Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Aici Capitan Piersicuta!

#1
Buna, buna! Ma numesc Elena, am 15 ani si sunt din Transilvania venita in Bacau! Imi place inghetata de ciocolata si capsuni, urasc persoanele prefacute ce se d-au pe langa tine dintr-un motiv anume. Anime-ul meu preferat este D.Gray-man, scriu/citesc fic-uri, ascult mai orice fel de muzica, excluzand manelele pe care le urasc. Nu sunt mare fan SasuSaku, dar este un cuplu interesant... deci nu stiu cat de multe fic-uri de acest fel ve-ti avea de la mine.
Am intrat din greseala pe acest forum, am vazut ca-i populat si foarte dragut asa ca m-am inregistrat! Sper sa imi fac multi prieteni!
peace dearbye:
[Imagine: 16170610.gif]

Vraajitoarea-i jucarie
Si-are fusta colorata,
Iar în mâna sa se stie
Are-o matura-agatata.

~Piersicuta~Rubin~

#2
D.Gray-man <3, ce personaj preferat ai? Al meu e Lavi. Crezi ca e vreo sansa sa fie continuat pe viitor?

Bine ai venit Piersicuta si sper sa te distrezi aici cu noi si sa postezi si sa-ti faci cunostinte noi.

Iti place sa citesti? Daca da, ce consumi?
In afara de D.Gray-man ai mai vazut anime-uri care sa-ti placa mult?

O mica problemuta, te-ar deranja daca ti-as scoate * din nickname? Distorsioneaza layoutul forumului si e deranjant la ochi.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#3
Ma bucur ca am dat peste un alt fan D.Gray-man! Pai personajul meu preferat este Yu Kanda! Mi se pare super, desi uneori este atat de enervant incat iti vine sa-i dai cu ceva in cap, sau sa-l ineci in Dunare!
Imi place mult sa citesc! Cele mai multe carti citite de mine sunt romane de dragoste, preferatul meu: Flori de portocal.
Chiar nu ma deranjez sa scoti * din nickname! Ma bucur sa te cunosc si sper sa ne imprietenim!
[Imagine: 16170610.gif]

Vraajitoarea-i jucarie
Si-are fusta colorata,
Iar în mâna sa se stie
Are-o matura-agatata.

~Piersicuta~Rubin~

#4
Bine ai venit! ^^ Si eu am vazut cateva episoade din D-Gray man si pare interesant, cel mai probabil o sa il continui cand voi avea timp. Asa, cateva intrebari 108
1.Te uiti la anime ongoing? Daca da, care?
2.Esti fana yaoi/yuri/hentai etc?
3.Te joci vreun joc pe calculator?
4.Urmaresti seriale, actor preferat ceva? 4
Aa si daca te poti descrie in 3 cuvinte Smile Bun, sper sa-ti faci cati mai multi prieteni si sa te simti bine! hug
[Imagine: 6sc1l3.jpg]
For every 99 times, you looked me in the eye,
swore you weren't lying and I was so blind..



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Sunt aici...da chiar aici...dai click?nu...nu da!!!si totusi i`m here.... Keicy 10 5.229 27-09-2008, 01:11 PM
Ultimul răspuns: Keicy


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)