Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Bau !:>

#1
Saluut 4 , sunt Levi, sau Teru [porecle] . Pããi , ce pot spune despree mine, sunt o fire foarte timida, dar asta doar la incepuut , cand ajung sa cunosc pe cineva vorbesc non-stop [ excesiv, deci sa-mi spuneti cand sa tac,caci nu ma deranjeaza ] . Buuun, am o vârstã ceva mai micutã, dar care nu va fi dezvaluita decat la cerere [ ca si i-ar pasa cuiva >,<]. Sunt ceva mai emotivã , mi s-a spus de multe ori si ma atasez foarte usor de persoanele mai mari ca mine [ ca varsta ma refer, fiindca nu ma inteleg nici cu 'pustii' mai mici cu un an decat mine,so...]. Imi place mult , mult , mult sa desenez, desi nu sunt foarte buna la anime, am mult de lucrat la anatomia corpului , dar pot spune ca ma descurc la ceva peisaje,portrete si cateodata icoane [DOAR DACA AM CHEF!] , fiindca-s la o clasa de arta si deh 106... Sunt o fana yaoi , una mare, rareori yuri ... -fiindca de unele fiinte chiar ma atasez prea mult TT^TT- . Sunt pasionata de istorie , de religie -aici nu ma refer la Taine si mai stiu eu ce, ci la diferite religii, la obiceiuri , obligatii etc.- , imi place sa citesc , mai ales chestii despre alchimie -da,sunt fan- , despre stiinta 4. Sunt poreclita in diverse feluri , de niste copii fara viata, d-asta de obicei nu socializez cu persoanele din jurul meu si prefer internetul . Sunt obisnuita sa spun totul verde-n fata, mai cu tandrete sau nu , depinde de situatie. Daca aveti vreo problema cu atitudinea mea, cu mine , cu ce scriu, ce comentez etc. spuneti, cã nu ma deranjeaza, ci dimpotriva, voi incerca sa inlatur aceste defecte .
Cam atat,cred ...
Byez :3

#2
Bine ai venit pe Animezup, Levi..!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Welcome There!!Primu' uh..
Vreau sa stiu,cati ani ai???
Cum ai dat de zup??
Manga servesti??
Parere despre cosplay??
Atat...
Have~fun!
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#4
@ Azazel:
Da,dengeki daisy, Nana , etc. , in principal yaoi @w@
Pãi, cautãm ceva yaoi si am dat de zup , dupa care am inceput sa citesc ficuri yaoi, asta de vreo luna, poate doua , iar acum m-am gandit sa-mi fac cont 21.
Si-mi place cosplayul , insa nu cred ca as fi vreodata in stare sa pun in practica datorita emotiilor...

EDIT:
Am 12 ani , dar asta d-abea-n decembrie.

#5
Helau Levi si bun venit la animezup ! hug

Okey, ne-ai zis multe despre tine, dar .. eu tot mai vreau:

1. Care-i culoarea ta preferata si de ce?
2. Filme/seriale preferate?
3. Citesti/desenezi/scrii/canti ?
4. Citesti manga/Iti face placere sa te uiti la anime-uri?

Cam atat pe moment 39 Stiu de proverbul: "Curiozitatea a omorat pisica." dar, asa-s eu mai indraznet.

PS: Legat de ce ai zis ca esti "poreclita in toate felurile de niste copii fara viata". Asta se poate rezolva rapid: un cap in gura si esti sefa. Eu asa am facut si acuma is regele clasei :ha: [glumesc], dar sincer, nu ar trebuii sa te intereseze parerile unor "ramasite de oameni". App, ai deja un prieten. Acumaaa, fara numar ! :bv:

edit: Multi inainte !
[CENTER][Imagine: 351beib.png]
Mdeah. si atat !
Do you like Justin Bieber?
[Imagine: tumblr_lasqkk4ZAt1qa7vou.gif]
[/CENTER]

#6
1. Albaaastrul , fiindca marea-i albastra [defapt nu-i], cerul e albastru.-da,genial raspuns-
2.Nu prea urmaresc filme,seriale, desi imi plac Grey's Anatomy , Stapanul Inelelor si bineinteles, Flash Forward. 105
3.Citesc, desenez, de cantat nu cant, caci dupa mine-s afoana , insa fata de alti colegi , nici foarte.21
4. Da , ambele.4
Si nu ma deranjeaza chestia cu intrebarile,dimpotriva, fac si eu acelasi lucru, des.21.
Merci pt. varianta, dar deocamdata nu aplic faza cu `capul in gura`, doar suturi intre picioare si palmeSmile.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)