Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ask a stupid question, get a stupid answer!

Ask a stupid question, get a stupid answer, by the way. Poate mi se pare mie ca nu-s destul de proaste, but that\'s me. ^^
Pentru ca s-a maniat cand le-a vazut talentul si frumusetea celor de la Boyfriend (mai ales blondului, la el ma refer). :-\"
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

Şi n-ai de gând să pui altă întrebare?
[ EDIT ] Se pare că nu, aşa că o să pun eu una...
De ce stelele au formă de stea?
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

Pentru ca daca ar avea forma de romb s-ar numi romburi. xD

De ce pinguinii nu pot sa zboare? 21
Stiu, e o intrebare tampita, dar n-am alta mai tampita in cap. 21
[Imagine: baru.png]
We touch I feel a rush, we clutch it isn't much
But it's enough to make me wonder whats in store for us
It's lust, it's torturous, you must be a sorceress
'Cause you just, did the impossible, gained my trust
Don't play games it'll be dangerous if you fu*k me over
'Cause if I get burnt imma show you what it's like to hurt
'Cause I been treated like dirt before you
And love is "evol", spell it backwards I'll show you

Nobody knows me I'm cold walk down this road all alone
It's no one's fault but my own, it's the path I've chosen to go


Don't click! Dangerous!

Pentru ca sunt mult prea grasi. o___o Au aripile mici, capul prea mic si corpul cat un butoi : > Si cum se mai spune: Nobody\'s perfect : )) Totusi, sa ne aducem aminte ca inoata foarte bine 68.

Next: De ce visam? : >
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


Ca sa ne aflam in treaba 21 Visele, prin natura lor sunt iluzii, stim ca nu o sa reusim niciodata si ramane doar un vis 21 Stii cand te intreaba cineva, crezi ca o sa fii miliardar? Ii raspunzi: Vise....doar vise 21

Next: De ce am nas si nu am cioc ? 21)
[Imagine: 2md5fuh.jpg]
Flowers whisper "Beauty!" to the world, even as they fade, wilt, fall.
[Imagine: 8795829.png] [Imagine: 8795849.png]

De fapt ai avut unul. Cu totii am avut. Totul e numai si numai vina berzelor, care, atunci cand aduc copii le fura ciocurile si si le pun lor, astfel in cativa ani de furt ajung sa aiba acele ciocuri luungi, puternice si frumoase. Si de aceea isi fac cuiburi atat de sus. Ca sa nu ajunga la ele copii jefuiti si sa le fure ciocurile inapoi. Deci tineti minte: berzele sunt malefice din multe puncte de vedere. Nu sunt ceea ce par!

Next: De ce e zapada atat de rece? 2
[Imagine: blooddressredsnowemotiv.jpg]

Pentru ca focul, incolor, era jelos pe faptul ca ea era mai iubita decat el, fiindca ii fascina pe oamenii si i-a furat culoarea, iar ea s-a suparat ca oamenii nu au ajutat-o sa si-l recupereze si a devenit rece. Focul este cel rau si nemilos 19
lol ce raspuns21

Next: De ce are turnul eiffel este terminat cu un varf subtire? (de ce nu l-au lasat plat?) -din nou, lol-

, Link ca sa intelegeti...
[Imagine: KMS02-5.gif]
An alter-ego: Let your trouble fly like they have wings.
Me: Well,they actually have...
The alter-ego: What?
Me: It's just... they follow you anywhere XD

Pai Gustave Eiffel a facut un targ cu soarele:
Soarele nu ii prajea mega-super-ultra-extra maretul turn daca Gustave nu il facea plat. Si de ce nu plat? Pentru ca soarele are o iritatie din pricina stelelor care il pisca(pentru ca sunt nesuferite si nu il suporta) si nu are de ce se scarpina si nu are nici unguent impotriva intepaturilor21

De ce Paris Hilton canta ca un fund?21
[Imagine: kyuhyun_by_kawaiimiu-d45nk94.jpg]
~What Kyuhyun wants, Kyuhyun gets!~

Pentru ca eu cant ca o zana. ^^ Yeah, yeah, suna manelistic, dar e logic. Din cauza ca eu cant atat de bine, ea n-a putut sa ma intreaca, dar nu a vrut sa inceteze sa cante din cauza sa nu ma lase pe mine sa \"castig\" (ce? nici eu n-am habar o.o). Mda, nu pare, dar e un raspund tampit. T.T Shit.

De ce Lucifer este simbolul agoniei si aduce toate lucrurile rele, pe cand Dumnezeu e cel care ne-a creat din nimic si este privit cu ochi buni? -mda, am lungit-o aiurea
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Question meme generator Mitzuke. 44 20.547 10-09-2010, 10:12 PM
Ultimul răspuns: Elusive wolf


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)