Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ai auzit de vreun creion portocaliu?

#11
Persoana mea colorata [ nu ma mai satur de asta 21 ], si uite asa mai trec alte 5 minute pretioase din viata mea lasandu-ti tie comm 24
_________________________________________
[edit] cum pot fii atat de proasta sa dau enter 21 , termin imediat comm'ul :lol:
_________________________________________
Sa revenim :]]

Chiar poti sa-mi faci o maxima personalizata O.O, chiar vreau asta XD
Poate incerc si eu sa-ti fac tie [ ar fi interesant de vazut ce iese 24 ]
Apropo, imi place asta: "Today I will forget what you didn't said me Yesterday"

Citat:Apropo Teru, Kaname sau Zero?
you got me 17 [ glumeam ] preferatu' meu e cu siguranta Zero 38 19 , chiar daca la inceput imi placea mai mult Kaname 39

imi dai si mie ID'ul tau? 5
[Imagine: teru.png]


#12
Dragă YuriDarkAngel

1. Un fan Evanescence trebuie să fie fanul tuturor melodiilor,nu? Aşa că ador Sweet Sacrifice, videoclipul este foarte original iar versurile mele preferate sunt
"You poor sweet innocent thing/Dry your eyes and testify/And, Oh, you love to hate me don't you, honey?/I'm your sacrifice."

2. Dacă ascult rock, nu înseamnă că sunt emo sau goth. Sunt doar eu, am propriul stil.

3. Nici Sad, nici Happy. Doar Crying Flower.

#13
Băăi! Da' mişto semnătură nu 24.Nu voi istorisi povestea aia : de unde o am . lol. Sunt de acord cu Maria. Mi se pare o tâmpenie că dacă asculţi rock eşti emo sau gotic. Adică persoanele te judecă prosteşte.
You know it is going to be a bad day , when you jump out of bed and miss the floor.




#14
Heiihug

Oh, Zăpă is here . . . pentru a te saluta si ati ura bun venit, ca si restul de atfel ! : ))
Nu obisnuiesc sa trec pe la "Nou veniti", dar vazand ca asculti Nightwish si iti place Naruto 65
Nu pun intrebari sau altceva, ma rog, decat una: imi dai id`ul tau? 5
Mda, recoltez fani Naruto si Nightwish xD
So, astept Smile
Siii~, distractie placuta p`aci !

#15
Mersi c-ai trecut pe la mine, Zăpă, văd că te-ai pus serios pe recoltat!
Oricum, ca să ştii, eu la viaţa mea nu prea am ascultat Nightwish, decât vreo câteva melodii, dar îmi plac super mult! Id-ul meu este: marie_foreverhope; ignoră cuvintele din ID, l-am făcut de muuuuult timp.

#16
Citat:1. Un fan Evanescence trebuie să fie fanul tuturor melodiilor,nu?
De aici rezulta cu un fan al artistului x trebuie sa fie fanul tuturor melodiilor lansate de x ala nu? Sa ne imaginam acum ca x ar scoate o melodie extrem de naspa, ceva ce tu nu ai putea asculta niciodata. Conform regulii date de tine ar trebui macar sa te prefaci ca-ti place la nebunie. Uite asta nu inteleg eu: oamenii care judeca melodiile in functie de cine le canta. Daca iti place nu conteaza a cui e, si invers.

Si tu zici ca Crying Flower nu suna e emo nu? 22

@Loula: chiar interesanta faza de la sig 21

Sfat: nu-ti da ID-ul decat prin PM 10
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

#17
YKashim,

Uite, eu mă refer numai la Evanescence. Ascult muzica lor de mai mult de un an, am ascultat toate melodiile pe care le-au lansat şi absolut toate mi-au plăcut. Poate că ai dreptate, acest lucru nu se aplică mereu, fiecare cu ce îi place, eu nu oblig pe nimeni să asculte ceva ce nu îi place doar pentru că este cântat de artistul preferat, dar până acum tot ce eu am ascultat Evanescence mi-a plăcut. Până la urmă am fost întrebată ce cred eu despre melodie, nu ce cred toţi.

Poate că "Crying Flower" sună emo, dar asta nu înseamă că eu sunt emo. Fiecare vede cuvintele cum vrea, la mine expresia a fost pură inspiraţie de moment.

Cât despre id, mersi de sfat, deşi nu prea cred că se poate întâmpla ceva.

Teru, chiar mă gândeam cum de nu mi-ai răspuns până la capăt. Oricum, mersi că-ai revenit Smile.

Ideea cu maximele e chiar interesantă, dacă vrei putem încerca să facem o maximă pentru fiecare, ar fi chiar drăguţ. Şi ID-ul îl găseşti mai jos.

#18
Citat:Cât despre id, mersi de sfat, deşi nu prea cred că se poate întâmpla ceva.
Am ramas... 7 <-- asa am ramas. Ziceam ca daca vrei sa-i spui cuiva ID-ul sa o faci prin mesaj privat nu pe forum direct ca te poate scuti de anumite chestii neplacute 10
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

#19
Dar care să fie chestia neplăcută în legătură cu datul id-ului, măi ? Că doar ăsta, e un forum în care miroase a pace : )). La figurat vorbind, pentru că mie îmi miroase a piersici...
Crying Flower nu sună emo . Dacă asta sună emo , atunci " Îngeraş trist fără inimă " cât de non emo sună ? Dar de fapt, sună ca dracu.

P.S. În legătură cu semnătura, să ştiţi că nu dau autografe 21
You know it is going to be a bad day , when you jump out of bed and miss the floor.







Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)