Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Animezup errors

#1
Am instalat recent foarte multe mod-uri de myBB asa ca nu am apucat sa le testez pe toate! Daca descoperiti vreo eroare de orice fel pe acest forum, va rog sa o raportati aici, pentru a o putea rezolva cat mai repede posibil!

#2
Prima problema: am incercat sa-mi editez un post si-mi da eroare .Nu se salveaza si imi da asta:

Fatal error: Using $this when not in object context in /www/joolo.com/a/n/i/animezup/htdocs/forum/inc/plugins/emailenc.php on line 80

#3
Fatal error: Using $this when not in object context in /www/a/n/i/animezup/htdocs/forum/inc/plugins/emailenc.php on line 80

Nu ma bag in pluginurile instalate de Flaw... asa ca asteptam sa se intoarca el ca sa rezolve.[post unit]
Citat:Tickapa ?: http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=92
Tickapa ?: Vezi topicul?
teea: acolo eram si io
teea: dar singrele poze pe care le vad sunt ale lui eiri
teea: atat
teea: mi so intamplat ieri sa numi vad propriu post
teea: da kyo il vedea
teea: numa adminii vad?
teea: posturile noi

Flaw sa vezi si de problema asta, s-au plans mai multi membrii ca nu vad anumite posturi. E posibil sa fie tot de la pluginul de mai sus care dadea eroare...

#4
Tickapa A scris:Flaw sa vezi si de problema asta, s-au plans mai multi membrii ca nu vad anumite posturi. E posibil sa fie tot de la pluginul de mai sus care dadea eroare...
Si eu am patit-o... nu imi apare postul la data nasterii si zodia din chit chat discutions.. -_-'''

#5
Hina am gasit care e problema. Posturile noi trebuie activare de un admin... e setat undeva iar noi nu ne dam seama. Nu avem ce face decat sa activam posturile voastre pana vine Flaw sa modifice.[post unit]S-a rezolvat problema postarii.
[Imagine: 36343631.png]Ura e cea mai mare sursa de energie dintr-o fiinta omeneasca.[Imagine: 36343631.png]

#6
Fatal error: Using $this when not in object context in /www/a/n/i/animezup/htdocs/forum/inc/plugins/emailenc.php on line 80

Daca scrie emailenc.php cred ca stiu de la ce plugin este!
E dezactivat!
Incearca acum si spune-mi daca ai iar probleme!

#7
Acum merge ok.
[Imagine: 36343631.png]Ura e cea mai mare sursa de energie dintr-o fiinta omeneasca.[Imagine: 36343631.png]

#8
Nu stiu de ce dar imi apare chestia asta cand incerc sa accesez forumul si n`am idee despre ce ar putea fi vorba xD

/www/8tt.org/a/n/i/animezup/htdocs/forum/inc/languages/english/wpanel.lang.php does not exist


So poate cineva sa ma lamureasca si pe mine ? *puppy eyes*

edit : acum merge > _> deci s`a revolvat nu ?


#9
Da Reila. Presupun ca era Flaw prin FTP si a umblat nitel la fisiere.
[Imagine: 36343631.png]Ura e cea mai mare sursa de energie dintr-o fiinta omeneasca.[Imagine: 36343631.png]

#10
Tickapa A scris:Da Reila. Presupun ca era Flaw prin FTP si a umblat nitel la fisiere.

Corect, am incercat sa instalez un plugin nou insa nu mi-a placut ce face asa ca l-am dezinstalat!
Raportati doar erorile care persista mai mult de 2-3 minute de acum, va rog!




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)