Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Atractie Fatala [+16 / +18] [hentai]

hey cred ca am norocul si onoarea de a fi prima, daca pana sa dau enter nu mi-o ia altcineva inainte
sa revenim la tine vreau sa te intreb de ce esti rea? adica speram la mai mult (asta nu iseamna ca nu ador capitolul)
iar insfarsit sa puric putin capitolul de sus pana jos titlul pe care la-i dat nu mi se pare ca se potriveste desi asta nu prea conteaza si acum corectez ce am zis data trecuta, inima lui Daxton a ramas la locul accidentului sparta in bucati dar si in el au ramas cateva aschi, poate cat de curand se regenereaza si are dinou sau pentru prima data o sa aiba inima intreaga inima intrega
in ultima parte dialogul:
-La naiba. Spune Orihime incercand sa se elibereze din stransoarea lui.
-Ti-am spus sa nu te misti. Se aude vocea inflexibila a rusului.
-Nu stiu de ce ai zis asta dar
-Nu stii? Pai atunci hai sa te lamuresc. Fundul tau este lipit de
-Taci! Pentru numele lui Dumnezeu' nu spune mai multe. e mai mult decat teroare adica nici eu imi dadusem seama la ce se referea prima data dar acuma e mai mult decat clar
si cu asta am ajuns la sfarsit ce pot sa zic doar ca vreau cat de repede nextul si sper sa fie cat de lung
papa si spor la lucru

He He! Sunt a 2-a :)) E bine si asa :)) In fine .. sa revenim la oile noastre ... :D Deci la cap. asta m-ai lasat masca :| WTF?:)) Imi place atitudinea lui Daxton , mai ales la sfarsit :

In mod surprinzator, a simtit cum trupul ii este cuprins de doua brate puternice. A intors capul si l-a zarit pe Daxton cum ii lipea spatele de trupul lui. Chiar inainte sa spuna ceva, acesta a preluat "initiativa" discutiei.
-Fa bine si incearca sa nu te misti prea mult pe parcursul noptii.
-Dar
-Dormi.
-Dar vreau sa
-Am spus sa dormi.
Dandu-si seama ca nu are cum sa isi exprime parerea, Orihime si-a pus capul pe perna improvizata dintr-o bluza. Blondul o tinea strans, incalzindu-se reciproc. Gestul pe care acesta l-a facut era ultimul care i-ar fi trecut prin cap tinerei, ce incerca din rasputeri sa adoarma. Insa cum putea face oare acest lucru cand intreg corpul ei era lipit de cel al unui barbat, ce nu o lasa indiferenta.
Ii simtea abdomenul cum se umfla si o atinge, ori de cate ori acesta respira. Ii simtea inima cum ii bate. Bratele lui se aflau chiar sub sanii ei, lucru care o facea sa se simta extrem de inconfortabil. Tot acel aer fierbinte pe care Daxton il expira, se lovea de ceafa rozaliei. Aceasta a vrut sa se departeze putin de el, insa blondul a strans-o mai tare, tragand-o mult mai aproape. Acum, trupurile lor erau lipite, asemenea a doua larve de fluturi. Erau uniti.
-La naiba. Spune Orihime incercand sa se elibereze din stransoarea lui.
-Ti-am spus sa nu te misti. Se aude vocea inflexibila a rusului.
-Nu stiu de ce ai zis asta dar
-Nu stii? Pai atunci hai sa te lamuresc. Fundul tau este lipit de
-Taci! Pentru numele lui Dumnezeu' nu spune mai multe.
Stiind ca femeia nu il vede, Dax a zambit usor. Era amuzat de reactia pe care tanara a avut-o. Nu o vedea, insa stia ca obrajii ei sunt rosii. Stia ca pozitia in care se afla o facea sa se simta al dracului de rau. Si asta il facea sa ranjeasca inca o data.


