Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Banati-ma 2.0

#31
Cat de rau imi pare ca nu am fost si eu acolo pe Animax.. Poate o sa ajunga si Banati-ma v2.0 la fel de renumit ca topicul ala..
Ma rog.. asteptam sa apara personajul principal.
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#32
Daca se fac 6 pagini am ban 7 zile.

Si eroina e chiar mai eroina decat credeam:
blood saya A scris:Ykashim. Nu stiu unde vrei sa ajungi cu toate astea. ~ ti-am vazut reply-ul de la topic in care ai spus ca am trecut pe PM-uri ~ iar acum vi cu raspunsul asta, ~ nici nu ma asteptam sa fi spus ceva ~. Daca ti-as fi spus faza cu ironia acolo,
1. Ar fi fost spam.
2. Am spus ca nu am ce cauta eu acolo.
Nu inteleg ce vrei? Sa-mi spun parerea in legatura cu mozii, cu regula de doua randuri?
Ai mentionat si de cei care nu te suporta, posibil ca aceea sa fie cauza pt care m-ai mentionat si pe mine, dar e absurd din N motive.
Acum, daca vrei sa discutam pe tema asta, spune, voi accepta. Nu pe forum ci pe messenger. Daca nu, scuteste-ma de toata astea. Devine plictisitor.
Plictisit
Eu A scris:Erai acolo doar pentru ca esti printre persoanele cu care am avut altercatii (si te si agiti imediat). Ce-i asa greu de inteles?
Si cand credeam ca am scapat:
blood saya A scris:Aha, si? Bravos. Acum mai vrei ceva?
Cand i-am spus ca e sufocanta (si proa cu dizabilitati mintale) nu m-a crezut.
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

#33
Kashime, blood saya e o mică începătoare pe lângă MissAyumi...ei nu îi păsa dacă făcea spam sau nu, ea trebuia să răspundă, să se apere că se simţea atacată(ca deobicei). Că ce naiba, ea e MissAyumi!!! Şi tu erai vulgar, vai de mine şi de mine, cum ai putut? *ce tot vorbesc eu aici?*
Aici nu e la fel de amuzant ca pe Animax :[ Măcar MissAyumi când a spus că iese a ieşit nu ca Saya care spune că nu-i mai pasă de prin al 3-lea mesaj şi a ajuns la al 10-lea 78 + aici nu e cozmynel şi luddy *aa chiar, să-l crup pe luddy să-şi facă cont mwhaha, I miss him*

Apropo, pe celălat forum cât ban ai primit pentru topicul ăla că am uitat. Îmi făceam temele ca Luddy-kun şi când am venit nici nu mai ştiu, era închis/şters dar oricum am citit ce era în el.

#34
Rezervaaaaaaaaaaaaaaaaaaat! Dau edit cand am timp.
Don't you dare to steal my post.
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#35
Kashime, ai auzit de Drama Llama si Attention whore?
Ce Dumnezeu? Nu te credeam chiar asa ._.
Un regulament pentru mozi e in curs de realizare.

Thread closed -> Recycle bin




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)