Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Animezup Oekaki

#1
Va anunt ca Animezup a lansat si un serviciu Oekaki, ce poate fi accesat de la urmatorul link: http://www.animezup.com/oekaki/index.php
Pentru mai multe detalii despre ce inseamna Oekaki dati un click aici iar in cazul in care intampinati dificultati in folosirea lui, puteti sa postati la acest topic.
Nu uitati insa ca pentru a putea folosi Oekaki va trebuie cont separat, deoarece este o facilitate ce nu este integrata in forum.
Distractie placuta!

#2
wow....i love doodle.... :001_wub: :w00t:
it just right :lol: i can't wait to use it....e super tare
eu iti spun :Mersi ... doar ai observat ca imi place :001_tt2: :thumbup:
[Imagine: sigbylis-2.png]
From time to time, we all have to write our own blank page.


_______________________________________________________________

#3
este4 mijto ca l-ai instalat in site ,dar este o mica problema... Nu pot sa ma de-logez ,adica sa dau log-out . E normal asa?

I luv doodle too... momentan nu mai am idei ce sa desenez -_-''' astept sa-mi vina inspiratia...

#4
Hiryuu_Hina A scris:este4 mijto ca l-ai instalat in site ,dar este o mica problema... Nu pot sa ma de-logez ,adica sa dau log-out . E normal asa?
Nu, normal ca nu este :001_unsure:
O sa verific acum sa vad daca ma pot deloga, sa vad daca e de la tine sau e o problema legata de oekaki. Banuiesc insa cam ce ar putea avea...

[edit]La mine merge! Incearca sa stergi cookie-urile si sa imi spui daca iti merge dupa asta!

#5
imi place dar nici eu nu pot sa dau log out...cand dau click nu se intampla nimic...
am inceput si eu sa desenez in oekaki..acum ca mi-a facut o vizita inspiratia

#6
Iris ,sterge cookies (intra la control panel pe calculator ,la Network and INternet Connections ,cauta acolo Internet options si la General>Internet temporary files> delete cookies) si incearca dupa aia . Cred ca iti va merge sa dai log out ,ca mie mi-a functionat .

#7
Am si eu o problema...m-am inregistrat,dar nu merge sa desenez,adica dau draw si dupa trec mai departe(nu-mi amintesc exact ce e) si imi apare o pagina mare si albastra...
as posta screenshotul,dar nu-mi merge siteul pt upload...
Nu ca ma pricep eu la desen,doar vroiam sa vad cum e...

#8
Cristina, ai Java instalat? Ca altfel nu iti va merge.

#9
Nu,nu am.
Nu stiam ca trebuie,eh...atunci m,a resemnez,si-asa nu stiu sa desenez,btw,ms ca mi-ai zis.

#10
Ce-i ala oekaki lamuritzi-ma shi pe mine va roog shi ma resemnez promit sa fiu cuminteee (ca cateaua lu parinte)....




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)