Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Animezup la Niji 2013

#11
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#12
Teacher? Sau cineva care sa studieze mai multe modele si sa ii indrume pe cei care vor sa incerce, hehe xD cineva cu rabdaaaare.
[Imagine: 1CGzWYg.png?1]
Thank you, Geesushi! ^-^
"these are the days that must happen to you"

#13
pot da o mana de ajutor la calendare, lucrez in PS, daca va place ce voi face puteti sa le printati Smile
normal, ar fi dragut o lista cu 'content fo calendars'

#14

#15

#16
Da, la o lista cu ce avem de oferit ma gandeam si eu, mai ales ca or sa fie ceva oameni care contribuie la stand si trebuie sa pastram evidenta bine. Nu am inca idei cum sa organizez standul in sine ca sa nu arate ca o adunatura random de lucruri cu price tags pe ele. xD it sure did last year.
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#17

#18
Update...dude, do you have any idea how lazy I am? xD
Hmm, imi plac primele doua exemple. Cat despre manga, am avut un plan cu @Lia, dar cum ea nu poate ajunge anul acesta, am renuntat la idee.
Insignele sunt pe lista, tricourile nu, poate la anul. Avem deja doi furnizori de postere si desene traditionale, dar pana nu vorbesc cu @Flaw detaliat nu pot sa zic cam cat o sa ne intindem si cat nu.
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#19
what do you mean by "avem deja doi furnizori d epostere si desene traditionale"? like there are some members who offered already? or some sponsor?

deci aveti:
1.insigne
2.postere
3.calendare: mici si de perete (2 items XD )
4.desene traditionale

5.manga(?) - you can have one contest with 1-2 manga prizes 3 sa spunem ca ajungi pana in 100 lei SAU poti face oferta cu Hana Kimi / Skip beat 3 volumes in one ( i buy this hihihi)
6.bratari ceva(?)
7.carti de joc (?) 3 simple to make
8.breloc(?)

Ce e cu rosu e cam sigur, ce e cu negru e propus ca idee.

Aveti cumva si ceva sponsori? Mi-aduc aminte ca la priuml nijikon la care am fost echipa cautase ceva sponsori Smile

Daca ar fi organizat din tip si exista pasionati care sa confectioneze papusele/genti or whatever ar fi interesant XD ~ anyway, this is probably my lunatic ideea.

#20
Bratari avem, brelocuri incercam dar nu e inca sigur. O sa mai avem masti decupate cu diferite chestii (anul trecut au fost cu trollface, pedobear si de-astea, dar o sa incercam altceva anul acesta).
Furnizori adica artisti. Sponsori? Well ain't nobody got money for that.
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Nijikon 2013 Miauti 47 27.165 28-11-2013, 05:31 AM
Ultimul răspuns: Romania


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)