Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ati dori sa existe site-ul? JS

#1
Anime-ul acesta e doar fictiune, nu exista asa ceva
sunt o multime de site-uri asemanatoare cu cel din anime dar sunt doar creatiile unor oameni care nu au de lucru
dar daca ar exista *am zis daca*, desi e putin probabil tot nu l-as folosi
prefer sa-mi rezolv probemele personal sau pur si simplu sa nu mai tin legatura cu persoana care mi-a facut rau. Deci nu as prea vrea >.>

#2
Well ... eu unul as vrea sa existe site-ul ... wouldnt it be fun sa auzi la stirile de la ora 5 " O noua victima a Site-ului din Iad ! Un baiat de liceu care si-a tradat cel mai bun prieten a fost in sfarsit pedepsit .... etc etc" ... deci m-as distra super mult auzind asa ceva la TV si mai ales de prostia multor persoane 24. Why the bloody Hell sa apelezi la un site pentru a rezolva probleme personale ? To chicken to stand straight and face your fears ? Well ... too bad for you ...
Dar da , mi-ar place sa existe un asemenea site si sa vad cum multi il vor folosii just because X-ulescu is bullying him/her at school ... 24
[center]~ ひぐらしのなく頃に ~

[Imagine: HigurashiSig2.jpg]

Make me mad and you will suffer the wrath of KILLER lolis !
[/center]

#3
OmG normal ca as dori sa existe site-ul.
Oamenii ar avea posibilitate sa se razbune pe cei care le-au facut atata rau.
Sunt genul care cauta razbunarea nu sunt ceea cu pacea,so un altfel de site mi-ar fi folosito.
Numai sa nu fie folosit in gluma,ca atunci multi oameni ar muri degeaba,dar ar face un favor lumii,deoarece daca prea multi oameni traiesc nu o sa mai avem ce mainca.21,iarsi un documentar pe care l-am vazut 21.
si sunt sigura ca daca ar exista un acemenea site muti in vor folosi.
[Imagine: c2a0c0530aa349b5ea812cc0f25d1c261282427224_full.png]
Tnx nibbles:X
[Imagine: ss-sig.png]
[Imagine: ss34ef-sig.png]
In the deep darkness the only light is you.
I am lost in my dark memories and in my foolish illusions.
In my dark world full of suffering and tears you are my way to happiness.

#4
In nici-un caz.Sunt mult prea multi oameni 'destepti' care l-ar folosii si pt cele mai mici tampenii sau doar sa vada daca merge XD.
Si eu caut cateodata razbunare dar nu as folosii un astfel de site.Uitati ce e important:Ajungeti in Iad 21 .
Daca nu as ajunge in Iad poate l-as folosii..atunci aproape toata clasa mea ar murii ..Mwhaha!! XD .[exista si o alternativa..Death Note ..21 Dar nici ala nu exista =__=]
LOLNOPE

#5
pai as cam vrea sa existe:devil:multi ar pati-o din cauza mea dar mai exista si Iadul...Enma te va trimite direct acolo.Oricum dupa parerea mea nu l-as folosi..caci pici in iad si tu..nu imi convine..deloc.Dar oricum nu exista desi mi-as dori dar nu..nu exista..daca ar exista..pai cred ca am fi pe cale de disparitie21

#6
Nu cred ca exista si chiar daca ar exista nu l-as folosi.M-as descurca singura sa ma razbun pe persoanele care mi-au facut rau.Nu le-as lasa nepedepsite dar nici nu as folosi site-ul,as gasi eu o metoda destul de dura.Totusi daca ar exista cu adevarat(am specificat "daca") cred ca multi l-ar lua asa ingluma si ar fi posibilitatea sa moara multe persoane nevinovate doar asa pentru distractia altora.Daca ar exista cu siguranta lumea ar avea de suferit si persoanele ar muri intr-un numar foarte mare,deorece multi isi doresc sa se razbune pe cei ce le-au facut rau,iar asta ar fi o cale simpla de a-si indeplini razbunarea.

#7
Anime-ul e pur si simplu fictiune, nu are cum sa existe asa ceva! Si chiar nu mi-as dori sa existe pe bune site-ul acela,deoarece nimeni nu are dreptu sa omoare oameni,nimeni nu are dreptul sa intervina peste Dumnezeu...el ne-a dat dreptul la viata, si tot el ne-o va lua...

#8
Hinata..editeaza-ti postul k e cam spam.
Elly...nu mai scrie cu rosu.Edit si scrie cu negru!
Acum...pai...de ce nu?Cred ca daca Jigoku Tsushin ar exista...eu as avea douazeci de semne pe piept21.Insa asta ar insemna ca lumea sa isi trimita in Iad rivalii sau dusmanii...ar fi o lupta "contra-cronometru" practic.Trimite in Iad pana nu esti trimis.Nu imi place ideea...insa tind sa oscilez intre Da si Nu.Pana la urma raman la Nu.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#9
well....nu prea ar fi grozav sa existe , pentru ca atunci toti s-ar razbuna, si cei care ar ramane ar fi sfinti ... ei bine nici chiar sfinti , dar ar fi totusi cei mai buni oameni si daca..... ar mai ramane omenira cu vro 5-6 71 pentru ca cred ca multi au dusmani si vor ,cred, sa scape de ei nu??Asa ca fie ca suntem rai si buni ..... mai bine sa ne judece Dumnezeu, decat sa ii judecam noi ( poate facem si greseli 10)
[Imagine: post-1-1210617101.jpg]
In the world the sky is the same !!

#10
Eu as dori sa existe site-ul, dar nu pentru a ma razbuna eu ... caci nu am motive sa-mi doresc razbunare, ci mi-as dori sa existe pentru persoanele care au suferit atat de mult, incat chiar vor sa se razbune si au motive ^^"
Shtyu ca nu exista acest site, dar daca ar exista cred ca l-as accesa de curiozitate ( is cam curioasa din fire 21 ) dar nu as introduce numele cuiva pentru a ma razbuna ^^




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)