Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ayssia~Bulinuta~Roz e aici !!!

#1
Buna , ma bucru sa fiu aici !
Ma numesc Alyssia, am 16 ani..imi place foarte mult Anime-ul Naruto, si iubesc trupa Tokio Hotel. Culorile mele preferate sunt negru, roz, mov, albastru si rosu. Imi plac pisicutele, defapt le ador o//o sa ma uit la nori, sa ma plimb cu rolele, sa merg in parc, sa ies cu prieteni, sa dansez, sa desenez si sa cant.. . Nu-mi plac persoanele ipocrite, mincinioase..fitoase..etc :?:. Mai imi place sa citesc ficuri si tin sa va anunt ca eu critic foarte dur :ha:. Sper sa-mi fac prieteni aici. So,daca mai aveti intrebari puteti sa mi le puneti, va voi raspunde cu mare placere.


Ja ne !
Mrr

:bye:

#2
Bine ai venit pe Animezup, Alyssia~Bulinuta~Roz!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bună, Alyssia~Bulinuta~Roz.
Bine ai venit pe animezup.
Sper să te distrezi aici şi să-ţi faci prieteni.

Am câteva întrebări ca să ne cunoaştem mai bine.
1. De unde ai aflat de animezup şi de ce te-ai înregistrat ?
2. Ce alte formaţii mai asculţi ?
3. Cânţi la vreun instrument sau din voce ?
4. Ce cărţi citeşti ? Care este autorul tău preferat? Dar genul ?
5. Te uiţi la filme, seriale ?

Cam astea ar fi. Sper să ne mai întâlnim pe forum.
Îţi urez succes şi sper să-ţi placă aici aşa cum ne place nouă.
Xoxo, AlerimxD.
[Imagine: 73m8sj.png]


#4
Hey Bulinutza! 21)Welcome to zup and have fun! :bv:
Questions:
1.Iti place ciocolata? 19
2.Manga ai citit?
3.Yaoi?Yuri?
4.Iti place sa desenezi?
Cam atat...Welcome again!
ZbYE :bye:
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#5
Hey Alyssia .

The questions :

1 . De unde esti?
2 . Cum ti se pare aici?
3 . Unde ai fost aseara la ora 22:35? 15 : ))
4 . Ce culoare are bluza ta in acest moment? 24

Nu am avut inspiratie so . . . welcome here , have fun and happy posting without spam . hug
I always gather everybody's attention.



[Imagine: snsdside2.gif]

#6
Heeei Alyssia~Bulinuta~Roz.! hug [damn, cute nick ^^ ]
Me and my late welcome are here . : ))
Si eu ador pisicile :X, dar sa nu discriminam cainii : )).
Nu am ce intrebari sa-ti pun, poate doar una Wanna be friends? ^^'

So, welcome here, happy posting and have fun! hug

Xoxo, Ang. :bye:
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#7
Hey,Alyssia! Bine ai venit, sper ca o sa iti placa aici si te vei acomoda repede ^^
Ce gen de muzica asculti?
Iti place sa dormi?
La ce te gandesti in acest moment?

Cam atat!Sper sa fii activa
Have fun!
[Imagine: chocolatepassion-1.jpg]

#8
Heeei ! Pai, am revenit pe aici ca sa va raspund la intrebari. So,va multumesc pentru urari si bineinteles ca vom deveni prieteni, defapt suntem deja :love:

Sa vedem ..

Raspuns la intrebarile lui AlerimxD :

