Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ayami vă iubeşte <3

#1
Salut! Numele meu este Mădălina , dar prefer să îmi ziceţi Ayami sau Yami-chii , am 14 ani , dar pe 11 martie fac 15 xD , de asemenea sunt din Călăraşi şi ca toţi sunt un fan anime , dar în special le ador pe Black Rock Shooter şi Lenalee . Eu sunt o fire mai arogantă , geloasă şi ador să fac farse şi să văd cum un om mai slab de înger se zbate să iasă dintr-o problemă .. bine , dar nu sunt mereu aşa , mai sunt şi copilăroasă , ador animalele mai mult ca pe mulţi oamenii şi sunt destul de naivă . Aş putea zice că am dublă personalitate , nop? . Eu ascult de obicei rock , k-pop şi j-pop . Printre trupele pe care le ascult : Three Days Grace , Dead by April , Skilet , Riyu Kosaka , Nana Mizuki , 4Minute , Big Bang , SNSD , Shinee şi multe , multe altele.Îmi place să scriu fic-uri , să fac amv-uri şi să cânt , am o pasiune pentru astea ..o să îmi iau chitară aşa că fi-ţi pe fază că o să învăţ să cânt şi la chitară.Culorile mele favorite sunt : Roz , Negru şi Gri .. Roz deoarece e o culoare care mă calmează şi îmi aduce aminte de lucrurile bune đin lumea asta , Negru că mă reprezintă uneori fiind mai nesociabilă cu lumea.. şi Gri deoarece îmi dă senzaţia a bun + rău deoarece e alb + negru ^^. Dacă aveţi întrebări nu ezitaţi să le puneţi , voi răspunde cât pot de repede. Mă bucur să vă cunosc <3 . Sper să îmi fac prietenii
Slipping through the cracks of a dark eternity
With nothing but my pain and the paralyzing agony
[Imagine: 6iseio.png]

#2
Bine ai venit pe Animezup, Aуαмι-¢нιι ‹з!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Heya, Ayami, am dat si eu buzna pe aici sa iti urez bun venit pe forum. hug
Eee, deci esti o fire mai aroganta... Semeni cu Ciel. Sa inteleg ca iti place sa ii vezi pe cei mai slabi ca se zbat din rasputeri? Interesant, avem deja un lucru in comun. Pe langa chitara, bineinteles.
Tin sa iti spun ca imi place foarte mult felul in care ai conceput preferinta culorilor. 15 Si trupele pe care le asculti. <3
Pai, sa vedem...
1. Ce te inspira?
2. Daca ai putea sa schimbi ceva in lumea asta, ce ar fi?
Who cares if we will meetagain?

[Imagine: ao_no_exorcist_by_somini-d47i3rl.png]

It's obvious that we're not friends.

#4
oooo! Hello Ayami! De data asta aflu eu mai multe despre tine 21
Pai as avea cam doua intrebari:
1.Care e melodia preferata de tine a trupei Three Days Grace?
2.daca ar fi sa ti se puna o porecla care ai prefera sa fie? (pura curiozitate,mi sa pus si mie intrb asta)
Ne mai citim :bye:
"Moartea este singurul lucru, în zilele noastre, caruia nu-i poti supravietui.

Sa îti traiesti viata este ceva foarte rar. Majoritatea oamenilor doar exista."

Oscar Wilde



#5
Mersi şi mulţumesc pentru aprecieri <3 . Mă bucur să văd că avem ceva în comun.

1. Mă inspiră multe , dar cel mai mult creierul meu pentru că de aceea îl am în cap.
2.Păi .. chiar dacă lumea nu s-ar schimba , aş vrea doar o lume unde nu există comparaţia " sărac - bogat " pentru că îmi e milă de oamenii care sunt batjocoriţi aşa , dar nu foarte mult .. şi aş vrea ca animalele să fie mai iubite , să nu mai le calce maşinile sau hinghierii şi alte porcării.

Salutare şi ţie Kawaii ^^ . Păi ..

