Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Alegeti voi

#1
Mda...cred ca am cam dat'o'n bara cu prima asa ca o sa mai incerc o data....poate acum imi iese21).....deci...puteti sa'mi spuneti guga....este o porecla ....istorie?...pai o prietena mi'a pocit numele intr'atat incat de la giulia a ajuns la guga...am 18 ani.....imi place f mult muzica...ca genuri preferate am pop, dance, rock, hip hop, club music(si prin asta nu ma refer la remixuri)....imi plac anime-urile...preferate inuyasha,kiddy grade,kaleido star,naruto,kimi ni totoke,spirale,fata iadului, etc....imi plac comediile romantice si filmele de aventura si mister....imi place sa experimentez lucruri noi...bine pana la o anumita limita...intelegeti voi21....imi place natura.....iubesc excursiile la munte..mi'ar placea sa ajund in padurea tropicala.....la o cascada inconjurata de vegetatie...in tr'un peisaj de vis....wow ..deja am inceput sa bat campii21....sa continuam...mai nou imi place muzica sud coreeana cu GD in funte4....imi plac felinele....ce sa va mai zis...ar mai fi multe,da nu vreu sa fac pomelnicul prea mare21...asa ca ma opresc aici...restu mai intrebati si voi10
[Imagine: 446.bmp][Imagine: 528517ef.jpg]

#2
Bine ai venit pe Animezup, Guga!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hey, Guga, welcome here.

Cred că nu prea ştii care e faza cu topicul acesta, sau ceva asemănător. În orice caz, în topicul pe care l-ai deschis, I mean this one, trebuie să spui câteva lucruri despre tine. Dunno, anything you wish to say, name, gender, age - dar în special preferinţe anime / manga, things about you, music, etcetera. Things like that.

În orice caz, îţi urez bun venit, dă şi tu un edit, and some questions, lol :

- Câte anime uri preferate?
- Manga citeÅŸti? What?
- Ce zodie eÅŸti?
- About books, do you read? Ai vreo carte preferată?

Ok, see ya around o.O şedere şi postare plăcută.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Alegeti voi Guga 6 3.138 12-12-2010, 06:53 PM
Ultimul răspuns: Guga


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)