Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

'Aye!~

#1
Salute,

Radu aici, 16 ani, Targu Jiu. Ce pot sa spun, sunt aici pentru ca mi-a fost aratat forumul de catre Psycho si Alle (Kanpai, multumesc!~ <3). Avand in vedere ca e un forum cu tematica anime, cred ca o sa spun animeurile mele preferate cred ca sunt One Piece, Trigun, Death Note, Nana, si altele care probabil imi scapa acum. Culoarea preferata ar fii, albastru, cred. Genul de muzica pe care-l ascult nu prea poate fii definit, in general rock alternativ, dar am si cateva melodii reggae, rapcore si rap in playlist. Formatia favorita cred ca ramane totusi Korn. Imi place sportul, atunci cand ai cu cine si de ce. Daca aveti curiozitati, intrebati-ma, va rog.

Multumesc!

#2
Welcome here,Radu!hug
Eu nu prea cred ca o sa-ti pun intrebari,m-ai cam lamurit cu ce ai scris acolo.O sa-ti urez doar sedere placuta , sa-ti faci cati mai multi prieteni si toate alea.Nu ma am eu cu urarile,ce sa-i faci.
So,ne mai vedem p'aici *smile*
P.S.:Iti iubesc av-ul.<3
My tea’s gone cold I’m wondering why I ,got out of bed at all.The morning rain clouds up my window,And I can’t see at all;And even if I could it’ll all be gray,
But your picture on my wall
It reminds me, that it’s not so bad,
It’s not so bad.

#3
Multumesc foarte mult, Sid!~
Ma bucur ca-ti place avatarul! ^ ^

#4
Oweee, bun venit pe forum, Kazu! 108. Sigur o sa te simti bine aici si daca nu sti ceva ma intrebi pe mine sau vreun moderator. Eu stiu cam tot ce se poate sti despre tine, deci nu am ce sa te intreb9.
Iti urez un calduros bun venit si distractie! ~~~ pupic
[Imagine: tumblr_mfcg2sBNaZ1rnbh24o3_r1_500_large.gif]
Boys love.

#5
Daw, bineinteles ca la tine vin cand am intrebari. x'3
Multumesc mult, Ale!~ pupic

#6
Salut Radu, bine ai venit ^^

Lumea e nebuna p-aci, da prietenoasa 10
Sa speram ca ne intelegem bine Smile

Niste indicii:

-Ce sport iti place mai mult?
-Ai practicat vreunul?
-Yaoi, Yuri sau Hentai?
-Top 3 anime?
-Prajitura preferata? (daca ai 10)

Welcome to da mad house 19
Spor la postat
Cya \\_// ^^
[Imagine: Wo_LF.jpg]

(\__/) Don't
(^.^) Kill
(") (") The
(") (") Bunny >.<

#7
Multumesc mult Soul.

Pai, sportul preferat e baschetul, am practicat si inca practic. Am ceva ani buni in spate.
Yaoi, yuri sau hentai, hmm, probabil hentai, dar n-am nimic nici cu yuri-urile sau yaoi-urile.
Top 3, One Piece, Death Note si Nana.
Nu am o prajitura preferata, mananc orice fel de prajitura, atat timp cat e ceva dulce.

#8
Glad to hear it ! Smile joci personal sau profesional? Gen, esti intrun lot, ceva? Meciuri, alea alea?Smile
[Imagine: Wo_LF.jpg]

(\__/) Don't
(^.^) Kill
(") (") The
(") (") Bunny >.<

#9
Aw, he's so sweet. <3 *that was in my mind ^^"*
Anywaaay, Welcome here. Well, curiozitati as avea cu gramada. De exemplu:
- Ce carti citesti? Sau daca ai putea da un gen/autor/carte preferat/a ar fi perfect. ^_^
- Zisai de Nana; personajul favorit? 5
- Un film preferat, poate? (desi nu ma intereseaza filmul ci mai mult genul)
Aw, ceva de specificat: 'Love that you love blueee~ Traiasca Blue-ul! <3 De muzica ai zis - buna alegere, btw -, de sporturi ai zis... 39 Ah, ah! Ce zici de ploaie?
And... Vreun talent special?
And I think that my mind is blank now, because I can't find any other questions. Sorry. -.- Oh, mai am una: Esti o persoana sceptica sau visatoare?
Yep, si restul urarilor cum ar fi "multa distractie pe aici, spor la postat si sa nu ne parasesti curand" and alte chestii formale ca astea. Aw, si am uitat sa ma prezint, a? Erm, eu sunt Klau. Sau Soia sau Ridiche. De fapt, te las sa-mi spui Ridiche~ (love it.) Nice too meet you. ^.^
Nando  mo kimi no moto e...
No matter how many times it will be, I will go back to you
[Imagine: 346l2lx.jpg]

#10
Ca tot trecura ani de cand ai facut topicul, te 'welcome'-esc si eu aici my Kazu o.o
Bine ai venit, sa te distrezi si sa treci sa postezi pe unde doresti.
Hmm, intrebari ce nu ti le-am mai pus.
-Manga citesti? - gandindu-ma, nu te-am intrebat niciodata o,o -
-Ce trupe mai asculti in ultima vreme?
Have fun.

Psycho XD




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)