Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ahnyonghaseyo~

#1
Haii...Ma numesc Andreea,sunt din Bucuresti,am 13 ani si iubesc K-Pop-ul..
Deci dupa cum se vede sunt cam noua pe aici...sper sa ma inteleg bine cu voi [care sunteti niste persoane deosebite] si sa nu existe conflicte.O sa incerc sa dau tot ce pot din mine la urmatoarele povesti pe care le voi scrie [sau voi incerca sa le scriu].
Am aflat de AnimeZup de la o prietena...Azi cand m-am dus s-o iau afara,cand am intrat in camera la ea,laptopul era deschis si era pus pe pat...am fost curioasa si m-am uitat ce face [ce nesimtita:]] ] si am inceput sa citesc putin dintr-o poveste pe care o citea si ea..Mi-a placut foarte mult,si mi-am notat numele site-ului pe telefon [bad memory o.o' ] 4 So...
Saranghae~ Va astept intrebarile 10 :love:
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#2
Bine ai venit pe Animezup, OnKey!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
TT_TT damn it, sunt otaku de anime, nu de K-pop/rock/whatever si nu inteleg nimic din ce vrei sa zici TT_TT

oricum, intrebare, la animezup te-a atras doar faptul ca are ficuri, sau te-a interesat sa vorbesti si cul alti fani/e de K-music

oricum 10 Welcome to AnimeZup

#4
Chiar foarte frumoasa descriere!

deci sunt a doua care iti ureaza [ Bun venit pe Zup! ]

Ai 13 ani? Felicitari. Si mie imi place k-pop-ul. Si sper sa te distrezi aici!
Sa nu uiti sa citesti regulamentul 3 Pupici multe si eu sper sa nu te certi 21 sau sa existe conflicte.

Intrebari intrebatoare:

Despre ce ai dori sa scrii ? Naruto/original/ fantastic/proza/ drama/romantic.. etc?

Ce trupa iti place din k-pop?

Ai un actor/actrita preferata?

Cartofi prajiti sau clatite? [lipsa de inspiratie]

Umblii des pe mess?

succes aici, si multumim pentru urarea: [ persoane deosebite] ^^

#5
Bine ai venit Andreea.
Ma bucur sa aud ca iti place sa scrii...sa vedem acum si cum o faci...deci te asptep pe la Fan fiction sa vedem ce si cum.
Also...pe zup o sa gasesti si alte lucruri interesante de facut...nu numai rubrica de fan fiction...studiaza site-ul amanuntit si o sa intelegi singura ce am vrut sa spun.
Cateva intrebari...sa vedem.
Cam ce carti ai citit pana acum?
Iti plac animalele?
Cateva hobby-uri inafara de cele mentionate...
Anime-uri si personaje favorite?
Si cam atat pentru moment...
Treci putin pe la regulament ca sa nu ai nici o problema si ce sa mai zic...distractie placuta si fa-ti multi prieteni (este destul de usor, dupa cum observi).
hug

#6
(06-09-2010, 10:42 PM)Artist A scris: deci sunt prima care iti ureaza [ Bun venit pe Zup! ]

si eu ce sunt? prajitura cu mere 22?

#7
Tan, scuzele mele, nu am vazut postul tau!
ohh... os a editez.

Gata. am scris ca sunt a doua ^^ Esti foarte rapid! ^^

#8
Welcome ! Câteva întrebări :
- Fanta sau Cola ?
- Munte sau mare ?
- Cânţi la ceva ? La ce ?
Şi atât . Încă odată bun veniit .

#9
@Tan Multumesc mult si acum sa-ti raspund la intrebare.La AnimeZup m-a atrs el in pricipal.Imi place sa citesc,si sa am cu cine vorbi :] So kahmsahahmnida din nou 4

@Artist Multumesc ;x Acum am sa raspund

1.Nu sunt sigura 4
2.Sunt vreo 3 de fapt :]] SHINee,SuJu,MBLAQ
3.Da..Kim Nam Gil [rolul lui in drama The Great Queen Seon Deok a fost bestial :]] ]
4.Cartofii prajiti 4
5.Da 4
Multumesc din nou si succes si tie in continuare ;x


@A.Tatiana Multumeeesc~ Asta am s fac.Multumesc pentru sfat.Acum intrebarile:

1.Sincer nu le stiu numarul...dar cred ca peste 3 21
2.Da,foarte mult [in special iepurii ;x]
3.Uhm...Sa dansez,cant,desenez,sa ma joc pe pc :]] [era normal] ,sa ma plimb,sa ma distrez 4
4.Vampire Knight.Si personaje favorite...pai Zero,Yuuki si Kaname. 4

Va multumesc din nou :X
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#10
Hello there 15
Bine ai venit pe animezup sau bun venit in familie, deoarece aici suntem ca o mare, mare familie O_O Iti urez sedere placuta, sa iti faci cat mai multi prieteni si sper sa fi un user activ. Cu ocazia asta ne mai intersectam pe forum. Eu sunt Diana, dar pe aici toata lumea imi spune Beki. Ma bucur sa vad un alt user din Bucuresti si eu tot de acolo sunt >_<
Intrebari...nu stiu ce sa te intreb, deoarece ceilalti useri te-au cam intrebat tot ce era necesar, asa ca eu o sa-ti urez doar un calduros bun venit hug Distractie placuta pe forum.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)