Nu mi-a venit sa cred :)) ce citisem:)) Se pare ca Orihime nu prea s-a maturizat .... a ramas slaba , prostuta si plangacioasa .. dupa parerea mea ... desi imi place asta , face fic-u mai interesant ...... :-? Fiecare cu un temperament diferit :-? :D Naratiunea - e buna , Descriere - din plin , dialog- e ok . Ai avut 2-3 greseli de ortografie :

bagand- bagand
toatea- toata
gaina- gaina

P.S: Astept next-u! Bafta si Spor la scris! >:D<:X
_____________________________________________________
[Imagine: color1.jpg][Imagine: cupcake1.jpg][Imagine: colorsplashtutorialquadballoon250x2.jpg][Imagine: eyes1.jpg]

[center]~Muzica, Moda, Totul Despre LOVE & SEX
Seara de Seara , la cel mai Tare Chef!!
Nici nu am belele, de parinti in cot ma doare,
Vara asta-i cea mai tare si distractia e-n Floare!~

~ And I bet that I can make you believe
In Love and Sex and Magic
So let me drive my body around you
I bet you know what I mean
Cause you know that I can make you believe
In Love and Sex and Magic ~
[/center]
"If I died in your arms
Would you then give me your love
Would you tell me that you need me
and that I was the one

Now there's nothing I can say to you
To make you feel the same way too
When you walk away I just want to die
And I try not to break down and cry"



Eh... stii de cand vreau si eu sa las un comm.... dar lenea asta m-a impiedicat de fiecare data... Deci stiu ca fetele ti-au spus cam tot, dar am tinut mortis sa iti las si eu un com :)) Daxton e superb ( si la fizic si la figurat). Are o atitudine superba, iar dupa parerea mea i-ai conturat foarte bine fire... Si faptul ca o face pe Orihime (ador numele ei ;)) ) il facea si mai interesant. Cat despre Orihime... e ca o floricica frageda, exact ca o fetita naiva si slabuta... Saraca cum o chinuie Daxton...mi-e mila de ea(lui Daxton chiar ii place s-o tortureze... )
Imi place ca devine tot mai interesant si captivant si debea astept nextul (sunt foarteee curioasa)So... pliz pune nextu repede :o3
Ja ne :*
[Imagine: 6idws8.png]
Pour l'éternité ...


[Imagine: 6yds1e.png]

Merci măh Lynnuşor hug

-Nu stii? Pai atunci hai sa te lamuresc. Fundul tau este lipit de
-Taci! Pentru numele lui Dumnezeu' nu spune mai multe.
Faza asta m-a facut sa rad cu lacrimi mai ales ca stiam Daxton o sa faca o faza ecchi :D Sa inteleg ca tanjeste dupa rozalie si nu o poate avea , vorba aceea " Watch But don't Touch".
Sa speram ca "excursia" lor nu va mai fi asa de lunga si pana la urma unde vrea Dax sa ajunga e o padure ...poase sa fie intinsa pe sute de kilometri si sa nu dai de oameni .
Mai pacat de prabusire , dar iarna asta Siberiana o sa fie perfecta pentru inima lui Dax:]]
Felicitari pentru un capitol excelent , Sa speram ca vi cu unul noi mai rapid ..si Good luck si multa multa inspiratie!
.I dont need anyone in my life who does not want to be there.
.Sometimes i cant , sometimes i dont want to , and sometimes i dont even try.
.I am nostalgic , cinical and lonely , so i may hurt you.

