Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Animatie facuta de mine :D

#1
Pun o animatie facuta de mine in programul pivot 3 ...stiu ca nu e prea calumea ....altii il pot face de 10 ori mai bine...ca sa nu ma mai lungesc atat.... sa imi spuneti dak va place
[Imagine: th_clip0019.jpg]

EDIT
Sorry nu stiam ca topicul trebuia facut aici...mai adaug o animatie...nu a iesit prea bine pt ca nu era asa de bun in programul asta atunci cand am facut animatia 10...dar totusi astept sa vad ce spuneti voi despre el
[Imagine: th_clip0022.jpg]
E al 3 edit 21..ma puteti ajuta?nu stiu cu cine sa fac animatii...si m am gandit sa fie personaje din animeuri...da nu stiu cu cine ....dilema cea mare 21

#2
Deci ,pentru inceput, ti-au iesit foarte bine (pentru niste stickmen ^^ ) . Nu stiu si nu am mai auzit de programul acela pana acum ,dar te pricepi sa stii! Singurele animatii pe care stiu sa le fac sunt cele cu efecte de film ,zoom etc ca in sigul meu de acum.

Ce pot sa-ti urez altceva decat spor la lucru si inspiratie in continuare! la animeuri daca faci ceva cu hitsugaya din bleach esti oficial tare! 21

#3
Ms ms...pt un incepator e destul de bun....programl e foarte usor
iti da un om facut din bete si trebuie doar sa il misti cum vrei tu 10.....ce caracter greu mi ai mai dat 10....o sa imi ia mult sa ii fac hainele....

#4
Chiar poti sa-l faci? O.O plssss sa-l arati imediat ce-l termini ^^ O sa-ti dau un rep cat tine de mare !

#5
o sa dureze ceva pt ca incerc sa dldalta versiune de la acest program in care pot face si 3D...si in 3D arata mai bine 10

#6
prea naspa...2...nu merge programul cu care vroaim sa fac 3D....atunci il fac dintr o singura pozitie in seara asta...maine il termin...promit 4

#7
scuze pentru intarziere....am reusit sa il termin chiar dak nu e prea calumea 4
[Imagine: th_clip0022-1.jpg]

#8
dak nu a postat nimeni inseamna ca nu a iesit delok bine....cred...4

#9
A iesit bine ,sa stii! Scuze ca nu am postat mai devreme >.<

Am incercat si eu programul ,dar sunt bata . Nu stiu decat sa-l fac sa-si miste capul....

Parul lui Hitsugaya arata ca cel al Meduzei :lol: Ai facut o treaba buna!

#10
Nu am mai postat de mult timp aici...pt ca mă apucase lenea..asta e un motiv.....şi al 2 ..am fost ocupat...4....in cele din urmă lenea trecuse si m am apucat sa fac altă animatie in pivot...
[Imagine: th_DimmuSkater.jpg]

Sper să vă placa....4




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)