Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Atractie Fatala [+16 / +18] [hentai]

Bun...deci astept, astept si tot astept dar continuarea vad ca tot nu mai pare :-< , sunt atat de curioasa: Cum va reactiona Hime? Il va crede pe Toshiro? ;))...sper sa nu lesine:)) , ador tot ce tine legat de Dax/Cesario; este atat de hmm...barbat :X , as vrea sa-i dea papucii lui Toshiro >:) si sa ramana fericita alaturi de Dax; el recunoscand in sfarsit ca o iubeste pe pustoaica de acum 3 ani si femeia din prezent :D
Succes, idei din belsug si GRABESTE-TE.
Bye :-h
Q: 'Ce ' EsTe ' PumNuL ?
A: 'PumNuL ' EsTe ' ParTeA ' De ' VorBirE ' CaRe ' ItI ' MuTa ' MaXiLaRuL ' Si ' ItI ' PuNe ' InTrEbAReA ' MaI ' VrEi ' ?
15

Uhhh,Dax asta ma calca pe nervi.Ba este rece si vrea sa o ruineze pe Orihime,ba este bland si vrea sa ramana cu Orihime pe vecie.Eu nu-l mai inteleg x-(
In sfarsit Toshiro trece la actiune. >:)
Hime nici macar nu-l mai vede pe Toshiro cand e in preajma lui Dax.(si asta nu-mi place deloc)
Eu una nu prea il vedeam pe Sheyenne un om de incredere,dar dupa capitolul asta mi-am schimbat parerea.
Sper ca Hime nu-i va da papucii lui Toshiro :(
Sa vii repede cu next-ul!!!
Zbyyee

Yo ne ! :3
Deci am urmarit si am citit fiecare capitol pe care l-ai pus .. de la inceput pana la sfarsit de la primul pana aici..
Ficul este foarte minunat.. ador foarte mult povestea.. si tot ce ai facut pana acuma .. ai un limbaj extraordinar de ordonat si foarte frumos.. te lasa uimit.. mereu cand terminam de citit un capitol tanjeam dupa urmatorul.. asteptam si mereu cand intram pe zup veneam si ma uitam sa vad daca puneai nextul .. :3

Scuze ca pana acuma nu am putut lasa comm.. dar nu prea am stiut ce sa spun.. asa ca am zis ca las pentru alta data.. dar de acuma o sa incerc sa las mai des.. sper ca o sa continui .. caci mor de curiozitate.
Deja vad cum o sa fie.. Mega ultra super bun.. XD

Deci sa nu te opresti si sa-l duci pana la capat.. :"]
Kampaine.. <3

Nextul!Nextul!Nextul!!!!!
Cred ca am intrat in fiecare zi pe zup cu speranta ca ai postat urmatorul capitol si tu m-ai dezamagit.De 2 luni astept si nu gasesc nimic.Cred ca e un fic foarte bun,poate cel mai bun pe care l-am citit.Sunt curioasa cum va reactiona Orihime si daca va rasari soarele pe strada sentimentelor lui Dax.
Succes!

imi plc foarte mult fic`ul <333
e genial :x
sunt indragostita de cesario desi e un nesimtit X_X
mi se pare urat ce i`a facut lui orihime >.>
in locul ei l`as face sa se indragosteasca de ea si mi`as bate joc de el >:)
mwhaha
:D
abia astept sa postezi next`ul desi am vazut ca din mai nu a mai fost nimic postat interesant :-<
kisses :* :zuppy11:

Unde-i NEXT-ul"?
Ne urăşti chiar atât de mult încât se ne tai filmul chiar când totul devenea mai interesant?Toshiro e un om mort,atât timp cât Dax. e cel care îl spânzură eu nu am nimic împotrivă (mie ca de obicei nu-mi plac personajele principale aşa ca Hime:)))în schimb Sheynne(sau cum îl cheamă)e "interesant":-$
Îmi place felul în care povesteşti,mai ai câteva greşeli de exprimare şi ortografie..atât am putut vedea,în rest se vede că ai talent=D>
Vino mai repede NEXT-ul...sau măcar dă-ne un semn:-ss
[Imagine: tumblr_llf1dfvyEZ1qg9bp2o1_500.gif]" Un mormânt îl satisface pe cel pentru care întreaga lume nu a fost de ajuns!"(referitor la bravura lui Alexandru Macedon)

Hei lume...calm!!!....lasati-o in pace si nu o mai sufocati cu atatea comentarii,gen :" mai repede ca mor aici de curiozitate"...credeti-ma ca si eu vreau continuarea...iubesc ficul ei,dar asta nu inseamnca ca trebuie sa ii spun la scriitoare ca "vai ma urasti daca nu pui continuarea"...ganditi-va ca poate nu are timp si cine stie...poate nu are ideie pentru acest capitol...plus ca mi sa parut urat din partea voastra sa ii spuneti ca acum 2 capitole parca..cand dupa voi nu a fost asa interesant ceea ce a scris : "ca vai ne-ai dezamagit"...hei...nimeni nu e perfect...deci nu o mai pisati la cap cu continuarea...o s-o posteze cand va fi gata...chiar daca asta inseamna inca o luna in plus...stiu cat e de stresant sa ai o multime de treburi si sa te tot bata cineva la cap : "continuarea continuarea!!!"....intelege-ti ca atunci cand va termina de scris va posta..simplu...deci lejer ca e mai bine;)...Bye!
P. S. : nu am vrut sa supar pe nimeni prin acet post:P:*.
I love colour blue ! :love:

The best fic ever :love::yes:!!! :bv: Tre sa fii prea tampit sa ai ceva de reprosat la calitatea ficului :dizzy: Dar :pfiu:
Uite... nu vreau sa fiu stresanta da' mie una mi'e teama k nu il mai continui si chiar nu vreau asta. Macar da un semn daca mai ai de gand sa postezi continuarea. Ca oricum eu intru in fiecare zi si verific, dar sa stiu daca astept degeaba sau nu. Te rooog [-o< ! :pls:
Sper ca nu am suparat pe nimeni >:D<

2 Luni fara capitol nou + so many usefull comments >_>

Lye, da-mi un pm cand postezi capitolul nou ca sa iti deschid ficul :p

ma indoiesc ca andra mai scrie ficuri o.O



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Femeia fatala. Ea~Ea 0 1.820 09-03-2011, 02:21 PM
Ultimul răspuns: Ea~Ea
  SasuSaku- iubire fatala( in lucru, reconstruire:D) ♥Luchi♥ 12 11.070 01-06-2010, 10:10 AM
Ultimul răspuns: Savarina Ali
  Dragostea poate fi fatala Annya 83 68.713 26-04-2009, 11:34 AM
Ultimul răspuns: D@n@


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)