Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Animezup a implinit 3 ani!

#11
@Factor: Dupa ce ai ales un grup, trebuie sa il si setezi ca Display group ca sa iti apara, altfel ramane grupul in care esti deja.
Iti va aparea dedesubt "Groups You're a Member Of" si trebuie sa dai click pe "Set as Display Group" ca sa iti apara.

Alta micuta schimbare adusa pe moment, mai mult din necesitate 4
Daca o sa va uitati in dreptul username-ului, in cadrul unui topic, o sa vedeti o imagine micuta care indica sexul celui care a postat (baiat, fata sau .. "?" acolo unde nu este setat).
Asa puteti vedea cu cine discutati, daca nick-ul este unul ambiguu.
Puteti seta acest lucru din profil - Edit profile - http://animezup.com/forum/usercp.php?action=profile iar la casuta Sex selectati Male, Female, Other. In mod default este Undisclosed

#12
Man, ma bucur ca s-au implinit 3 ani \o/ Si ma bucur sa vad atat fete vechi, cat si fete noi.

Deci siteul s-a nascut 'oficial' pe 7 iulie 2007? 07.07.2007? 07.07.07? FATE, IT IS. Cand facem 7 ani va fi sarbatoare mare hohoho

*cough*sieuamuncadou*cough* http://shivatenshitan.deviantart.com/#/d2tfhmv *cough*

Probabil singurul motiv pentru care postez e sa vad ce userbanner e la 'Desenatori' :"D

[edit]I AIN'T SEEING ANYTHING NEW LOL

[Flaw edit]That's cause you have to set it as your Display group

[edit] fu, asta cum se face? Ca mie imi ramane pe Moderators oricat m-as invarti pe acolo

#13
LA multi ani Zup hug ! SE pare ca imbatranim impreuna 21 .
Multumim pentru acest forum minunat, Flaw ^^.Si succes in continuare la intretinerea si dezvoltarea lui .

See ya ^^

#14
Iei ! La mulţi anişori Zuppy & AnimeZup ! Sunt aici de un an şi Zupul încă continuă să mă uimească ! A rămas la fel de primitor şi sper ca familia Zup să devină din ce în ce mai mare , iar forumul la fel cum l-am cunoscut eu !
La mulţi încă odată şi felicitări celor care au contribuit la tot ceea ce înseamnă AnimeZup !

#15
La multi ani, Animezup! Cu intarziere 21. Oricum, azi e prima zi la 3 ani XD. Sa ne traiesti ! 21 Nu sunt de mult timp pe zup dar nu mi s-a parut ca a fost un an saracacios...Mai ales cu noua tema XD...Oricum...La multi ani si lui Zuppy! :X Si el merita aplauze XD la fel si Flaw, ai facut o treaba super pe aici...nu cred ca ma voi putea plictisi daca tu esti admin XD...Si cred ca si totii useri merita un mareee La multi ani ! XD

#16
La multi ani Zup! Da, da stiu ca e cu intarziere 78
Oricum cu intarziere eu tot iti urez la multi ani si la cat mai multi utilizatori si toate cele ^^.
Noua tema e draguta, multumim Flaw. 4 Eh, cate se intampla cand lipseste omu` cateba zile XD
Inca o data la multi ani! >:d< (red ca am zis de vreo trei ori, nu? :]])
Life is not about finding yourself, is about creating yourself!

Blog :]
Nebunie in cuvinte! <3




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)