Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ave tuturor

#11
Gong in rain, da imediat dupa bac poate chiar din week-end mă apuc să scriu un fiction, va fi primul meu fic, şi ideea lui m-a trăznit azi, eu sper să iasă ceva bun.

Paty să-ţi răspund:
1. Mă simt aşa nostalgic că parcă alaltăieri terminam gimnaziul, parcă ieri terminasem liceul 10
2. De obicei genul de oameni de care dau când vreau să-i găsesc.
3. Totul merge bine deocamdată .
4.. Da te tolerez, dacă spuneam nu mă pedepseai ? 4
Da aÅŸtept cap 4
Noroc!
I've been wrong, I've been down
Into the bottom of every bottle
These five words in my head
Scream *are we having fun yet?*

#12
Buna buna... Smile iti zic si eu bine ai venit mai tarzior asa...
In general nu trec pe aici dar am zis sa vad ce mai e nou... si mi-a atras atentia faptul ca esti "baiat" profil mate - info si pe langa faptul ca citesti destul de mult as putea spune... vad ca te pasioneaza si rubrica Fan Fiction... ce pot sa zic... bravo tie Smile apreciez persoanele care nu se limiteaza si incearca cat mai mult Smile

Sunt scapata din ultima proba ca si tine 21 si inca sunt terorizata de ce a picat 2 eu azi am dat economie si a fost groaznic... asa ca o sa ma leg mai intai de asta...

La ce ai dat bacul... cum ti s-au parut probele... te afli in cei 75% care au luat teapa la romana?... unde dai mai departe? si... cum te simti cand te gandesti la liceu si tot ce a fost pana acum... elevi, profesori, experiente... tot tacamul

Apoi... vad ca mi-a luat-o Teh inainte cu zodiile... si eu sunt tot berbec ca ea... si pasionata de astrologie... si daca nu incepea ea... te bagam si eu intr-o discutie de genul 21) dar te iert 15

Asa... si un alt subiect pe c are il ador... animalele... ai animale? daca da vorbeste-mi despre ele... daca nu spune-mi ce parere ai in general despre ele...

Alte hobby-uri?

Cam atat... 15
Distractie placuta pe aici 15 apropo... Andreea, imi pare bine 3

#13
încântat Andreea, să-ţi zic "deea? 10, I"m Sorin.
La fizică cam greluţe subiectele ...când zici ţeapă te referi dacă am scris romanul ultima noapte?...da mi-am luat ţeapă, doar ştiam Iona şi o scrisoare pierdută da mi-a plăcut mai mult camil petrescu, apoi mi-am dat seama ce-am făcut pfff X_x
La electrotehnică.
Foarte nostalgic, şi mai ales, dacă ar fi să dau timpul înapoi cu 4 ani tot la fel aş face10
Am vrut să am da n-am avut (mă mulţumesc cu frăţiorul 21) , poate apuc să-mi iau un canar să-l învăţ să spună nişte replici.
Animalele ajută mult phsihicul uman, mai ales că animalele de companie au rol de optimism şi de a ridica spiritul şi moralul cuiva.
Hmm alte hobby-uri, nu prea ştiu să scornesc întâmplări, poveşti scurte prin mintea mea, aşa când nu reuşesc să adorm 21
and finally have fun!
I've been wrong, I've been down
Into the bottom of every bottle
These five words in my head
Scream *are we having fun yet?*

#14
Da 21 imi place Deea 10
crede-ma ai innebuni cu un canar... eu nu am dar cea mai buna prietena a mea are unul... sie ingrozitor... il tine la subsol si vorbeste intr-una pe 4 voci 21) imita toti cei 4 membrii ai familiei 21 intr-o noapte am dormit la ea si pe la miezul noptii a venit maicasa la noi in camera ca ce avem de vorbim atat de tare... in special Miha (prietena mea) si pe noi ne-a bufnit rasu ca maicasa era cam adormita si apoi ea realizat ca era pasarea aia enervanta care n-avea somn 21 doamnee m-am dus odata pe la ei in timpul scolii si noi linistite ca ai ei nu erau acasa... si a inceput papagalu ala sau ce specie o fi sa vorbeasca pe vocea lu taso... a fost penal ca eram moarte de frica 21) si e foarte mare... el asa e frumos... eu prima data m-am indragostit de el 21 dar dupa o saptamana imi venea sa-l fac friptura 21)
Eu am 3 caini si o pisica 10 si un frate 21 ca tot ai specificat si tu.... dar mai mare ca mine... lucru bun de altfel 9 21