Adapost

Nu stia cate ore au trecut de cand se afla in bratele lui Daxton. Nu mai simtea frigul ce se lasase peste padurea deasa in care ei se aflau. Nu mai isi simtea nici macar propriul ei trup. Isi misca usor capul, incercand sa priveasca cerul prin crengile ce pareau ca formeaza un pod deasupra lor. Incerca sa zareasca ravnita lumina a soarelui ce l-ar fi facut pe blond sa se trezeasca si sa ii dea drumul din acea stransoare. Orice miscare pe care aceasta o facea, ii "declansa" reflexele rusului, ce o tragea cat mai aproape de trupul lui tare. Intr-un moment de neatentie, Hime a incercat sa se intoarca pe spate. Insa Dax i-a rotit trupul, intorcand-o cu fata. Acum, chipul ei era foarte aproape de al lui, in timp ce buzele lor aproape se atingeau. Mainile erau lipite de pectoralii lui, ce erau la fel de bine definiti ca cei ai unei statui proaspat sculptate. Nu respira. Dar isi simtea fata infierbantat de suflul blondului. Nu mai clipea. Nu mai facea nici-o miscare. Doar privea impietrita chipul acestuia. Privea fiecare trasatura masculina ce il definea. Sprancenele drepte se incruntau ori de cate ori acesta parea sa viseze. Adormit nu mai parea la fel de nenorocit. Defapt, putea cu usurinta sa spuna ca este adorabil. Isi musca buzele si incerca sa nu se lase prada tentatiei, ce era incredibil de mare.
Cinci minute ce au parut cinci ore. Cerul capatase culoarea cernelii diluate si soarele rasarea usor. Orihime continua sa stea in aceiasi pozitie ca si mai devreme. Doar ca acum, simtea cum tot trupul ii pulseaza. De dorinta. De pasiunea arzatoare ce o consuma inca de cand blondul a luat-o in brate. Nu mai putea sa reziste. Nu mai voia sa reziste. A inchis ochii, lipindu-si buzele de cele ale frumosului rus. Le simtea atat de dulci, atat de carnoase si apetisante. Acela nu era un sarut, dar cu siguranta era ceva ce a reusit sa ii potoleasca pofta.
In acel moment, Daxton s-a miscat, dand drumul stransorii. Rozalia s-a ridicat grabita in picioare, acoperindu-si gura cu palma dreapta. Aparent speriat de reactie ei, Daxton a deschis ochii, privind in jurul lui. S-a asezat in sezut, cascand larg.
-Buna dimineata. Spune Hime fara sa aiba curajul sa-l priveasca in ochi.
-Aha, cum spui tu.
Daxton s-a ridicat de pe pamantul rece, intinzandu-si trupul ce nu a stat pe o suprafata tocmai placuta. Se prefacea ca nu o priveste pe Orihime. Insa defapt se uita la ea cu coada ochiului, ranjind discret. Erau doua ore de cand nu mai dormea. Doua ore in care a simtit cum este privit si atins din greseala sau nu. Si a mai simtit cum buzele i-au fost atinse, sarutate de rozalie. Era sigur ca aceasta nu se schimbase prea mult fata de pustoaica pe care o lasase in urma, acum trei ani. Desi incerca sa se mentina pe pozitie, avea tendinta sa isi ascunda privirea, ori de cate ori acesta se uita la ea.
-Esti pregatita?
-Da sau cel putin asa cred. Raspunde tanara tinandu-si bluza stransa in jurul trupului.
-Sa mergem.
Barbatul a luat lucrurile ce le erau de folos, facandu-si loc printre copacii ce cresteau foarte aproape, unul de celalalt. In urma lui, rozalia pasea tematoare, fiind mult mai precauta decat cel care ii ghida drumul.
Nu era mult timp de cand cei doi au plecat din locul in care si-au petrecut noaptea. Hime continua sa se gandeasca la sarutul pe care i l-a furat rusului si la sentimentele ce au chinuit-o in acel moment. Se simtea torturata de atractie ce incepea sa o simta pentru acesta. Era atat de barbat, masculin, curajos. Desi atunci cand discutau, nu faceau decat sa se certe sau sa isi reproseze lucruri, Orihime gasea acum ceva ce o atragea. Nu il mai gasea atat de respingator si nenorocit ca in ziua trecuta. Sa fi fost noaptea un sfetnic atat de bun asa cum se spune?
Brusc, aceasta s-a impiedicat, lovindu-se cu umarul de trunchiul unui copac.
-Ce s-a intamplat? Intreaba blondul oprindu-se pentru un moment.
-M-am lovit dar nu e nimic important. Spune aceasta frecandu-si locul ranit.
-Neatenta ca un copil.
Pentru un moment, rozalia a incremenit. Stia ca cineva a mai numit-o astfel, o data. Dar pentru numele lui Dumnezeu cat detesta sa aiba un asemenea lapsus.
-Grabeste-te.
Hime a aprobat din cap, continuand sa il urmeze pe blond. Acesta sarea peste radacinile iesite din pamant, privind lung cerul. Nu ii placea deloc norii ce il acopereau. Era sigur ca acestia nu vor aduce nimic bun.
De ce ii era frica, de aia nu a scapat. O ploaie puternica a inceput din senin, udandu-i pe cei doi rataciti. Blondul a dat cu pumnul intr-unul dintre copaci, in timp ce apa se scurgea siroaie din parul lui.
-Dracu sa te ia de
-Uite!
Exclamatia rozaliei l-a facut sa ridice capul si sa priveasca in directia pe care tanara o arata. O casuta mica, pierduta in adancul junglei, parea sa fie un semn de la Dumnezeu. Barbatul a inceput sa fuga, nepasandu-I de obstacolele ce ii ies in cale. Femeia il urma, dar ii era foarte greu sa tina pasul cu viteza lui. Nu se compara.
Ajungandu-l in cele din urma, Orihime si-a sters apa ce ii invadase chipul. Blondul a vrut sa paseasca pe veranda, insa rozalia l-a apucat de mana.
-Stai, daca este locuita?
-Ai de gand sa stai aici, in ploaie? Sau sa intri si sa iti usuci hainele?
Tanara a ridicat din umeri, urmandu-l. Barbatul a deschis usa, fiind amandoi inecati de un val de praf ce a iesit din adapostul parasit. Nu era decat o singura camera, impartita in doua de un cearceaf murdar, ce probabil ca nu a mai fost spalat de cativa ani. Intr-una dintre "incaperi" se afla un pat si o saltea ce zacea aruncata intr-un colt. In cealalta parte, o plita prafuita si un dulap pe care stateau cateva borcane si conserve.
Orihime privea dezgustata in jurul ei, pana ce a intalnit ranjetul blondului.
-Printeso, ai face bine sa te dai jos de pe tron si sa traiesti ca un om normal. Pentru ca pana vom fi gasiti, luxul nu va fi decat un vis.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




