Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

konniciwa!!!

#1
ma cheama anda,am 13 ani si imi plac foarte mult animeurile..cum ar fi Gravitation,Naruto,Kaleido star,Yu Yu hakusho,Vampire knight...si mai sunt cateva..sper sa imi fac multi prieteni aici pe animezup, avand in vedere ca este <<cel mai prietenos portal si forum din Romania>>ascult muzica rock,punk,j-rock(japaneze rock) si hip-hop....detest manele!!!!(asta trebuia sa fie prima observatie care trebuia sa o fac dar in fine4)cam atat despre mine*restu..ma mai intrebatzi voi

ja'!!:001_wub
2 squirrels: one english, one romanian. Each squirrel in her tree . E. squirrel was fucking a nut. R. squirrel ask: - Are you fucking crazy? E. squirrel answer: - No, I`m fucking nuts .

#2
Bine ai venit Anda eu sunt ramona.Sper ca iti place forumul ji sper sa ne imprietenim.
Ja ne!

#3
buna ramona!imi place foarte mult forumul:pls: si, la fel ca si tine,sper sa ne imprietenim:bye: !!!!!
2 squirrels: one english, one romanian. Each squirrel in her tree . E. squirrel was fucking a nut. R. squirrel ask: - Are you fucking crazy? E. squirrel answer: - No, I`m fucking nuts .

#4
Moshi Moshi!
Bine ai venit! Sper sa te simti bine si sa iti faci multi prieteni! Vad ca ai inceput deja, asa ca spor la postat! Smile



Ja Ne!
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free." -Goethe
!btw! mi`am facut blog! KlutZoph0biA
[Imagine: EiriYukibanner.jpg]
[Imagine: Vampire_Knight_by_AestheticEnzeru.jpg]

#5
multumesc....si voua la fel<<SPOR LA POSTAT!>>deja am postyat kteva ficuri...sper sa va placa...arrigatooo!!!!^_^....o_O !!!!
2 squirrels: one english, one romanian. Each squirrel in her tree . E. squirrel was fucking a nut. R. squirrel ask: - Are you fucking crazy? E. squirrel answer: - No, I`m fucking nuts .

#6
Hello Anda si bun venit in AZ World. Intrebari pt tine nu prea am... Poate daca ai o lista de preferinte a trupelor pe care le asculti. Creativ si pseudonimul (I think you took it from that ninja symbol)... XD
Cam atat pot sa-ti spun pt inceput.. sper sa ne mai citim.
[aghh... and don't forget to read the damn rules XD]
Arigatou.

#7
...pai..sa vedem:imi plac foarte mult:

-tokio hotel
-linkin park
-my chemical romance
-fall out boy
-an cafe
-versailles
-the gazette
-evanescence
-avril lavigne
-aaliyah
-simple plan
-papa roach
-cinema bizarre
-ayabie
-ashlee simpson(uneori...cam rar)
-gackt
.......cred k mai sunt cateva dar astea mi-au venit acum in minte....deci...cam astea sunt preferrintele mele in ceea ce priveste trupa/cantaretul preferat 4
ja ne!!
2 squirrels: one english, one romanian. Each squirrel in her tree . E. squirrel was fucking a nut. R. squirrel ask: - Are you fucking crazy? E. squirrel answer: - No, I`m fucking nuts .

#8
si io sunt nou dar ce sa fac pot sa va zic ca am 11 ani dar I LOVE NARUTO si vreau sa gasesc un site care sa VOrbeasca IN JAPONEZA SI SUBTITRARE IN ROMANA....




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)