Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Anna`s Gfx

#11
God, Ana ce ai facut aici? 22 scz de off dar Ana, baga codul cu [img] nu cel cu <a href> nu se vad imaginile [desi eu stiu sa le vad >.>"] dar nu pentru mine, pentru restul... editeaza postul...
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

#12
In primul rand,editeaza-ti postul,fiindca unii nu stiu cum sa vada pozele,cum a spus si Alysu.
Si,ca sa nu fiu off:
Se vede ca ai schimbat programul,semnaturile sunt mai bune,vad ca folosesti efecte,dar sunt cam alan-dala.Si textul nu prea e ok,nu imi plac culorile folosite la text si nici fonturile.Sunt mai bune decat cele din primul post,dar se poate si mai bine.Oricum,succes!
Gambatte,si astept alte creatii!
[Imagine: girlsignature.png]

Kiss me, k-k-kiss me
Infect me with your love,
And fill me with your poison.
Take me, t-t-take me
Wanna be your victim,
Ready for abduction.
Boy, you're an alien,
Your touch is foreign
It's supernatural, extraterrestrial.


[Imagine: ilikemusicsignature2.png]
A painter paints pictures on canvas.
But musicians paint their pictures on silence. ~L. Stokowski



#13
gata, post modificat
multumesc si asa voi face
Desi am schimbat 1 din ele
voi tine minte ce mi-ai spus cu textul
dar te rog sa-mi dai un exemplu: sa le scriu asorte cu poza? sau sa nu mai fie rosu? ca la asta m-ai lasat masca.

#14
Ma refeream sa schimbi fontul in special,dar si culoarea textului sa nu mai fie numai rosul acela aprins >.< Ma dor ochii de la el >.<
Incearca sa cauti pe dafont alte fonturi,si copiaza-le in Control Panel-> Fonts,si dupa aia cand scrii un text pe sig-uri alegi din lista de fonturi ( nu stiu cum vine gimp-ul,dar trebuie sa aiba asta,nu? O.O)
[Imagine: girlsignature.png]

Kiss me, k-k-kiss me
Infect me with your love,
And fill me with your poison.
Take me, t-t-take me
Wanna be your victim,
Ready for abduction.
Boy, you're an alien,
Your touch is foreign
It's supernatural, extraterrestrial.


[Imagine: ilikemusicsignature2.png]
A painter paints pictures on canvas.
But musicians paint their pictures on silence. ~L. Stokowski



#15
pai.. in primu' rand.. ce sa zic.. tu pui ceva la pozele alea.. sau dai crop si pui text?21 serios akm... chiar daca lucrezi in photoscape.. si eu am lucrat si pot zice k sigurile aratau chiar bine.. dar doamne.. intra si tu la pagina aia cu efecte si macar da la intampalre aklo.. vezi ce iese.. ca asa experimentezi..
[Imagine: hugmur.jpg]
'Căz te lăvesc, tu, genio, epico, huggo, culo, pervo and so on. Iu, twina mea. I don't care what ppl say, I do own iu. Hahs.

*realizează că twina ei apare ca o apariţie apariţională misterioasă.*





Mwhahihuhahahuahaihihihuahahahuhihihuahah


Monster me.

#16
am mai facut o pereche.
am pus si efect, am schimbat si culoarea textului, numai un lucru l-am uitat sa schimb frontu.
av:
[Imagine: 2dc956v.jpg]
sig:
[Imagine: 55lefa.jpg]
l-am facut dintr-un rpc, sper sa nu ma omorati k nu am folosit imaginea originala.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)