Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

AMV contest ianuarie-februarie

#31
(01-02-2011, 10:53 PM)deeaH2elen A scris: Nu :l n-am facut aluzie la nimeni si nici nu m-am uitat peste AMV-uri.
Stai chill si eu am cont pe youtube si mi-am postat cateva videoclipuri pe el.
A pai cum vrei doar sa spui clar cu ce AMV participi, care ti se pare mai bun..dar totusi minim 1 minut ar fi bine...si o reclama tine mai mult.

Imi pare rau, cred ca m-am pus intr-o situatie jenanta insa mi s-a mai intamplat ceva de genu si...ma rog, deci sincer imi pare rau. Si atunci il voi lasa pe al doilea deoarece este mai mare, in ultima vreme le-am facut mai mici din mai multe motive precum lipsa inspiratiei, a timpului liber si altele. Este vreo problema daca cel care il am este din octombrie sau noiembrie? Ma refer la cel de 1 minut deoarece pe acela il las.

#32
(01-02-2011, 11:06 PM)Wheres my cookye? A scris:
(01-02-2011, 10:53 PM)deeaH2elen A scris: Nu :l n-am facut aluzie la nimeni si nici nu m-am uitat peste AMV-uri.
Stai chill si eu am cont pe youtube si mi-am postat cateva videoclipuri pe el.
A pai cum vrei doar sa spui clar cu ce AMV participi, care ti se pare mai bun..dar totusi minim 1 minut ar fi bine...si o reclama tine mai mult.

Imi pare rau, cred ca m-am pus intr-o situatie jenanta insa mi s-a mai intamplat ceva de genu si...ma rog, deci sincer imi pare rau. Si atunci il voi lasa pe al doilea deoarece este mai mare, in ultima vreme le-am facut mai mici din mai multe motive precum lipsa inspiratiei, a timpului liber si altele. Este vreo problema daca cel care il am este din octombrie sau noiembrie? Ma refer la cel de 1 minut deoarece pe acela il las.

Nu-i nimic, il poti posta pe acela.Stai calma si eu am patit la fel n_n[posturi unite]
(01-02-2011, 11:03 PM)Horia K A scris:
Citat:si o reclama tine mai mult.
Asta mi-a plăcut.
AMV-ul meu o să aibă 5:22. Shit sucks. 10 secunde e outro-ul care, practic, este rezumarea mesajului din AMV, nu o să-l scot, iar melodia e mult prea complexă ca să-mi pot permite să tai din ea mai mult decât am făcut-o (Metallica - One care are 7:52)

Bine hai sa spunem ca se accepta.Dar totusi 5:22? bine hai daca vrei tu sa faci deja rezumatul unui film...bine hai se accepta
[Imagine: wqymg0.jpg]

#33
Le soldat s'en va-te-en guerre
Am reuşit să-l mai scurtez şi a ajuns la 5:06.
Asta fiindcă pe ultima sută de metri nu mai aveam material bun.
[Imagine: subpagenav02_r1_c1.gif]

I am a lying asshole and a troll.

#34
(03-02-2011, 07:23 PM)Horia K A scris: Le soldat s'en va-te-en guerre
Am reuşit să-l mai scurtez şi a ajuns la 5:06.
Asta fiindcă pe ultima sută de metri nu mai aveam material bun.

Horia stai linistit. Nu are nimic daca mai depaseste cateva secunde.n_n oricum esti trecut pe lista
[Imagine: wqymg0.jpg]

#35
Nu l-am scurtat din cauza câtorva secunde în plus, fiindcă nu l-am făcut pentru contest-ul ăsta. L-am scurtat din lipsă de material potrivit.
[Imagine: subpagenav02_r1_c1.gif]

I am a lying asshole and a troll.

#36
vreau sa particip si eu
amv:http://www.youtube.com/watch?v=fqSHMyDHlpM
Cantecul,trupa,etc sunt la descriere


Poti sa-mi dai un reply ca sa stiu daca l-ai vazut?





P.S Nu e hentai 3
[Imagine: sorad-8.jpg]

#37
(07-02-2011, 04:30 PM)yurei96 A scris: vreau sa particip si eu
amv:http://www.youtube.com/watch?v=fqSHMyDHlpM
Cantecul,trupa,etc sunt la descriere


Poti sa-mi dai un reply ca sa stiu daca l-ai vazut?





P.S Nu e hentai 3


Esti oficial in concurs n_n sambata aceasta voi deschide poll-ul si oamenii pot vota.Am vazut ca nu-i hentai *AVE* si nici echi *AVE*/
[Imagine: wqymg0.jpg]

#38
Yop asa mai intarziata21vin p`aiki ...21ma inscriu si eu daca se mai poate4 in caz ca se mai poate uitati video`ul
YouTube:
http://www.youtube.com/watch?v=Wm12wfowsg0
[Imagine: singa-1.png]
._. OMFG ._. C0caaa!na IsS` [On] -_-"



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  AMV Contest -Forum's War- Rezultate Luffy 1 3.443 12-03-2012, 11:08 PM
Ultimul răspuns: Rain
  Amv Contest - Forum's War - Votare Yondaime 5 10.422 07-03-2012, 10:54 AM
Ultimul răspuns: deeaH2elen
  AMV Contest - Forum's War Luffy 30 21.446 11-02-2012, 06:09 PM
Ultimul răspuns: deeaH2elen
  AMV contest luna septembrie-octombrie deeaH2elen 0 3.044 06-09-2011, 11:59 AM
Ultimul răspuns: deeaH2elen
  AMV contest- mai-inscrieri deeaH2elen 13 10.693 31-05-2011, 01:16 PM
Ultimul răspuns: Jbelux
  AMV Contest - Aprilie Inscrieri Cookiesor 11 10.828 13-05-2011, 02:16 PM
Ultimul răspuns: deeaH2elen


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)