Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Animezup V2

#1
Am lansat azi noua versiune a site-ului Animezup... Animezup V2!
Ce aduce nou Zup2?
In primul rand, de acum veti fi intampinati de Zuppy, noua mascota Animezup! Il puteti admira la banner si in meniu 3
Am introdus si un pet shop, de unde puteti sa va cumparati animalute care vor aparea sub avatarele voastre.
Am introdus o pagina in care puteti creea propriile voastre quiz-uri si va vom pune la dispozitie inca o pagina in care sa puteti salva link-ul catre ele, astfel incat toata lumea sa le poata "admira" 3
La Anime DB (DataBase) o sa puteti citi informatii despre lumea anime. Momentan, sectiunea este inca in constructie dar vom adauga constant materiale noi.
Tema este noua, si de acum forumul este integrat in portal, dar puteti inchide meniul din stanga apasand pe mica sagetica portocalie din stanga sus. Desi am eliminat vechile teme din motive de incompatibilitate cu noul format al forumului, vom adauga pe parcurs noi teme pentru Animezup.
Daca va apar probleme cu aceasta noua versiune, va rog sa le postati aici!
Acest lucru este valabil si daca nu va convine ceva la noua versiune, pentru a putea sa remediem neplacerile ^^

#2
*clap clap* Felicitari pentru noua versiune! Arata mult mai bine dupa parerea mea si ms ca ai pastrat shoutul in fruntea forumului ^^;
Imi place combinatia de alb,negru si portocaliu xD Noile functii par intresante ,nu am avut ocazia sa le incerc pe toate. Sper doar ca la petshop se va mai inmulti stocul 71 Mai multe specii,ne?

Si dupa ce am vazut ce succes are Zuppy m-am bucurat enorm 4 Se pare ca userilor le plac mai ales ochii !

#3
OMG!![Imagine: 24.gif]
Geniala idee... [Imagine: blingeye.gif] faina combinatia de culori, ideea cu Pet Shop e super-tare :X
dar.. ceea ce le intrece pe toate... ZUPPY~~!!!
E chiar super tare, okii aia verzi m-au cucerit :X oficial sunt indragostita

clar.. suntetzi niste genii O.o excelenta treaba

#4
Felicitari!Este miau..minunat!Sa inteleg ca Zuppy e..acel catel(cred ca asta e21,nu?Foarte dragut!Chiar imi place!O sa mai explorez....sa vad ce e nou.Ja Ne cedik..si inca o data felicitari!
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#5
Este intr-adevar o schimbare bine-venita. Insa a disparut Extra Animezup care exista in versiunea veche. Ori is eu prea chioara sa-l vad acum. Era singurul loc unde puteam vedea si eu anime-uri linistita si la o calitate foarte buna. Asta este !

Felicitari pentru noua versiune.
[Imagine: shaiyalight.png]

#6
Superb..nu pot zice alt cuvant..site-ul arata cum nu se putea mai bine...este intr-o culoare vie,iar noua noastra mascota pare sa fie indragita de toata lumea!
Totul este briliant..si-mi plae mult banda aceea de sus..Superb!

Eto..a little problem..eu am pe desktop cateva shortcut-uri la niste site-uri cum ar fi Zup..treaba e ca daca intru pe el nu-mi gaseste pagina..tre sa-i dau un refresh ca sa mi-o gaseasca..chiar si daca intru normal pe site..tot la fel..dar cred ca este de la mine 4..sau asa sper
[Imagine: FES_Icon_by_ShardRenzi.jpg]

#7
Arashi Kigen: sa stii ca nici mie nu imi merge inca extra... Trebuie sa umble in ftp probabil sa schimbe niste setari ^^;

Amy-chan: mie imi merge perfect..Cel mai probabil e de la tine O.o

#8
Site-ul arata super perfect. Prima data ma dureau ochii, dar acum am sesizat ca e minunat. Bravo Cedrik si tie Marina! E foarte frumos. Si nici mie nu imi merge extra4
[Imagine: sig3a.jpg]



#9
Multumesc, dar o parte din merite le revin si lui:
Shiva, care este mamica lui Zuppy
Autumn, cea care ne-a facut bannerul (ca de obicei 10 )
si nu in ultimul rand lui Falcon care m-a ajutat mult la partea de coding si css (stie el mai bine 21 )
Cu Extra e o problema mai... grava.
Se pare ca erorile ce tot aparea pe site-urile noastre in ultima vreme erau cauzate de extra.
Am salvat baza de date dar trebuie sa refac site-ul. De la zero. Va dura ceva dar totusi Extra este un site prioritar acum.

#10
Haide sa-mi spun si eu parerea.
Pro
- imi place skin-ul , e tare de tot .
- Zuppy e dragut.
-Sunt tari imaginile de sus , dar credeam ca o sa pui mai multe....
Contra:
-Zuppy e...peste tot O.o , adica tre sa fac click pe topic nou si langa mai e Zuppy , la un moment dat m-a stresat chestia asta
Si inca niste chestii mai off topic
-Shout-ul nu-mi merge , adica vad doar ultimul care a scris nu si ceilalti
-Animezup imi merge decat daca scriu pe google ca altfel , daca vrei sa scriu in http , nu-mi merge , posibil sa fie decat la mine
O zi buna
ToRnAdO
[Imagine: fdfgba0.jpg]
[Imagine: 2560139237_b2fb8f427f.jpg]






Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)