1. Riot ÅŸi multe altele , dar riot a fost prima pe care am ascultat-o de la ei
2. Yami-chii mi se zice de obicei
Slipping through the cracks of a dark eternity
With nothing but my pain and the paralyzing agony
[Imagine: 6iseio.png]

#6
Hey Aуαмι-¢нιι ‹з (Ayami-chii,nup?)
Ma bucur sa te cunosc 4
Imi place personalitatea ta19 Si mie imi place sa fac farse 21 (Ultima a fost aruncarea iaurtului pe geam...care de-obicei ii pica cuiva drept in cap 19 )
....intrebari...eto..pai fiindca esti older than me esti senpa-ul meu, ne?
1.Iti place yaoi-ul??
2.O sa postezi fic-uri pe site? AMV-uri?
3.Cum ai aflat de site?
4.Cum e Black Rock Shooter? Tocmai am gasit un poster cu asta cand faceam curatenie si ma gandeam daca merita sa ma uit.. Despre ce e vorba? E ca Shakugan no Shana??
5. Wanna be friends?? (Era sa scriu fries-french fries)

Pai cam atat sper sa ne raspunzi repede!!!
Ja Ne'
[Imagine: images?q=tbn:ANd9GcSj7w6aX6FleDRwZa9BDCD...RuWhUr5CXA]

#7
Aham , e Ayami-chii şi da , mi-ar face plăcere să fiu senpai-ul tău , de asemenea mă bucur că îţi plac farsele.

1. Nu aş putea zice că sunt sau nu , dar ştiu că îmi place de Ciel x Sebastian , arată bine împreună 15
2.Dap , o să postez imediat după ce cunosc mai multe persoane.
3.Păi .. căutam pe google anime-uri în română şi am găsit forum-ul ^^
4.Etto .. nu e ca Shakugan no Shana , deci Kuroi Mato e o fată normală până când o întâlneste pe Black Rock Shooter şi acum Mato e " gazda " ei .. aşa îmi place să zic , pentru mai multe informaţii accesează google , Black Rock Shooter wikipedia.
5.Sigur că vreau ^^
Slipping through the cracks of a dark eternity
With nothing but my pain and the paralyzing agony
[Imagine: 6iseio.png]

#8
Eee, da. Daca esti pro Ciel x Sebastian, esti pe calea cea buna. Hai ca glumeam. Dar totusi, eu am inceput cu...L x Light cu yaoi-ul, pentru ca inainte nu il suportam, da ma tot amagea o fata cu niste fan ficuri si poze pana am ajuns sa il ador. xD
1. Care e channelul tau Youtube? Pe ce se bazeaza AMV-urile tale?
2. Ce parere ai despre Kuroshitsuji?
3. Ai vazut Hetalia Axis Powers?
Who cares if we will meetagain?

[Imagine: ao_no_exorcist_by_somini-d47i3rl.png]

It's obvious that we're not friends.

#9
1. Hmm .. păi e " xAyamiix " , dar nu am făcut niciun amv încă , mai vreau să învăţ chestii şi când să fac primul vid să iasă minunat , păi pe bătălii , dragoste şi copilării
2.E un anime interesant , iar ideea e originală , dar totuşi aş fi vrut puţin mai multe fete xD şi dacă Ciel era îndrăgostit de o fată , dar şi de Sebastian O.O ar fi fost palpitant xD
3.Nu am văzut , cum e ?
Slipping through the cracks of a dark eternity
With nothing but my pain and the paralyzing agony
[Imagine: 6iseio.png]

#10
Ello Ayami-chii!! ^_^ Welcome on zup!! Kuromi is here xD
[ nu-mi vine sa cred de cand nu am mai trecut sa-i salut pe noi veniti ]
~ anyway ~
Imi place descrierea ta. Am observat ca avem aceleasi culori preferate, ascutam cam acelasi genuri de muzica si ce coincidenta.. si eu imi iau chitara foarte foarte curand. Si in legatura cu farsele.. imi plac si mie hehe xD
Acum intrebarile:
Ce fel de chitara iti iei?
Care e ultima farsa pe care ai facut-o?
Care e animalul tau preferat?
Ce hobby-uri ai?
Si daca tot trec pe aici dupa miezul noptii si din cate vad e deja 11 martie, iti urez Otanjobi Omedeto!! sa ai parte de tot ce iti doresti si visele sa iti devina realitate *hugs on your birthday*
[p.s.: inca ceva in comun.. amandoua suntem nascute in martie si suntem in zodia pesti]
hope we can be friends ^^
Ja Ne ~
[center][Imagine: Orochimaru-tongue.gif][/center]
[center]大蛇丸[/center]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)