Hey...
Ma bucur ca ai postat , chiar eram foarte curioasa cu privinta la ceea ce se va intampla. Daxon asta tot la fel de arogant a ramas si viclean, si pot spune ca imi place;))acum serios? cui nu i-ar place? Dar oare Orihime iar cade in plasa lui , hmm....sper sa nu sufere la fel cum a facut si in trecut si sper doar ca Daxon sa nu fac greseli prea mari in legatura cu asta, insa ceea ce chiar nu stiu e daca Daxon simte macar ceva ceva pentru Hime, asta ma macina si ma innebuneste, nu ii stiu intentiile si ah, sunt asa curioasa sa le aflu.
Mi-a placut cum a decurs actiunea, dialogul a fost bun si descrierea la fel. Sper doar ca cei doi sa reuseasca sa scape nevatamati.

Succes la scris si bye bye!
[Imagine: innocentlovesig.png]
"Only I know your pain…
Your uncertainty…
Your loneliness…
If only we could be toghether forever.
I’ll say it as many times as you wish.
I will not betray you!"
— Luka Crosszeria


Daa...Se putea ca Hime sa nu faca vre-un gest ? Evident ca nu , si Dax il calc in picioare spera la asta de muuultt timp>.> .
In sfarsit au gasit si ei adapost si nu trebuie sa isi mai faca griji [ prea tare ] doar daca nu le e frica de daramarea acelei "casute" pe ei . Dar e mai bine decat nimic .
Si chiar nu are nimeni de gand sa ii salveze ? Ca mai mult ca sigur tatal lui Hime e ingrijorat .
Well Daphne are dreptate -Tine oare Daxton la hime ?
In fine sa speram ca aflam cat mai curand :D .
Mult noroc la scris si multa inspiratie !
.I dont need anyone in my life who does not want to be there.
.Sometimes i cant , sometimes i dont want to , and sometimes i dont even try.
.I am nostalgic , cinical and lonely , so i may hurt you.

so... sorry ca nu am mai trecut pe aici de ceva timp dar sa stii ca am citit si imi place la nebunie cum decurge actiunea.
Deci e suuuuupeeer misto. de unde iti vin aceste idei?
Oricum nu conteaza. nu imi vine sa cred cat de viclean poate sa fie daxton, 2 ore a stat prefacandu-se ca doarme doar ca sa o urmareasca pe hime. oare chiar simte ceva pt ea? vrea sa o faca sa se indragosteasca de el si apoi sa ii declare si el dragostea sa? nu stiu.... nu prea seamana cu daxton... dar... hey... daca era treaz de 2 ore atunci cand ea a incercat sa se indeparteze de el, el a strans-o si mai tare si era constient...era un gest intentionat... vulpe vicleana...
Nextul pls!

