Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Am si eu o mica nelamurire...

#1
Okay, am observat ca sunt printre cei care trbuie neaaparat sa isi mute ficul de la Anime fics la New commers si nu stiu cum sa fac. Domne !! Maddy, ady_x, Tengu-chan, E CAR3VA P3-AiCi ?! Va rog, ajutati-ma ! Please ! Stiu ca sunt cam problematica si mai toti, de cand m-am logat pe forum, imi sar in ajutor, dar numai de data asta... Si alte dati. V-as ramane recunoscatoare. Cat mai repede sau imi inchid astia ficul.
:::Hot temptations:::Sweet sensations:::
:::Rhythmic motion:::Raw emotion:::
:::Your reaction:::To my action:::
:::Hour after hour:::Of sweet pleasure:::

#2
Woooh, 21, ai înţeles total greşit. 21 Tu trebuie să-ţi faci un topic la secţionea 'New Commers' [ http://www.animezup.com/forum/forumdisplay.php?fid=124 ] . Nu te speria 21, secţiunea aceasta este pentru a te ajuta să-ţi dezvolţi felul de a scrie. Nu te vom mânca. 21
Good Luck !
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













#3
O.O nu trebuie sa iti muti ficul, e si topic la ff unde scrie ca trebuie sa faci topic nou oO
la new comers-->prezentarile scriitorilor-->new topic/topic nou-->scrii nick-ul tau si raspunzi la intrebarile alea din topicul creat de mine acolo

data viitoare, daca mai am nelamuriri legate de ff, posteaza la topicuri inchise^^ sau la reguli, de-asta am lasat acele topicuri deschise, ca in caz de ceva, sa intrebati si sa va raspundem

nu-ti inchide nimeni ficul 22

#4
Grozav, acum m-am facut si de rasul lumii 21. Sper ca radeti cu mine si nu de mine, ca altfel va mananc eu pe voi. Nush daca am inteles mare lucru, dar chiar acum incerc. Ultimul sfat din partea lui Tengu-chan, in legatura cu pozele-alea zapacite, a fost cu folos, asa ca, cred ca ma descurc si acum. Si, apropo, ati fost incredibil de rapide 21 21.

Apropo, mai am si eu o mica nelamurire. Cum stergi un subiect sau un mesaj, de exemplu. Nu ca as avea nevoie, dar ma intereseaza si ma cam freaca la icre sa nu stiu.
As mai dorii, daca se poate, ca dupa ce imi este clarificata problema sa nu imi stergeti topicul. Poate, atunci cand voi mai avea niste nelamuriri, as putea posta tot aici. Atat, pwp. pupic pupic
:::Hot temptations:::Sweet sensations:::
:::Rhythmic motion:::Raw emotion:::
:::Your reaction:::To my action:::
:::Hour after hour:::Of sweet pleasure:::

#5
Bine, gata, mi s-a ars ! Imi poate explica si mie careva de ce nu imi apare semnatura la mai nici-un post ? Se intampla sa mai fie si ea pe-acolo, dar numai rareori. Care este motivul ? Am bifat de fiecare data casuta care confirma aparitia semnaturii in post, dar de cele mai multe ori nici nu apare, de exemplu, acum.
:::Hot temptations:::Sweet sensations:::
:::Rhythmic motion:::Raw emotion:::
:::Your reaction:::To my action:::
:::Hour after hour:::Of sweet pleasure:::

#6
Încearcă să schimbi thema şi vezi dacă merge.
[center]If you f**k with me, you get burned Smile

Bleach România | Sannins - traduceri manga

[Imagine: webmaster.png]
[/center]

#7
Spune-mi intai si ce tema folosesti acum, sa stiu daca e vreo problema cu temele sau folosesti tu una dintre cele vechi, care nu merg cum trebuie.

#8
Neko, si eu sufeream de aceeasi problema, si nu e de la tema, ci de la tine.
Cand iti schimbi semnatura, inainte sa dai update signature, bifeeaza "Enable my signature in all of my existing posts" si se rezolva
Eu asa am scapat de disparitia semnaturii la unele posturi ^^'
Si inca ceva, activeaza-ti PM`urile.
[Imagine: eeeled-1_zpse54e7424.png]

#9
Okay, deci chiar a mers, insa numai datorita lui MaDyY. Va multumesc, insa tuturor pentru ajutorul acordat. Insa in legatura cu PM`urile... Cum le activez ?
:::Hot temptations:::Sweet sensations:::
:::Rhythmic motion:::Raw emotion:::
:::Your reaction:::To my action:::
:::Hour after hour:::Of sweet pleasure:::

#10
User CP -> Options http://animezup.com/forum/usercp.php?action=options
Acolo ai grupul de setari "Messaging and Notification"
Cauti si bifezi "Receive private messages from other users." dupa care dai Update Options si gata 4



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Nelamurire/Lamurire Aveqetura 40 26.046 28-03-2014, 11:08 PM
Ultimul răspuns: Syryus
  O mica, mare problema >.< Debb.' 6 4.395 18-07-2011, 04:01 PM
Ultimul răspuns: SnowFlake.
  Hmp... O problema mica~ Yun. 5 4.339 09-07-2011, 03:19 PM
Ultimul răspuns: KarinaD
  Mica problema... Shye 4 4.021 11-03-2010, 02:34 AM
Ultimul răspuns: Flaw
  O mica problema... Alisia-chan* 3 3.399 29-01-2010, 08:25 PM
Ultimul răspuns: Aly
  o mica problema -__-" Teru 2 3.451 14-01-2010, 04:47 PM
Ultimul răspuns: Teru


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)