Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Artă.

#1
Desenez de vreun an, cu mari pauze, dar încă pot. :]

Încă te aştept

Kawai Maria

Ayuzawa Misaki

Mii de scuze pentru calitate, sunt făcute cu un telefon de 1,3 Megapixeli. Până pun mână pe telefonul lui frate'miu . . .

K.K., Agg. :]
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.

#2
Îţi mulţumesc pentru părere, ADemon. :]

Nou, nou, nou:
Nu are nume.

Calitate de doi bani . . .
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.

#3
Aggie-chan! hug
Aşa cum ţi-am promis, eu şi părera mea suntem aici pentru tine, aşa că fii ochi şi...urechi dacă vrei, dar mai mult ochi.
Chiar îmi plac desenele tale O.O Eşti atentă şi la cele mai mici detalii.Le ador!
Încă te aştept Îmi place freza, defapt îmi place totul, nu am nimic de criticat la el. Poate doar, clavicula e cam ţeapănă, sau ăla e gulerul.Anyway, puţin contează. Foarte drăguţă tipa.
Kawai Maria Superb, aici chiar nu am nimic de criticat. Dar îmi zici şi mie ce scrie deasupra lui <Aggie>, sub <Kawai Maria>? Mă chiorăsc eu, dar tot nu descifrez. =]]
Ayuzawa Misaki Idem ca mai sus, cu tot cu descifratul semnăturii.
Nu are nume. Fisrt: Original nume. Şi ăsta îmi place. Trebuia să faci şi tu unul la care să am ce comenta. Toate îmi plac, nu e corect! :go:

Să mă anunţi când le postezi pe următoarele, da? O să revenim, până atunci, eu şi umila mea părere te-am pupat!

Xoxo, Ang. [şi umila ei părere 21] :bye:
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Arta unui nimic, ÅŸi nimicurile artei. Lust. 5 3.450 29-04-2011, 07:29 PM
Ultimul răspuns: Mitchy
  Arta vizuala cu tableta si creionul DarkS 4 4.014 25-01-2009, 10:55 AM
Ultimul răspuns: Aleksandr


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)