Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Alerim's Gfx.

#1
Dacă tot am postat azi la fotografie şi proză, one-shots, am zis de ce să nu pun ceva şi la Gfx. Lucram acum 1 an. Am renunţat pentru că mă plictisisem, dar poate încerc din nou.

Anyway, am găsit 10 sig-uri care-mi plac foarte mult (sunt cele mai reuşite).

1. Izvorul fericirii.
[Imagine: Cadou7.png]

2. Copac.
[Imagine: Cadou.png]

3. Cascadă.
[Imagine: Cadou9.png]

4. Cărţi.
[Imagine: Cadou3c.png]

5. Iarnă.
[Imagine: Special.png]

Restul data viitoare, adică după ce primesc câteva comentarii.
Mersi. Xoxo.
[Imagine: 73m8sj.png]


#2
Well , Mirela văd că eşti o fată multi talent :X
I like that at you xD [am zis bine 24 ?]
1:Foarte ingenioasă chestia aia ; ))Pfoa e defect xD Vream şi eu acolo 71 Îmi plac culorile xD
2:Un copac fotogenic , şi o curce ? opa 42 nu-i a bună xD tocmai acum după ce o prietenă mi-a dat poveşti de groază : ))
3:Wow :O Ce culorii pline de viaţă :O Movul ăla acolo iese in evidenţă şi culoarea cascadei :X 4:Cărţi , frumoase totuşi : ) ŞI foarte colorate 71
5:Iarnaaa >: D< Winter kommt =]] vă sparg cu germana mea 24 well , glumesc xD
Frumoase , chiar îmi place cum lucrezi 3

#3
Bunăă 4
Trece ÅŸi eu pe aici.
1. Foarte tare. Îmi plac culorile, deci, este ok. Chiar îmi place,e nais.
2. O ador! Aşa de cute şi culorile bine alese. Totul e aşa perfect, chiar, ar trebui să continui ce faci 4.
3. Åži pe asta o ador. E prima la care m-am uitat 4. Is so cute ;3
4. Mai nou, cărţile au devenit o pasiune pentru mine, iar gfx-ul ăsta, este chiar foarte reuşit. Culorile merg bine împreună :3.
5. Ce mai pot spune? Prea perfecte ca să mai comentez!

Bravo, faci o treabă foarte bună! Continuă aşa, ai talent 10 .
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#4
Well hug. Imi plac toate <3. Te pricepi ;; ). Ai face bine sa te apuci din nou, ca daca nu vezi tu :]]. Iti dau nana :- ". Cascada aia e chiar superba 105. Si biblioteca e draguta, multe carti pe acolo, oare cine le citeste pe toate ? 21. In fine, sa nu deviem de la subiect. Ultimul, adica cel cu iarna il ador, e preferatul meu, vreau iarna, vreau zapada 105. Tocmai deasta imi place cel mai mult :]]], are zapada : >.
Hug's hug. Mai astept xD.
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

#5
Se vede ca lucrezi de mult in photoshop. Imi plac toate dar mai ales prima. Imi mai place si cum ai imbinat culorile si pozele. Unele efecte sunt de bune dar altele nu sunt " la locul lor " daca ma intelegi ce vreau sa zic. Acel GFX cu cartile e unul dintre cele mai reusite. Imi plac nori din " fundal " parca asta si simt cand citesc ceva. Ma pierd in acele randuri si uit de tot ce e in jur. Eu iti urez succes si sa nu ne mai ti in suspans ca poate explodam.
Bafta!
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#6
^^Micuts'a^^, Smile, Dangerous Desire şi yaoi maniac, mulţumesc foarte mult pentru comentarii.

Am revenit :001_wub:

1. Without it I could not live.
[Imagine: Without.png]

2. [Imagine: Cadou4c.png]

3. [Imagine: Cadou1c.png]

4.[Imagine: Cadou6c.png]

5. [Imagine: Cadou5c.png]

Aştept cât mai multe comentarii şi critici.
Xoxo, AlerimxD.
[Imagine: 73m8sj.png]


#7
Deeeeci, uite ca m-am trezit si eu^^"

Pe prima o ador si e genialaaaa! Dude, ai talent.
La a doua nu-mi plac culorile, dar poza e bine aleasa...
La a treia n-am ce comenta... Poate doar faptul ca albastru-auriu nu prea merge... Auriu-roscat, ce o fi!
La a patra e o chestie jos inspre dreapta care ma deranjeaza... Dar, eh, passin' by.
Ultimaaa... Ultima e mai genila ca prima... Nu ma am eu cu pozele 1 half asa si 1 half altcumva da' e draguta... Ce dragut, genial 21

Astept next xD.

#8
Bună hug.
Îmi plac efectele pe care le-ai folosit, foarte mult ^^. Preferata mea e a treia a. Probabil pentru că este cea mai colorată, ca un curcubeu 105. La a doua nu ştiu parcă nu-mi place efectul folosit şi nici culorile. Penultima şi ultima sunt superbe, ai ales bine pozele şi culorile şi toate cele. Ultima totuşi e făcută în antiteză nu 65 ?
Ai talent ! 5
Spor la mai multe 15.

Snowy a fost aici ;;].
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

#9
Mirelaaa-san :X Mersii ca m-ai anuntat :X
1.Muzica ;X Eh ;X Imi place curcuberul ala si efectul acela gen 'trasnet" sau rupt ;X Splenid ;X
2.Ce culori ;X Mirifice ;X Un baiat si o fata ;X
3.Ce peisaj ;X Ce culori ;X Un apus mirific ;x
4.Scara spre Rai ;xD Wow :-O
5.Iarna si vara cred 39 So beautiful :X
Iti spun Miri-chiii ai talent :X Imi plac mult culorile pe care le folosesti => imi place cum lucrezi :X

#10
WoW o.O
Cat talent incape in tine? 71
Pai te pricepi..imi plac mult:X..Ar fi pacat sa renunti..Eu zic sa te apuci din nou de sig-uri3
Deci..astept next3

Buh-Bye! :bye:
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)