Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Arta Femeii cu Mustata

#11



Daca tot am primit ban, am decis sa-mi inec amarul intr-un club de balerine cu talent. Dar decat sa cheltui bani pe asa ceva, mai bine imi cumpar un persocom. Si daca nu ma credeti urmariti video-ul de mai sus.

Se misca mai bine decat o o femeie reala smile .. dar nu se compara la patul de 6 persoane

#12
http://animezup.com/forum/images/smilies...on-136.gif Sa-nteleg ca tu esti un ninja cu mustata?? 21 O sa vreau si eu lectii de la tine! In particular! Hahahaha... Nu uita sa ne mai aduci si urmatoarele lectii!!!! Te urmaresc din umbra!!
Moving like the speed of sound
      Feet can`t keep on the ground
                        Can`t stay in one place
                              Keep moving like a bullet train...

#13
[Imagine: polish-stealth-tank.jpg]

Salutare pitipoancelor mele cu mustata ! Azi va prezint pe PL-01 Stealth Tank al Poloniei. Da stiu ! o alta arma... din ce in ce visul de a calatorii in spatiu, ma refer la un warp engine.
Acesta este primul tank invizibil opera?ional, din intreaga lume... pentru soldatii nostri femimine cu mustata ..

O mica prezentare concept:


Si prezentarea suprema:

#14
Crazy-monkey-emoticon-085

Salutare fetelor cu mustata... se pare ca mi sa ridicat banul de pe forum... cred ... sau o sa revina. Asa ca cu inima la inima o dedicatie pentru celui care mi a dat ban !


Salam Rave


#15
[Imagine: cardboard-iron-man-armor-1.jpg]

Uitati-va la acest costum Iron Man facut din carton. Cea mai buna parte este usor de purtat! A fost creat de femeia cu mustata de 20 de ani, Kai-Xiang Xhong din Taiwan.

"Am folosit tehnica pepakura. Dar nu am adauga culoare special pe suprafata. Pastrarea culorii de carton si textura a fost deliberat. Asta e stilul meu."



Acest copil are un talent incredibil cu transformarea cartonului, in ceva misto.

Asa ca fi femeie cu mustata si dai +1 !

#16
JAPANESE SPIDER-MAN



Recomandare FILM pentru fetele cu mustata ! unii cred ca isi mai amintesc de asa ceva, altiii cred ca vor casca ochii...

#17



Dedicatie pentru femei din partea barbatilor care de fapt sant femei cu mustata

#18


Pentru toti membri forumului zup !! Primul este cel mai interesant... restul e . asa si asa




#19

#20


Epic Pen Spinning

Salutare bai baieti care de fapt santeti femei cu mustata... uitati va la acest video, pare interesant. Smile




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)