1. De unde ai aflat de animezup şi de ce te-ai înregistrat ? - Pai de animezup am aflat intamplator , in timp ce cautam ceva ficuri de citit . De ce m-am inregistrat ? Pentru a felicita autori ficurilor care imi plac , si bineinteles pentru a posta si eu :yes:
2. Ce alte formaţii mai asculţi ? - Ei bine..mai ascult si Cinema Bizzare
3. Cânţi la vreun instrument sau din voce ? - Cant la chitara si din voce , insa mai mult pentru familia si prieteni mei , ignorand faptul ca parinti mei cred ca ar trebui sa ma duca la niste concursuri fiindca am talent.
4. Ce cărţi citeşti ? Care este autorul tău preferat? Dar genul ? - Pai citesc tot felul de carti , autorul meu preferat este Ion Creanga . Dar in special citesc ficuri in marea parte din timpul meu . Si ca gen...prefer comedie&dragoste , aventura&dragoste sau actiune&dragoste. Nu prea imi plac cele cu sfarsit tragic , poate la inceput sa fie ceva mai tragic,insa nu la sfarsit..prefer un happy ending.
5. Te uiţi la filme, seriale ? - Da bineinteles ca ma uit !
Pai AlerimxD iti multumesc de urare si sper sa devenim prieteni/prietene..inca nu stiu daca esti fata sau baiat , asa ca te-as ruga sa imi spui.

Raspunsuri la intrebarile lui ^.^.::Nemo::.^.^

1.Iti place ciocolata? - Daca imi place ciocolata ? Bineinteles..defapt ..o ador o//o
2.Manga ai citit? - Da , manga am citit si citesc in continuare Smile
3.Yaoi?Yuri? - Bineinteles , ambele 10
4.Iti place sa desenezi? - Sigur ca imi place sa desenez , ma calmeaza cand fac acest lucru , parca uit de toate problemele .

Iti multumesc pentru urare Nemo , sper sa devenim prieteni/prietene..sa-mi spui si tu ce esti fata sau baiat ..scuze dar nu stiu..si as fii incantata sa aflu Smile


Raspunsuri la intrebarile Zuzei :

1 . De unde esti? - Sunt din Bucuresti Smile
2 . Cum ti se pare aici? - Hm , pai sa sti ca imi place aici ..am observat ca lumea este prietenoasa ..si asta ma face sa ma simt bine .. 10
3 . Unde ai fost aseara la ora 22:35? : )) - Hehe ..am fost pe afara , facand farse prietenilor :ha:
4 . Ce culoare are bluza ta in acest moment? - Bluza mea in acest moment , sau mai bine zis tricoul ..detine culoare de gri , roz si galben.

Zuza scumpo , iti multumesc de urare ..si sper sa devenim prietene :X


Raspuns la intrebarea lui Ang :

Wanna be friends? ^^' - Bineinteles :X
Si iti multumesc de urare

Raspunsuri la intrebarile Georgianei :

Ce gen de muzica asculti? - Rock. Sper ca nu va deranjeaza sa aveti printre voi o Rockerita 21
Iti place sa dormi? - Da ..imi place sa dorm.
La ce te gandesti in acest moment? - Acum ? Ma gandesc sa postez un fic , care sper sa va placa :pls:
Scumpo , multumesc de urare ..si sper sa devenim prietene :X


Raspunsuri la intrebarile Alyei :

1. Ce zodie esti ? - Sunt zodia Rac
2. Ce detesti ? - Persoanele fitoase , increzute , mincinoase , ipocrite , certurile fara rost , problemele , ca cineva sa se ia de prieteni mei ..si multe alte lucruri :...:
3.Iti place sa citesti ? - Desigur ca imi place sa citesc , doar asta fac in marea parte a timpului ..citesc ficuri , sau cand le termin de citit pe toate , ma apuc de citit o carte ..
4. Ce vrei sa devi in viata ? - Doctorita , veterinar , avocata , politista , model , cantareata sau dansatoare ..inca nu m-am hotarat
Draga mea , iti multumesc de urare si sper sa devenim prietene :X

Si nu in ultimul rand ii multumesc lui Zuppy :X

Daca mai aveti intrebari , sa stiti ca eu voi raspunde cu mare drag

Ma bucur sa ma aflu aici si sper ca imi voi face muuuuulti prieteni :chuu:

Ja ne !
Mrr
:bye:



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Sunt aici...da chiar aici...dai click?nu...nu da!!!si totusi i`m here.... Keicy 10 5.243 27-09-2008, 01:11 PM
Ultimul răspuns: Keicy


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)