Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

All about us.

#1

#2
Mai, mai, mai, nu te poti abtine, nu-i asa? :D Inca un fic! <3 Sincer, imi place mult ideea cuplului si imi place ca i-ai facut sa fie prieteni din copilarie! ^_^ Acum, totul e ok, dialog si descriere, ganduri etc., toate sunt la locul lor ca deobicei! ;) Si sper sa mai introduci subtil cateva cuvinte straine, asa mai invat si eu ceva nou! :p Astept cu nerabdare continuarea! :-bd
[/font][/size]
""When I say "I love", it doesn't mean anything, but when I add "you", it means everything..."
[/i]

[Imagine: SASUSAKU__puppy_love__by_annria2002.jpg]

#3
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

#4

#5
Kawaii! Nu gasesc alt cuvant, sincer! ^_^ :"> <3 :3 :o3 As vrea sa mentionez ceva legat de gramatica: cuvantul "decat" se fooseste doar in propozitii in care verbul e la forma negativa, "doar" se foloseste pentru forma pozitiva. Imi cer scuze daca stiai asta deja, dar tot aud forma asta in ultimul timp cam in tot ce citesc si e cam deranjant... :( In rest, ce sa zic, o treaba bine facuta, ca deobicei! :-bd Imi place porecla lui pentru ea si a fost foarte surprinzatoare faza cu "tipatul" Hinatei! :)) Ma bucur ca imbini dragalaseniile cu fraze amuzante, o comedie romantica sau ceva asemanator e unul din genurile mele preferate de ficuri! ;) :p
[/font][/size]
""When I say "I love", it doesn't mean anything, but when I add "you", it means everything..."
[/i]

[Imagine: SASUSAKU__puppy_love__by_annria2002.jpg]

#6

#7
Haha, ce dragut e cand e gelos! :3 Si legat de faza aia, chiar nu stiam daca ai facut o greseala sau ai crezut ca e corect, sper sa nu te superi... :o3 Stii ca eu nu prea ma leg de gramatica pt ca stiu ca multi nu au timp sau chef sa reciteasca inainte de a posta dupa ce au scris atata, la cn stie ce ore, asa ca nu-i bai oricum! :p E prima oara cand critic gramatica, de fapt, asa ca sper ca nu te-am jignit sau ceva! Dar, revenind la ce vroiam sa zic despre continuare, imi place si nu e nicio problema ca e scurta, stiu ca te vei revansa! ;) Si sper sa pui nextul si la celelalte ficuri, imi e dor de ele! :*
[/font][/size]
""When I say "I love", it doesn't mean anything, but when I add "you", it means everything..."
[/i]

[Imagine: SASUSAKU__puppy_love__by_annria2002.jpg]

#8

#9
Wow, cat de dragut, Doamne, deci mor dupa ei, atat de kawaii! :3 :"> <3 :* Sper ca nu cumva sa apara cnv in peisaj... :-w Ma astept deja la ceva rau, deci sper sa treaca repede, gamba-tte! ;)
[/font][/size]
""When I say "I love", it doesn't mean anything, but when I add "you", it means everything..."
[/i]

[Imagine: SASUSAKU__puppy_love__by_annria2002.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)