Cearta cu scantei

Privea stupefiata in jurul ei, analizand cu atentie casa in care tocmai a pasit. Praf, mizerie si un spatiu in care ar fi putut cu greu sa isi desfasoare anumite activitati. Se uita la patul pe care avea sa doarma: o saltea murdara asezata pe cativa butuci ce ar fi putut fi cu usurinta putrezi. Nu exista baie, nu exista apa curenta. Pentru numele lui Dumnezeu' nici macar hrana nu aveau. Ploaia ce incepuse isi facea loc prin acoperisul zdrentuit, picand pe podeaua din pamant. A ridicat capul, vazand toate acele scanduri ce se puteau rupe in orice moment.
-Tu chiar vrei sa stam aici?
Cu aceasta ultima intrebare, Orihime si-a dat seama ca a facut o prostie imensa. Daxton a intors capul, privind-o intr-un mod care ar fi intimidat pana si cel dur om. S-a apropiat de ea, apucand-o cu mana dreapta de obraji. O strangea, in timp ce cateva suvite i-au alunecat pe frunte, "intunecandu-i" privirea.
-Crezi ca suntem in masura sa ne plangem? Crezi ca avem douazeci de case dintre care sa alegem? Femeie, suntem la inceputul unui sezon al dracului de dur, unde animalele mor pe capete de frig. Ce te face sa crezi ca tu, o rasfatata infumurata ai putea rezista in asemenea conditii? Mai bine multumesti cerului ca ai gasit un adapost in care sa te ascunzi de ninsoare.
Si-a smucit mana, intorcand capul rozaliei. Aceasta si-a atins cu dosul palmei obrazul strans, muscandu-si buza. Inainte nu o interesa daca blondul se comporta sau nu frumos cu ea. Nu ii pasa. Defapt, ii intorcea moneda in cel mai oribil mod. Dar acum o durea. Si suferea in interiorul ei ori de cate ori acesta o brusca. S-a intors cu spatele, lasand sa pice pe podea haina ce o purta in brate. A atins cu degetul dulapiorul pe care stateau cateva conserve, lasand o urma pe acea suprafata care isi pierduse de mult culoarea.
-Esti fleasca. Da-ti hainele jos si imbracate cu asta.
Daxton i-a aruncat un tricou de-al lui, ce parea destul de lung. Femeia l-a privit lung, dupa care si-a aplecat usor capul spre stanga.
-Ah da, eu o sa ies cateva minute.
Blondul a parasit casa, aflandu-se pe veranda din fata acesteia. Isi tinea bratele incrucisate in zona pieptului, privind lung ploaia ce cadea in rafale. Incerca sa isi distraga atentia de la ceea ce se petrecea in casa. Se comporta asemenea unui nenorocit, insa faptul ca Orihime se afla goala, chiar de partea cealalta a usii, nu il lasa deloc indiferent. Nu il lasa indiferent faptul ca persoana ce acum trei ani s-a aflat in bratele lui, acum avea sa locuiasca in aceiasi incapere, atat de aproape de el. Nu trebuia sa se lase prada ispitei. Trebuia sa se mentina pe pozitie, sa isi continuie planul pe care il avea in cap inca de cand a intalnit-o la conferinta.
-Sunt gata.
Dax a intorc capul, intalnind-o. Trupul ei micut era acoperit de bluza lui, ce parea ca ii ajunge pana mai sus de genunchi. Parul roz ii acoperea umerii, in timp ce ochii de o inocenta ce incita, ce te provoca, careia nu ii puteai scapa.
Nevrand sa dea nimic de banuit, blondul i-a luat hainele, intinzandu-le pe franghia improvizata pe veranda ce inca se pastra uscata. Rozalia si-a luat trupul in brate, in timp ce dintii ii clantaneau de frig.
-Ai de gand sa stai aici si sa ingheti? Intreaba blondul privind-o atent.
-Pai da, trebuie sa te schimbi.
Blondul a ras usor, deschizand usa. Rozalia a intrat, continuand sa isi tina bratele in jurul corpului. Barbatul si-a dat jos tricoul, stergand picaturile de ploaie ce se odihneau pe pielea lui. Orihime a intors capul, evitand sa priveasca imaginea ce i se infatisa inaintea ochilor. Insa de cum a ridicat privirea, ceva i-a atras atentia.
-De unde ai acea cicatrice? Intreaba femeia aratand spre semnul pe care barbatul il avea pe pectoralul drept.
-M-am... zgariat acum cativa ani.
Acesta si-a luat in graba bluza pe el, ascunzand "proba" ce i-ar fi putut ruina planul in orice moment.
Hime a dat usor din cap, ridicand discret din umeri. Il credea ca o zgarietura este originea acelei urme.. dar semana prea mult cu cicatricea pe care fostul ei bodyguard o avea. Sau poate ca se afla pe pectoralul stang. Nu isi mai amintea cu exactitate unde.
Ploaia parea ca a incetat in padurea siberiana. Dar chiar si asa se intunecase de mult iar totul era cufundat intr-un intuneric care te ametea, in care te puteai pierde cu usurinta. In interiorul casei, ardeau cateva lumanari gasite de Daxton. Fiecare statea in patul lui, fara sa spuna nimic. Defapt.. doar blondul facea acest lucru. Orihime scutura salteaua, privind-o cu atentie.
-Nu stiu ce dracu tot faci acolo, dar trebuie sa iti spun ca incepi sa ma enervezi. Replica acesta tinandu-si mainile sub cap.
-Nu pot sa dorm pe asa ceva. Ma inteapa si ori de cate ori ma asez pe ea, pielea incepe sa ma manance. Cine stie ce insecte hidoase traiesc in salteaua asta jegoasa.
-Inceteaza dracu cu mofturile astea si culca-te!
-Mai bine dorm afara decat pe chestia asta!
Scos din sarite de atitudinea rozaliei, blondul s-a ridicat. A impins-o pe pat, tinandu-i mainile deasupra capului. Trupul lui era alungi deasupra ei, in timp ce gurile le erau foarte apropiate. Hime respira din ce in ce mai des, in timp ce incerca sa scape. Nu se simtea deloc bine in acea pozitie. Cu mana libera, Daxton a apucat-o de una dintre coapse, indoindu-i piciorul.
-Dracu sa te ia de femeie mofturoasa! Daca nu inchizi gura in momentul acesta, o sa am eu grija sa nu mai vorbesti.
-Da-mi drumul.
Blondul a dezaprobat usor din cap, dupa care i-a sigilat buzele rozaliei cu un sarut. Ii dezmierda limba, i-o saruta si se juca cu ea. Simtind toate acele senzatii, tanara a incetat sa se mai zbata. Si-a asezat mainile pe spatele lui, in timp ce acesta ii mangaia coapsa. O atingea cu varful degetelor, dandu-i fiori pe sira spinarii. Insa a rupt sarutul la fel de brusc cum l-a inceput. S-a asezat in patul lui, intorcandu-se cu spatele la ea.
Acum, era liniste.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




