vorbit pe mes, ei bine ti-am spus ca nu intru pe mess, nu-i asa?

#13
Hello, dear readers~ * sad smile *
Nice to see you all. Nu sunt aici ca sa aduc next, asa cum va asteptati. Ci ca sa anunt ca o sa icnhid toate fic-urile, inafara de acelea in colaborare - singurul motiv e ca acelea sunt terminate, deja. Nu mai simt nevoia sa scriu la ele si vreau sa iau o pauza. Nu o pauza de la a scrie, ci o pauza de la a scrie din obligatie sau din propria aroganta de a ma numi scriitor. Si nici nu fac post-ul asta ca sa primesc comm-uri... -.- Asta pentru toti haterii care se gandesc ca sunt atat de disperata. * rolling her eyes * Ideea este ca m-am gandit ca ar fi a little too rude from me sa vedeti doar: Topic inchis la cererea autoarei.
Motivele cred ca sunt suficient de simple: nu simt ca scriu. Este de fapt motiv, dar ascunde alte sute de motive. Printre care si ca sunt satula de ideile actualelor mele fic-uri. Hilar... * sad smile *
Anyway~ Voiam sa va multumesc pentru toate chestiile pe care le-ati facut pana acum pentru mine si, chiar daca credeti ca nu conteaza, comm-urile voastre m-au motivat mult. Poate prea mult. * giggle * Va sunt recunoascatore si, cum am mai spus, totdeauna veti fi o parte din opera mea~ ^^ Cred ca asta e, ah? Ne vedem... Nu stiu. Cand o sa imi fix all my broken parts si sper ca pana atunci sa fie totul in regula~ 'Love you, all~
Nando  mo kimi no moto e...
No matter how many times it will be, I will go back to you
[Imagine: 346l2lx.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)