Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Animezup V2

#11
Duminica cand l-am vazut , nu mi-a venit sa cred ...cat de frumos e. Imi place tot si mai ales mascota, care parca te invita sa descoperi tainele acestui site.
Felicitari 41 tuturor celor care s-au implicat in modernizarea lui.
La inceput nici eu nu l-am gasit Animezup Extra... dar ii multumesc lui Marina ca m-a lamurit. Iar azi cand mi-am dat si eu seama ca am uitat sa fac ceva (si asta a fost umilul meu coment), am descoperit ca Arashi a ridicat problema , iar tu Flaw ai lamurit-o.

Astept sa vad cum va arata dupa ce -l vei recreea si spor la lucru.
[Imagine: 29_032847_a8zd2.jpg]

Cand ratacesti in intuneric singura lumina e Speranta.

[Imagine: chibi_183.gif]
Chibi-ul lui Mikomi_Aikou

#12
Dap...e foarte reuşită noua temă, îmi place mult, vulpea aceea e foarte funny si e o mascota numai buna pe zup.
Felicitari lui Flaw si Falcon care din câte am înteles a ajutat şi el la partea de coding.
[center]If you f**k with me, you get burned Smile

Bleach România | Sannins - traduceri manga

[Imagine: webmaster.png]
[/center]

#13
Din nou...multumim pentru aprecieri ^^
Mai persista problema cu accesarea directa a site-ului?
Am observat ca si mie mi-a facut asa, dar acum pare ca si-a revenit... Daca va mai face totusi astfel de probleme, o sa vorbesc cu cei de la site.
Tornado... ai dreptate cu Zuppy peste tot. O sa incerc sa refac unele butoane. Unele, mai multe 10
Pot pune si mai multe imagini sus, dar se va incarca site-ul mai greu. Nu stiu daca neaparat cu mult mai greu... dar oricum, va incarca niste imagini in plus. Pot face si asta daca vrei 106
Oricum, o sa mai lucrez cat se poate de repede si la o alta tema.
Daca mai aveti critici, probleme sau nemulturi, va rog sa le spuneti 4 Nu se supara nimeni, din contra 10 Animezup nu e perfect, dar daca ne spuneti ce e rau la el, il putem face cu siguranta mai bun 3

In ceea ce priveste Extra, problema nu a fost cauzata de trecerea la Zup2. Extra este un site separat. E de sine statator. Ce fac pe Animezup nu afecteaza Extra. A fost inchis de cei de la host deoarece se pare ca Extra a fost cauza acelor enervante erori. Nu stiu cat de mult sa cred asta, dar tinand cont ca de atunci nu mai apar acele erori, cred ca poate chiar Extra era de vina. Oricum, o sa il refac, am pastrat baza de date. Dar va avea o alta forma 4

#14
Yaaaay ... In sfarsit azi am vazut cadoul de martisor 21
Gotta say... I like it ... nu, nu-mi place ... Il ador 105
[yup, there is a big diff 65]
Acum ... erori ... Nimic 22
Si ma bucur ... oricum ... Zuppy e super dragut ...
[mi se pare Kyuubi in varianta zup 24 ~but nice, btw ...~]
[si ca sa nu se inteleaga gresit, Kyuubi is my fave xD]

Asa ... acum multumiri si laude si aprecieri samd :4:
Bravo ... Chiar imi plac culorile ...
Gambate la Extra ^^
Si ... succes la noile teme :10:

Si nu uita ... am renuntat la ceva pentru asta ...
Si macar nu-mi pare rau 65

[mda ... lauda de sine nu miroase a bine 24)]

#15
@ Tornado Mie imi merge shout-ul f bine. La fel ca si inainte.
@ Flaw Pot sa zic ca ai impuscat 2 iepuri deodata. S-a rezolvat problema legata de editarea rapida pe care o asteptam demult sa se rezolve si noua varianta a site-ului a iesit Super. Imi place enorm de mult. Si Shiva a venit cu o idee chiar foarte buna. La inceput credeam ca mascota vrea sa reprezinte acel personaj al lui Java Leen din Yumeria, acea vulpe care se poate transforma.

#16
Razvan, cum e acum noul meniu?
Nu mai sunt asa multi Zuppy 10 S-au mai imputinat 21




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)