Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Animezup X

#1
Dragi membri si nemembri, tre' sa fug la Otaku, dar inainte de asta va last varianta beta a temei noi. Probabil mai sunt lucruri de reparat si voi mai adauga chestii cand ma intorc, dar deocamdata bucurati-va de tema noua asa cum e, pentru ca alta n-am Crazy-monkey-emoticon-136

Raportati toate bugurile, sugestiile sau nelamuririle aici.


PS: incercati sa va schimbati usernameul din UserCP, nu stiu daca merge, dar ar trebui.
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#2
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

#3
021 Al treilea comentariu. Chiar am fost surprinsa (intr-un mod placut) vazand noua tema. O sa-mi lipseasca si cea precedenta - cum s-a intamplat si in cazul versiunii 8 - . Ma bucur ca avem atatea emoticoane utilizabile... sau, ma rog, la dispozitie.

#4
OK I love it xD era vorba de tema noua si am asteptat-o dar Zuppy, dudes, Zuppy e hot, ok? Abia astept sa vad ce poate sa faca asta noua xD. Sa traiasca site-ul xD.
[Imagine: ak8THBQ.png]


#5
Wow deci eu unul chiar nu am cuvinte. E prea tare noua tema ok? Mult prea tare! Si imi place ca ai pus si o optiune sa schimbam background-ul
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!

#6
e neagra, si scrisul e mic. ochii mei miopi sufera.
2
in rest, in afara faptului ca zuppy lipseste din susul paginii, e ok.
4
[Imagine: iK6og.jpg]

#7
we need to thank Mimi (pentru le.. sfantul Zuppy, I mean, le hot Zuppy) and History for the hard work Heart

Btw, you guys, s? mai preciza?i ce trebuie schimbat, erori, etc xD

?i Pokemonii sunt cei mai tari *Q*

oh. ?i avem ?i jocuri...thehehehe :3
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

#8
Looks awesome XD Yes yes, chiar geniaaaaal. Ma vor durea putin ochii cu alb pe negru but I don't care, I love it @_@
E asa curaaaat si minimalist-ish si e o adevarata aventura sa descopar ce face ce 24

HMM erori and stuff. Nu stiu daca e eroare sau nu, dar imaginea de sub avatar (cea cu "moderator" sau "membru" sau vreun fanclub)... is it supposed to go over the post? Sau trebuie data putin mai la stanga? E singurul lucru pe care l-am observat pana acum.

In rest, good job and congrats, guys! Multumim muuult.
[Imagine: 1CGzWYg.png?1]
Thank you, Geesushi! ^-^
"these are the days that must happen to you"

#9
well arata bine schimbarea. Singura chestie pe care o observ este ce a zis si Dream, titlurile intra peste posturile propriuzise. Also primul post, al tau, arata ca un post normal spre deosebire de restu. Nu am intrat in alte topicuri sa vad daca e de la faptu ca e topicstarter
[Imagine: FinalFantasyIXBahamutvsAlexandregh.jpg]

#10
It's "youkoso" actually. Other than that, I really like the new theme. 4

*caracterecaracterecaracterecaracterecaractere*
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)