Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Animezup games championship ;)

#1
bine ati venit la sectiunea games 10, Hm in legatura cu jocurile de pe acest site..unele sunt dragutza (nu le-am incercat pe toate) insa dintre cele pe care le-am jucat unele nu mergeau (aveau/au bug) iar la celalate am devenit campion.. .hehe beat that brothers 10:->. Ce ziceti daca am face o competitie... nush sa fie aprobata de administratori...si drept premiu sa ne schimbe culorile... DA o idee buna... sa faca un clasament al culorilor in functie de cat de multe ori suntem campioni la jocuri..sau nush..sa stabileasca ei un criteriu. Competitie placuta .:36:

#2
Well ,este buna ideea si sunt de acord . Dar este o problema : cum ar fi sa vezi vreo 20 de culori sau mai multe la numele userilor? pana la urma nu iti mai dai seama care-i user , care-i mod si care-i admin . Va trebui sa te uiti la baza pagini X_x Buna ideea cu campionatul , dar alte premii ar merge ^^ ceva cu banner pentru semnatura poate?

Inca ceva: ai deschis treadul in sectiunea animeurilor cu tema sports/games .Dadeai pagina mai jos si gaseai sectiunea concursuri la Diverse . Cere unui admin sau lui Bloom sa mute threadul acolo ca aici nu prea vad ce cauta XD

#3
Am mutat acest subiect aici, deoarece se vorbeste despre jocurile pe pc pe care le putem juca din site. Consider ca la forum games ar trebui sa jucam jocuri forumistice.

#4
da este o idee interesanta dar ar trebui pentru o singura zi un concurs si de o ora maxim doua in care cel mai bun din aceste ore sa aiba un premiu sau ma rog ceva de genul acesta dar o sa mai vedem
edit din cate vad nu s-a mai intamplat nimic deci TOPIC INCHIS!




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)