Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Bau!

#1
Buna! Incep cu inceputul. Ma numesc Katty, am 23 de ani (as vrea eu). De fapt am 16 ani. Imi plac anime-urile, chiar daca nu am vazut foarte multe, ascult orice gen de muzica (adica nu orice gen, traiesc fara manele si populara). Ascult si muzica clasica, muzica veche, rock, hip hop etc. De ce m-am inregistrat pe site? Sincer nu stiu, dar sper sa aflu. Nu prea stiu ce sa mai spun despre mine ( nu imi place sa ma prezint sau sa vorbesc despre mine, dar cand trebuie...trebuie). Eu astept intrebari si sunt deschisa...atat cat se poateSmile

#2
Bine ai venit pe Animezup, iluzie optica!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bine ai venit pe zup katty-chan...intrebare: ai vzt animeuri? daca da ce animeuri? citesti manga?asculti j-rock?ce zodie esti?...etou..cam atat for now ^^ yoroshiku
[Imagine: haruhisuzumiya7.jpg]

Power of haruhism just knocked Kyon down :bv:

[Imagine: chibi_41.gif]
melli-chan, chibi-ul lui goddess

#4
Salut, Katty si bine ai venit! Am eu 23 de ani si crede-ma pe cuvant ca n-ar fi putine lucruri pe care le-as da ca sa mai am 16 ani. 4
Teehee! Goddess mi-a luat-o inainte, dar si eu sunt curioasa ce anime-uri ai vazut. Smile
Ja'!
I wish people would stop telling me what to do. I can make mistakes on my own too!
Genius by birth, lazy by choice. Mendokusai...

My anime wallpapers blog: http://animefact.wordpress.com/



[Imagine: lcopy.jpg]

#5
Da am vazut anime-uri...Si de fiecare data cand vedeam unul imi ziceam "Asta e cel mai tare...E preferatul meu". De fapt preferatul meu e doar Yu Yu Hakusho. Am vazut Si Elfen Lied, Inuyasha, FMP etc. Unele nici nu mai stiu cum se cheama exact. Nu citesc manga. Ascult si rock. Nu am o trupa preferata sau un solist preferat. Sunt zodia varsator. Yoko s-ar putea sa ai dreptate. Poate ca nu e chiar asa de rea varsta de 16 ani. Oricum, si mama imi zice asta.21

#6
Hmm... Aud numai vorbe bune despre Yu Yu Hakusho. Cred ca o sa dau iama prin episoade cand ajung acasa desi vroiam sa ma apuc de Clannad... Eh, le am oricum pe amandoua pe "my plan to watch list". Smile
Nu e absolut deloc rea varsta de 16 ani, dar acum ca stiu ca esti varsator, te inteleg perfect. Da... si eu tot varsator. Smile A! Nici eu nu citesc manga si ascult rock!
Inca o data, bine-ai venit pe zup!
I wish people would stop telling me what to do. I can make mistakes on my own too!
Genius by birth, lazy by choice. Mendokusai...

My anime wallpapers blog: http://animefact.wordpress.com/



[Imagine: lcopy.jpg]

#7
Intotdeauna am zis ca iti poti face prieteni oriunde21Uite deja stiu mai multe despre tine decat stiu despre vecinu' de langa mine. Iti multimesc pentru primire si iti recomand Yu Yu Hakusho. E foarte amuzant si e si actiune si drama(mai putina recunosc, cine a mai auzit sa invie personajul principal de 2 ori?21)Mie mi-a placut foarte mult si daca zici ca esti si tu varsator...cine stie...

#8
Problema mare totusi... Nu reusesc sa gasesc Yu Yu Hakusho varianta originala. Gasesc doar variante dublate in engleza si nu pot sa le sufar! 2 O sa continui sa caut si sper sa gasesc cat mai repede! Multumesc pentru recomandare! Smile
I wish people would stop telling me what to do. I can make mistakes on my own too!
Genius by birth, lazy by choice. Mendokusai...

My anime wallpapers blog: http://animefact.wordpress.com/



[Imagine: lcopy.jpg]

#9
Hey Katty, bine ai venit pe forum . Şi eu am tot şaişpe ani :] . [ eu una îmi ador vârsta =]] . ] În fine, sper să te simti bine aici şi să te acomodezi cât mai repede posibil, ceea ce cred că vei şi face, nu? [ I mean, toată lumea o face <333333 ] .
Ai descoperit deja de ce te-ai înregistrat pe acest forum? ;;] să îmi zici şi mie când o să afli, ca să îţi ştiu parerea =]] Eu ştiu prea bine de ce m-am înregistrat. Hehe.

Aş spune că nu am întrebari, dar am înteles că îţi place yu yu hakusho, că este animeul tau favorit. Ei bine, de ce este animeul tau favorit? Ce te-a atras în mod special la acesta? Ce personaje te-au impresionat cel mai tare? De ce ? [ parcă aş fi profa mea de geografie cu 1000 de întrebari =]] ] . În fine ...
Altceva, nu mai am nicio curiozitate. Şi nu ştiu ce să zic mie mi se pare că Varsatorul este o zodie super, mai ales când eşti fată :]] [ în fine, eu sunt berbec xD ] .

Sper să te distrezi : * . Şedere placută!

#10
Mersi, Teh, de primireSmile....Sa stii ca cea mai buna prietena a mea din clasa este berbec10...De ce mi-a placut Yu Yu Hakusho? Cred ca mi s-a parut amuzant, te tine in suspans, are actiune si personajele sunt tare sweet21)

Yoko daca nu ma insel, am impresia ca se difuzeaza inca Yu Yu hakusho pe animax...numai ca trebuie sa te uiti mai rar, cate un episod pe zi, nu stiu exact programul.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)