Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ang. vs Arya

#11
Votul meu zboara cu viteza luminii catre a doua fotografie.
Apreciez foarte mult ca ambele se incadreaza in tema, dar cum a zis si Liar, claritatea a facut diferenta. Nu stiu daca culorile au fost asa de la sine sau ai umblat tu, dar sunt prea sterse dupa gustul meu chiar daca fluturele este foarte frumos. La a doua imi place faptul ca e ceva mai neobisnuit si nu este un macro oarecare, ca sa zic asa.
[Imagine: Jun0xCa.png]

#12
Hey everyone! asta e primu meu comentariu de acest gen, sper k scriu bn ce scriu:
1. Este destul de greu sa fotograviezi un fluture intro astfel de pozitie. e chear minunat modul; rezolutia culorile;. fundalul e cam gol dar e destul de bine.

2. Pe toti vad ca va dus cu gandul la gheatza la prima privire, dar pe mine ma dus cu gandul la sare din prima, sarea in astfel nde stagii nu poate fi loata decat de la saline. Unghiul e destul de bun, dar e cam simplu... sa zic asa. parca lipseste ceva, vreau sa zic, nu iese nimic in evidentza, e ca un background.

In concluzie eu votez cu Prima Poza;cea cu fluturele.

#13
De fapt Veneficiis, sarea aia nu e luata de la salina. Poza imi apartine si e facuta pe stancile de langa mare unde apa s-a infiltrat si de la soarele puternic dupa evaporare s-a cristalizat sarea. E facuta chiar in rezervatia naturala Akamas.

Castigatoarea duelului e Ang,. Bravo girl ^^, you deserve it.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)