Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

note

#21
Eu sunt foarte mândră [foarte, puţin spus...extrem de mândră] de profa de mate care nu mă mai scoate din 6. Ah, da...forgot si 1-2 de 7 care btw, nu mă prea ajută. Nu mă ajută deloc.Şi cu şapte în teză şi tot n'am reuşit să scot media 7 la câţi de 6 aveam. o.o Poate semestrul ăsta va fi altfel. Având în vedere că sunt în primul an de liceu, primul semestru a fost de acomodare, poate scot un 7. Atunci chiar aş fi mândră.21 Asta e, nu m'a făcut mama matematician.

Dacă scopul topicului e să te lauzi cu notele, o pot face şi eu, dar nu îmi stă în fire. :]


Xoxo, Ang.:bye:
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#22
Incredibil Ang , incredibil. Te invidiez, adică nu ştiu adică nu. Ce dură e profa cu tine 21. Eu sunt a 8-a şi la mate numai 7,8 cu cât vezi cu ochii în catalog, sper să nu mă ia cu 3 17. La celelalte materii mă descurc, mai puţin chimia şi fizica şi sportul şi biologia. Sper să moară profesorii ăştia în ciumă! I hate them. La muzică sunt cea mai bună din clasă, din cauză că profa zice că am voce şi la desen îmi desenează tata =D. În rest e totul bine şi mă bucur cum e, profesorul meu de religie e înebunit după pace şi încredere în Dumnezeu parcă suntem sclavii lui xD
Slipping through the cracks of a dark eternity
With nothing but my pain and the paralyzing agony
[Imagine: 6iseio.png]

#23
O nota de care sunt mandra?Ei bine, ar fi un 8 la fizica.Chiar am invatat toate teoriile profesorului despre lucru mecanic, randament si puterea mecanica.Am scris definitia si toate cele perfect, ba chiar am stiut si pentru celalalt rand [ne da pe randuri testele -.-" ] si totusi, al naibii problema.Ne-a dat o problema groznica, nici macar nu am facut asa ceva in clasa, dar totusi, "lasa ca stiu ei" si-o fi spus in minte.Anyway, chiar sunt mandra de 8-ule ala.
Time you enjoy wasting, was not wasted.

#24
Nu o să încep să mă laud cu notele mari deoarece chiar nu-mi place să fac chestia asta, dar pot spune că am fost foarte mândră când am luat un 7 la chimie semestrul trecut. Ştiu că nu este o notă prea mare, dar, ţinând cont că ne-a dat o lucrare de 10 min [ două definiţii + o problemă destul de lungă ], am fost foarte fericită. Cum nu învăţasem prea bine teoria, iar problema nu apucasem să o termin, credeam că o să iau vreun 4-5. Mă speriase şi faptul că atunci când profesoara ne spunea notele erau numai 4 şi 4,50. Oricum, cum profa corectează lucrările cam în silă şi nu se uită la fiecare detaliu, mă puteam aştepta la un 4. Când am avut că am luat 7 am crezut că mor de fericire :]].
I'm gonna pick up the pieces and build a Lego house... :cheer:

#25
Cred ca cea mai fericita am fost cand am luat 9 ,30 in teza la mate....profa era o mare dobitoaca din care nu ma mai scotea din 8 ,ba chiar am avut si 7....deci ,atunci am fost foarte fericita ,in sfarsit am reusit,nu copiind...
La religie,il ultimii doi ani ,am fost la olimpiada ,si am avut note de 9,88 si 9,10 la fazele mari...deci ,cu asta pot sa ma mandresc....
La celelate ma descurc,mai putin la sport ,pe care il urasc!!! Am avut de la 7 pana la 10!!!Pentru mine este o materie-problema!!!Mereu obtin cele mai mici note,avand in vedere celelate note!Dar asta-i viata!!

#26
21
Ce sa zic..."Anul trecut" a venit un nou prof la fizica.Credeam ca n o mai inteleg nimic,ca o sa iau numai note proaste(si asa eram varza murata la fizica).Si a venit si ziua in care m a trecut in fata-surprinzator am luat 10.A doua oara la fel 21 Si restul datilor la fel 21
Ce ma uimeste pe mine e ca eu fiecare lectie o invatasem din pauza si totusi stiam de 10 24
[Imagine: tumblr_ljt9kkUjPo1qe6xr2.gif]

"An intellectual solve the problems,a genius avoid them"




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)