Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Aruncat din avion...

#1
Ok...Cred ca asta ar fi cel mai potrivit loc pentru primul meu pe acest forum...Deci...in primul rand numele meu nu-i important din moment ce sunt obisnuit sa fiu "strigat" pe numele de Dante sau uneori Traxex...chiar daca nu sunt numele mele adevarate bineinteles...Am urata varsta de 16 ani...asta fiind un fel de ironie la celebra expresia "ii uram la multi ani lui Gheorghe care astazi implineste frumoasa varsta de 89 de ani"...Chiar nu pot sa-mi dau seama ce ar fi frumos la 89 de ani...Chiar daca e doar o expresie spre a-l face pe respectivul sarbatorit sa se simte mai bine...tot mi se pare stupid...Trecand peste asta...Ma uit la anime-uri cam de pe la 11 ani...primul anime care l-am vazut fiind celebrul Dragon Ball, Dragon Ball Z, Dragon Ball GT...dupa care au urmat alte serii de anime-uri de care nici nu imi mai aduc bine aminte...

Anime-ul meu preferat este Death Note...pur si simplu genial ce pot sa zic...descrie realitatea din lumea asta si dorinta pe care poate toti o avem odata si-odata...Alte anime-uri care mi-au mai placut mult ar fi Full Metal Panic, Yu Yu Hakusho, Inuyasha, Captain Tsubasa,Elfen Lied, Read Or Die, Bleach...Bleach fiind si singurul care inca il urmaresc in momentul de fata...

Despre ce sa mai vorbesc...muzica...In 98% din timp ascult numai rock...restu de 2% hip-hop, rap, pop si altele...niciodata manele

Cam atat cred ca pot sa spun de la mine...daca mai e ceva important care n-am spus...puteti sa intrebati.

#2
Laliho.Welcome pe Animezup.O descriere destul de complexa...pot sa spun.Intrebari pentru tine....decat una: personaj preferat din anime-urile mentionate?Cam atat...da...desctul de scurta primirea,insa chiar nu mai am nici-o intrebare10.Nu imi mai ramane sa iti mai spun decat have fun si spor la postat.
Ja ne!
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#3
Hmm...Personaje preferate

Death Note - Light Yagami, Mello, L
Bleach - Zaraki Kenpachi, Kurosaki Ichigo, Grimmjow
Dragon Ball Z- Trunks
Yu Yu Hakusho- Hiei
Devil May Cry - Dante
Slayers - Lina Inverse
Shaman King - Yoh Asakura, Tao Ren
Yu-Gi-Oh GX! - Chazz Princeton

Cam astea ar fi principalele...din cate imi aduc aminte

#4
Hi, ya, too.

Din câte vad, nici nu prea mai avem ce întreba so ... formatii preferate ?

În rest ... happy posting, have fun and all that shit.

#5
Hello...aa...Traxex...asa.
Welcome on AnimeZup!
Sper ca ai avut o aterizare lina.
Intrebare:
Ce varsta consideri tu a fi frumoasa?
Happy Posting! & No Spam! si alea...
Cya!
[Imagine: gameswlpp_79.gif]

#6
Formatii favorite...Hmm...Nightwish, Kamelot, Lacuna Coil, Sirenia, Flyleaf, Dope, Three Days Grace, Thousand Foot Krutch, Within Temptation, System of a Down, Red Hot Chili Peppers, Rammstein, Muse, Papa Roach, Our Lady Peace, Nirvana, Metallica, Lostprophets, Live, Linkin Park, Limp Bizkit, KoRn, Evanescence, Disturbed, Bullet For My Valentine, Avenged Sevenfold, Alien Ant Farm, Aerosmith...


@Sloth: Pai...Orice varsta intre 12 si 25 de ani este frumoasa...astia sunt anii in care ti se intampla cele mai multe peripetii...anii tineretii


Aaa...uitasem...am aterizat in cap :pfiu:

#7
So, so, sooo... Dupa ceva peripetii o//o Am aterizat si eu aici :ha: sa-ti urez viata lungaaaa~... Si multe, multe, muuuulte reputatii pozitive :ha, again:

Erm... Happy posting si nu te mai intreb nimic xD Just have fun *whistle*
Oh, yeah, my wolf, don't forget *whistle* Make us [in fact, only me o.o] laugh, 'kaaay? *evil smile*
Ya know I can blackmail ya :ha:

Okay, buh bye, thanks :3
xD

#8
(18-12-2008, 08:37 PM)Yulobitch A scris: So, so, sooo... Dupa ceva peripetii o//o Am aterizat si eu aici :ha: sa-ti urez viata lungaaaa~... Si multe, multe, muuuulte reputatii pozitive :ha, again:

Erm... Happy posting si nu te mai intreb nimic xD Just have fun *whistle*
Oh, yeah, my wolf, don't forget *whistle* Make us [in fact, only me o.o] laugh, 'kaaay? *evil smile*
Ya know I can blackmail ya :ha:

Okay, buh bye, thanks :3
xD


Iu friching *what i told you on the messenger and even more* . Stop giving me positve reps <_< ... I'll make you laugh your brains out if you don't stop "?...And i'm not your wolf...scrie pe eticheta "Arctic Wolf ...made in Ch.."...nevermind...

And "zhank" for the post after 2 months you friching b.. *hiccups* ..ch.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)