Hi...:)
Ma bucur ca ai postat, de mult asteptam acest capitol , ah, sincer cat de mult imi place Daxton, pe cine nu ar innebuni un astfel de caracter, dar totusi e prea de tot. Nu inteleg de ce la majoritatea femeilor le plac barbati aroganti si fitosi si :)) asa ca Daxton, nici eu nu inteleg , dar tot ce pot spune e ca e Divin:X
Si imi pare totusi asa rau de Hime, hm, sa comporta foarte rau cu ea. Pacat ca nu poate fi si el mai dulce din cand in cand, macar sa se prefaca, nu poate?:o3
Sper doar sa scape cat de curand din acea padure si ca nimci rau sa nu se intample intre ei, nimic care sa lase urme rele;))
Kissu si spor la scris, sper sa pui curand capitolul urmator.

Bye bye!
[Imagine: innocentlovesig.png]
"Only I know your pain…
Your uncertainty…
Your loneliness…
If only we could be toghether forever.
I’ll say it as many times as you wish.
I will not betray you!"
— Luka Crosszeria




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Femeia fatala. Ea~Ea 0 1.835 09-03-2011, 02:21 PM
Ultimul răspuns: Ea~Ea
  SasuSaku- iubire fatala( in lucru, reconstruire:D) ♥Luchi♥ 12 11.127 01-06-2010, 10:10 AM
Ultimul răspuns: Savarina Ali
  Dragostea poate fi fatala Annya 83 69.417 26-04-2009, 11:34 AM
Ultimul răspuns: D@n@


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)