Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ayami vă iubeşte <3

#11
Happy Birthday, dear ~ hug May all your wishes come true. 5
Deci, da. Abia astept sa vad vreun AMV de al tau. 15 Poate ajungem sa ne duelam. xD
Si da, ar fi putut fi mai multe fete si Ciel ar fi putut sa aibe alta logodnica totusi. Da ai observat ca Meirin e foarte indragostita de Sebastian? ;D
Si Hetalia Axis Powers e o parodie, fiecare tara e personificata. De exemplu Anglia e un baiat blond cu ochii verzi si e obsedat de ceai, sufera dupa revolutia americana, nu se intelege cu Franta, da nici cu fratii lui ( Scotia, Irlanda, Irlanda de Nord, Wales ) si ma rog. Fiecare episod are 5 minute.
Who cares if we will meetagain?

[Imagine: ao_no_exorcist_by_somini-d47i3rl.png]

It's obvious that we're not friends.

#12
Mersi mult hug
Şi sper să îl fac repede xD. şi da , am observat O.O" , dar de ce să aibă Ciel altă logodnică , mie una îmi place de Lizzy , dar totuşi uneori ar trebui să fie mai serioasă xD
Doar 5 minute?! Şi câte episoade are ? Poate într-o oră pot să îl văd 21

@Kuromi : Mersi , mersi ^^ Aaa.. ce drăguţ <3
1.Hmm .. cred că încep cu clasică pentru că aşa mi-au zis mai mulţi şi după ce învăţ la clasică să îmi iau electrică [ p.s : electrică vreau TT_TT ]
2.Ultima a fost azi 21 n-am avut foarte multe idei aşa că am pus o găleată pe usă plină cu apă şi cine a intrat a primit o găleată cu apă în cap , ce am mai râs xD şi tot astăzi i-am zis unei fete " ca o fată care o place vrea să vorbească cu ea " şi da vroia să vorbească cu ea , dar nu o plăcea şi i-am zis şi ei că fata aceea o place . Aceea fată era în consiliul şcolii şi cealaltă fată vroia să o întrebe dacă poate să facă un club sau ceva de genul xD . Ce ruşinată era 21 bine ..apoi s-au supărat , dar partea bună e că le-a trecut xD . Dacă le vedeai feţele mureai de râs.
3.Animalul meu preferat este .. nu am xD toate îmi plac
4.Hmm .. păi să cânt , să enervez lumea , să scriu fic-uri , să fac amv's şi să dansez
Martie <3 cea mai frumoasă lună după părerea mea xD.
Mersi hug
Slipping through the cracks of a dark eternity
With nothing but my pain and the paralyzing agony
[Imagine: 6iseio.png]

#13
Cu plăcere ^_^
Da. De obicei se începe cu cea clasică. Aşa mi s-a spus şi mie. [but i'm not sure if i listen to them xD]
Ahahah.. te ţii numai de prostii. Evil farce 19 mai ales a doua ~hehe~ dar aşa-mi place xD chiar mi-aş fi dorit să le văd feţele xD
Şi mie îmi place luna Martie <3 E plină de evenimente [cel puţin pentru mine].
Now time for another questions:
1. Ai fic?
2. Ai amv?
3. Când îţi iei chitara?
4. Care e melodia ta preferată pe care o poţi cânta cel mai bine?
see ya~
:bye:
[center][Imagine: Orochimaru-tongue.gif][/center]
[center]大蛇丸[/center]

#14
hmm... Martie e o lună magică <3.
1.Da am , când voi cunoaşte mai multă lume îl voi pune xD
2.Încă lucrez la unul , dar nu prea am idei.
3.Pace!! Păi săptămâna viitoare sau în cel mai rău caz luna viitoare.
4.Aolo .. la asta nu m-am gândit , vrei să mă înregistrez cântând ? o să te doară urechile xD
Pa-Pa şi mă bucur că ţi-am răspuns la întrebării

:ha:
Slipping through the cracks of a dark eternity
With nothing but my pain and the paralyzing agony
[Imagine: 6iseio.png]

#15
True <3
waah~ ce bine. Să mă anunţi când îl postezi ^^ Aa, şi când termini amv-ul te rog să mi-la arăţi şi mie dacă vrei [probabil acum spui în gând: *off, ce curioasă* xD ]
serios? iţi iei chitara săptămâna viitoare? ptr că şi eu trebuie să o primesc fix peste o săptămână [de-abia aştept <3 ]
hehe~ nu cred că vocea ta sună chiar aşa rău, aşa că mi-ar plăcea să te înregistrezi ^^
Just 1question:
Care e anime-ul tău preferat?
Arigato că mi-ai răspuns [but tell me if i got you bored with my questions -_-]
Ja Ne ^_^
:bye:
[center][Imagine: Orochimaru-tongue.gif][/center]
[center]大蛇丸[/center]

#16
Vin si eu cam tarziu dar eh. Niste intrebari minore :

1. Cand o sa iti postezi ficu` pe Zup ? Sunt curioasa si chiar voi si comenta 5.
2. Rosu sau albastru?
2. Vanilie sau ciocolata?
3. Sakura sau Ino?
4. Euro sau Dolar?
5. El sau Ea?

Gata cu interogatoriul 19.
[Imagine: Jun0xCa.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)