#15
nu ştiu dacă ştii serialul faimos acuma Roboţi, dar vreau ca papagalul meu să-nveţe să zică gen dildău, sau mai ştiu eu 21, ar fi penal.
Î-s invidos, ce de animale ai 10. Da sincer penale fazele cu papagalul, chiar cred că ce expresii aţi avut pe faţă când v-a speriat papagalul că ar fi tatăl prietenei 21
Oare ce gust are carnea de papagal ? hmmm 4
I've been wrong, I've been down
Into the bottom of every bottle
These five words in my head
Scream *are we having fun yet?*

#16
Nu stiu ce gust are dar as afla ca m-a muscat ultima data aratareaaaa.... am zis sa ma joc si eu cu el si m-am dus sa bag mana la el in colivie si e ditamai dihania... si pana sa-mi zica Miha... nu fa asta... m-a si muscat..
Da sti ca in general nu invata ce vrei tu... adica si asta... dar mai greu... invata chestii care le aude tot timpul prin casa... ce te astepti mai putin 21)
Sunt frumosi sti sa-i vezi... si pare interesanta ideea sa vorbesti cu ei... dar sunt obositori si greu de intretinut... si mie mi se pare intr-un fel trist... il vad asa mare si frumos si sta inchis... bine ca are o colivie cat jumate din camera mea dar tot imi pare trist...

Animalutele mele sunt adorabila... mai ales cand erau mici... acuma cine le vede nu le mai considera chiar adorabile 21 cainii sunt corcitura de lup cu rotweiller si sunt putin cam rauti 21)


Ma uitam inainte la Roboti.... pana la episodul cu pufosenia cred ca am vazut... apoi m-am apucat de invatat si am pierdut obiceiul... ma distrau maxim... 21

#17
[b]Meeei... Meeiii.... Useri noi 19 Si'o MIKY beata 21 Prin urmare, am sa'ti pun niste intrebari .. Adica WTF? Why Not? Prin urmare ...

Care e numele de familie? 19 Intrebare de 2 bani, imi incerc norocu' 21 - 1 p.
Cum a fost la majorat? 21 Btw, mai ai niste vin rosu? :3 - 3 p.
Ai facut vreodata sport? Daca da, de care? Doi intr'unu' - 3 p.
Ce episod Naruto iti place cel mai tare? :->


Oke, asta e tot :3 Daca nu te'am enervat, sper ca te'am amuzat cat de cat :3
[Imagine: SIGN.png]
Thanks ^Ciresica^
SasuSaku fics || Miky`s Smile Zone

#18
Asta schimbă multe, dacă te-a muşcat, cine pe cine manâncă ? 21
Păcat, ei au ajuns la episodul 22, care mai de care mai penaleee episoadele 21
Mai ales episodul cu asistentaa 21
ei poate i-s adorabili câinii, mai ales când le dau o bucată de carne şi când colo muşcă cu tot cu juma" din mâna mea, ce adorabil eşti, cuţu vrei papa, cine vrea papa, şi apoi haţ rămâi fără degete 21
Apropo m-am uitat la linkurile tale, mă apuc să te citesc10, mai întâi cu poeziile
noapte de care-Å£i doreÅŸti hug.
I've been wrong, I've been down
Into the bottom of every bottle
These five words in my head
Scream *are we having fun yet?*

#19
Poate o sa ma uit si eu din nou 15 cand scap cu admiterea....
Am vazut ca ai postat cateva one shote-uri... cand o sa am timp o sa trec pe acolo desi am vazut ca te-a luat Teh calumea in vizor 21 15 momentan inca nu am mult timp la dispozitie dar dupa 20 o sa stau cu gramada si o sa tot citesc 15
Daaa cutii mei sunt adorabili cu mine :X:X:X desi nici eu nu ma omor asa tare dupa ei.. mai mult fratimio... dar ma mai joc si eu cu ei... 9 :X
hug sunt tare binde dispusa ca am fost pe la bunici si au taiat porcu si ce pot sa zic...e bun soriciul vara 21 :X:X:X

#20
Hello Miky 10
1. Pâi, Saint Ocea, St. Ocea, amesteci literele şi rezultă Costea, (nu cu două stele).
2. A fost fain, da mă dezamăgit faptul că după când am plecam acasă mă simţeam de parcă au trecut doar maxim două ore 21. Nu l-am băut pe tot în speranţa că voi face tumbe la dansul pinguinului21)
3. Hmm fotbal, ÅŸi tir 10
4. Acuma mi-o venit în minte episodul 100 sau 101, când toţi 3 şi-au propus să afle ce-i sub masca lui kakashi-sensei 21 a fost destul de penal .
Da m-ai amuzat , mai ai alte întrebări? 4

Deea nu pasezi ÅŸi tu niÅŸte sorici ÅŸi mie ? 4
I've been wrong, I've been down
Into the bottom of every bottle
These five words in my head
Scream *are we having fun yet?*




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)